USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У центрі Луцька вночі процвітає «бізнес» валютників

30 Липня 2016 17:57
Незаконний обмін валют не припиняється у Луцьку навіть вночі. Так, після того, як зачиняються усі банки та обмінники, продавці квітів у центрі міста підкажуть, де можна обміняти іноземну валюту.

Про це журналісту Інформаційного агентства Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Зі слів лучанина Тараса, в самому центрі міста, в «квітковому скверику» на проспекті Волі, завжди можна поміняти долари.

«Я заробляю за кордоном і тримаю заощадження в доларах. А коли вночі гуляємо десь в нічному клубі і закінчуються гривні, торговці квітами завжди покличуть нічного міняйлу. Вночі курс завжди був трішки нижчий, але днями мене здивувала нахабність: пропонували купити долар аж на 2 гривні дешевше за офіційний курс», – розповідає лучанин.

Слід зауважити, бізнес валютників процвітає й вдень, адже ніхто не поспішає їх проганяти з улюбленого місця роботи.

Своєю чергою, «сусіди» валютників, продавці квітів, влаштували справжню війну за торгові місця.

Нагадаємо, квіткарям пропонували перенести ринок на перехрестя проспекту Волі та вулиці Чехова або на вулицю Глушець 41а, що неподалік обласної філармонії. Проте підприємці відмовились покинути «наторговані місця».

Все ж вдалося дійти компромісу з заступником мера Тарасом Яковлевим - ринок квітів залишиться у сквері на проспекті Волі доти, доки у центрі не побудують підземний перехід.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
DEXTER Показати IP 30 Липня 2016 18:01
Дякую за дуже корисну інформацію!!!
Лучанин Показати IP 30 Липня 2016 18:27
Де самий чесний понт Шпига , його крикуни "активісти" хто заважає їм навести порядок. Чи вони можуть лише робити фотографії на wog!!!!!!!!
SS до Лучанин Показати IP 30 Липня 2016 19:01
Вони нікому не мішають,а якщо тобі мішають то чому ти не наведеш порядок? До чого тут шпига,а торговці квітати тобі не мішають такі самі спекулянти і більше заробляють чим валютники вночі
Свидомий Показати IP 30 Липня 2016 19:58
И Слава Богу что они есть.
Всезнайко до Свидомий Показати IP 31 Липня 2016 00:07
Згідний. В противному випадку д****іл Тарас шукав би нічний банк, або в Опері залишав би паспорт в заставу...
брена Показати IP 30 Липня 2016 20:46
а ти лошара чекай на 9,00 коли 3-х-літрові банки відчиняться
дідо Показати IP 30 Липня 2016 20:52
Бабки ,які торгують пальоною горілкою та сигаретами чи молоком в пластмасових пляшках зі смітниках, є більш небезпечні.
добряк Показати IP 30 Липня 2016 20:52
знов за рибу гроші
Олександр Показати IP 30 Липня 2016 20:54
Тарас - мудак, коли бухнути хочеться то йдеш міняти до валютників!? Завчасно в банку міняй по меншому курсу на 2 грн вдень, і дай заробити упирям котрі виведуть ці гроші в офшори, а згодом ти знову поїдеш побатрачиш і них привезеш в Україну щоб знову пробухати!
lkjhg Показати IP 30 Липня 2016 21:37
я бачив як шпига на базари увалютчикив бабки менял
боба Показати IP 30 Липня 2016 23:46
Открыли амееериику.всем известна эта точка. Годами на глазах у всех,как и на старом рынке,да и на варшавке.теже загорелые личика,размером в луну.бу га га! Америика.для нью.полицаев.и новых терминаторов прокуроров.пардон за магучий.раскладки на украинском нэту.
Іра Показати IP 31 Липня 2016 09:21
Впевнено крокуємо в Європу
беба Показати IP 31 Липня 2016 09:32
А той, що по голові битою дали, вже працює? Дай, боже, йому здоровя.
сусід Показати IP 1 Серпня 2016 18:22
Аллілуя- НАРЕШТІ ЇХ ПОБАЧИЛИ- і що далі? можна закладатися хоч на міліон, що вже завтра вони будуть знову невидимі для поліціянтів