USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

На Волині попрощалися з Героєм Володимиром Забродоцьким

Сьогодні 22:28
Сьогодні Горохівська громада провела в останню дорогу захисника Володимира Забродоцького, який загинув у грудні 2022 року під час бойового завдання на Бахмутському напрямку.

Про це інформують у громаді.

Траурний кортеж прямував через центр Горохова до рідної домівки Захисника у селі Озерці.

У місцевому храмі відбувся чин похорону, а на сільському кладовищі Володимира Забродоцького поховали з військовими почестями. Сотні людей – рідні, побратими, жителі громади – схилили голови у скорботі, віддаючи шану мужності та самопожертві воїна.

Три з половиною роки очікування стали тяжким випробуванням для родини військового. У серцях жевріла надія, що він повернеться додому, обійме рідних і знову буде поруч. Але жорстока реальність війни зруйнувала ці сподівання: встановлено, що солдат загинув 19 грудня 2022 року під час виконання бойового завдання на околиці міста Бахмут Донецької області.

Редакція Волинських Новин висловлює щирі співчуття рідним. Вічна пам’ять і слава Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus