USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.80 9.95

На Волині неподалік кордону з Білоруссю підірвалось авто військових, є загиблі

10 Березня 2023 18:55
Сьогодні на Волині стався трагічний випадок. У Ковельському районі на одній із замінованих від початку повномасштабного вторгнення ділянок на міні підірвався автомобіль із військовослужбовцями 100 окремої бригади ТрО.

Про це повідомили у Волинській ОВА.

На жаль, внаслідок вибуху загинули двоє бійців. Ще двоє було поранено.

Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблих.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 10 Березня 2023 19:08
пройоб = смерть
Опа Показати IP 10 Березня 2023 20:18
а шо вони ті міни де попало закопували? чи вони карту мінного поля не зробили?
Лучанин Показати IP 10 Березня 2023 21:29
або робота диверсантів
Нейтрал Показати IP 10 Березня 2023 22:04
Спершу ніж писати.чекайте офіцівозу.трагічна новина.по ІР адресу вам вже можна надерти зади за приписи неадекватні.
123 до Нейтрал Показати IP 11 Березня 2023 06:09
То вже другий раз за півроку! У людей виникають питання: чому у ТРО, яке не воює такі втрати?
Ковель до 123 Показати IP 11 Березня 2023 18:48
Більше ніж другий раз. Батька й сина також похоронили (((
123 до Ковель Показати IP 11 Березня 2023 20:18
Там алкаш застрелив
Анонім до Нейтрал Показати IP 11 Березня 2023 07:20
таке вже ніби було: була би людина, а стаття на неї завжди знайдеться?
Правда Показати IP 11 Березня 2023 05:20
Їздити по мінному полю-це що і як?Чи може тікали від когось...