На Волині повернули державі землі лісового фонду площею 32 га
За втручання прокуратури державі повернуті земельні ділянки лісового фонду на Волині площею понад 32 га.
Як повідомили у прокуратурі Волині, Господарський суд Волинської області задовольнив два позови Луцької окружної прокуратури в інтересах держави в особі Волинської обласної державної адміністрації до Берестечківської міської ради та Головного управління Держгеокадастру у Волинській області про усунення перешкод у користуванні землями лісогосподарського призначення площею понад 32 гектари.
Прокурори з'ясували, що земельні ділянки, що перебували у користуванні державного лісогосподарського підприємства, на підставі незаконних розпоряджень органів влади та наказів Головного управління Держгеокадастру у Волинській області були неправомірно інвентаризовані як землі сільськогосподарського призначення, вилучені з лісового фонду та передані у комунальну власність.
Читати ще: Підгайцівській громаді повернули земельну ділянку, за яку не платив недобросовісний орендар
У суді прокурори домоглися повернення земельних ділянок державі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як повідомили у прокуратурі Волині, Господарський суд Волинської області задовольнив два позови Луцької окружної прокуратури в інтересах держави в особі Волинської обласної державної адміністрації до Берестечківської міської ради та Головного управління Держгеокадастру у Волинській області про усунення перешкод у користуванні землями лісогосподарського призначення площею понад 32 гектари.
Прокурори з'ясували, що земельні ділянки, що перебували у користуванні державного лісогосподарського підприємства, на підставі незаконних розпоряджень органів влади та наказів Головного управління Держгеокадастру у Волинській області були неправомірно інвентаризовані як землі сільськогосподарського призначення, вилучені з лісового фонду та передані у комунальну власність.
Читати ще: Підгайцівській громаді повернули земельну ділянку, за яку не платив недобросовісний орендар
У суді прокурори домоглися повернення земельних ділянок державі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Чарльз III уперше розкрив свої доходи
Сьогодні 23:25
Сьогодні 23:25
Затриманий у Луцьку наркоторговець сяде на десять років
Сьогодні 23:06
Сьогодні 23:06
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
Сьогодні 21:51
Сьогодні 21:51
Підгайцівській громаді повернули земельну ділянку, за яку не платив недобросовісний орендар
Сьогодні 21:32
Сьогодні 21:32
У центральному парку Луцька відбувся День адаптивного спорту
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Росії помер один із найдавніших соратників Путіна
Сьогодні 20:55
Сьогодні 20:55
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 20:36
Сьогодні 20:36
У Луцькій художній школі вітали випускників
Сьогодні 20:17
Сьогодні 20:17

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.