USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

На Волині помер військовий Сергій Бень, який довго лікувався після поранення

20 Жовтня 2025 13:08
У Рожищенській громаді – знову сумна звістка. Під час довготривалого лікування помер 35-річний військовослужбовець Сергій Іванович Бень, житель села Навіз.

Сергій був призваний до лав Збройних сил України у березні 2024 року, інформує Рожищенська міська рада. Виконуючи бойові завдання на Куп’янському напрямку, він отримав поранення. Відтоді військовий перебував на лікуванні, однак 20 жовтня його серце зупинилося.

У Рожищенській громаді оголошено дні жалоби з 20 по 22 жовтня.

Про час і місце поховання повідомлять додатково.

Редакція Волинських Новин висловлює щирі співчуття рідним. Вічна і світла пам’ять Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus