На Волині підліток під час стрільби з гвинтівки поранив хлопця

Сьогодні 07:43
На Волині судили матір, чий син-підліток під час стрільби з рушниці поранив іншого неповнолітнього.

Про це йдеться у постанові Ратнівського районного суду.

У протоколі вказується, що 1 червня у селі Жиричі хлопець здійснював стрільбу у провулку Ринковий з пневматичної гвинтівки Hatsan Magnum. Під час інциденту одна з куль влучила в іншого підлітка, який був на місці події, спричинивши йому наскрізне поранення та відкритий перелом фаланги пальця правої руки.

Оскільки порушник – неповнолітній, то до відповідальності притягнули його матір. Мовляв, жінка ухилилася від виконання батьківських обов’язків щодо виховання та навчання сина, залишивши його без належного нагляду.

Читати ще: У Ковелі учня оштрафували на 850 гривень за цькування неповнолітнього

Хоча на судове засідання волинянка не прийшла, вина її була доведена протоколом про адмінпорушення, повідомленням про травму невиробничого характеру та письмовими поясненнями учасників справи.

Тож суддя, врахувавши обставини справи, дані про матір, яка щиро розкаялася, а також наслідки вчиненого правопорушення, призначив жінці 850 гривень штрафу. Також вона має сплатити 665 гривень у дохід держави.

Олена БІДЗЮРА

*фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus