USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.85 10.10

На Волині пенсіонерку, яка обміняла 20 злотих, оштрафували на 8500 грн

21 Жовтня 2023 21:14
Понад вісім тисяч штрафу отримала пенсіонерка, яка на Волині обміняла 20 польських злотих на національну валюту.

Відповідну постанову ухвалив Володимир-Волинський міський суд.

Як ідеться у матеріалах справи, 27 вересня пенсіонерка Світлана Ш. поблизу госпрозрахункового ринку на вулиці Данила Галицького, 3 у Володимирі незаконно обміняла невідомій особі 20 злотих Республіки Польща на 174 гривні.

Своїми діями вона порушила ст. 6 Закону України «Про валюту і валютні операції» та вчинила правопорушення, передбачене ст. 162 КУпАП.

Жінка визнала свою вину під час розгляду справи. Суд оштрафував її на 8 тисяч 500 гривень та конфіскував 20 злотих.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Олексій Показати IP 21 Жовтня 2023 21:27
Тобто ті 5 валютчиків, які вже років 25 стоять біля базару, під носом міської ради, не займаються незаконними валютними операціями?
Всім до Олексій Показати IP 22 Жовтня 2023 01:01
Те, що можна попу, не завжди можна дяку. Так було, є і буде!
ABC до Олексій Показати IP 22 Жовтня 2023 12:05
Так то ж "невідомі особи", в яких пенсіонерка обміняла нещасну двадцятку.
!!!! Показати IP 21 Жовтня 2023 21:31
Аххаххаахххаа!!
123 Показати IP 21 Жовтня 2023 21:45
За що гинуть хлопці?за цих сволот.
1 Показати IP 21 Жовтня 2023 21:51
Дурдом
Варбург енд Шифф Показати IP 21 Жовтня 2023 22:22
В США довгий час, ніби до 1970-их років, насильно забирали золото, даючи взамін непотрібний папір, тобто долари. До цього йдемо, товариші?
Олександр Показати IP 21 Жовтня 2023 22:53
Цікаво, що за га...он склав на неї протокол.
Радувець Ларіса Показати IP 22 Жовтня 2023 00:58
Світ сходить з розуму.... Абсурд і дурдом
українка Показати IP 22 Жовтня 2023 08:39
яке кончене і здирницьке правосуддя геть їх із країни
123 Показати IP 22 Жовтня 2023 09:20
Ви по суті дивіться - жінка визнала вину.
Vasilij Показати IP 22 Жовтня 2023 10:21
якась скотина підставила бабусю
Віталька Показати IP 22 Жовтня 2023 10:50
Дивно, що не посадили)
Денис Показати IP 22 Жовтня 2023 11:36
В центі Луцька біля універмага працюють валютчики,під носом в поліції...і шо , на них складають протоколи?
доля до Денис Показати IP 22 Жовтня 2023 17:13
так вони в долі
Кастомер Показати IP 22 Жовтня 2023 12:13
Це не смішно.Тих хто валізами мільйони доларів на початку війни вивозили без таможеного огляду- з тими все норм. А у бабусі 20 злотих вилучили - оце так досягнення! Правова держава!
Людина Показати IP 23 Жовтня 2023 07:48
Скоро мусара будуть оглядуватись.......аравда від Бога та нечість неуйде....разом з отприсками...за все треба в житті платити,а те мусарило .що цю справу запустило добра мати не буде...
Анонім Показати IP 23 Жовтня 2023 16:53
От зараза!
Петро Показати IP 25 Жовтня 2023 10:27
У Ковелі на жд привокзалці кожний день відкрито стоять міняйли.А також іде торг сигаретами і горілкою.Поліції там і близько не має.
Іван Показати IP 26 Жовтня 2023 20:11
Совок вишневий коло хати На повну силу вже цвіте! Врагов народу треба знати Ніхто від свободи не втече!