На Волині призначили нового представника омбудсмана
Новим представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області став Максим Шкльода.
Його офіційно представив на посаді під час перебування на Волині 19 травня Омбудсман Дмитро Лубінець.
Як інформував Омбудсман, Максим Шкльода отримав посвідчення 19 травня, хоч приступив до своїх обов’язків минулого тижня.
«Я публічно представив свого представника Максима Олександровича Шкльоду. З попереднього тижня він перебуває на офіційній штатній посаді як представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області. Фактично зараз він відповідає за захист прав людини на території волинського регіону», – зазначив Омбудсман Дмитро Лубінець.Читати ще: Омбудсман отримав майже 12 тисяч скарг на дії ТЦК під час мобілізації
«Передусім дякую за довіру. Наше регіональне представництво у Волинській області працювало, працює й буде працювати задля захисту прав людини. Хочу зауважити, що ми будемо виконувати наші основні функції, реагуватимемо на звернення громадян, а насамперед робитимемо акцент на ключові напрямки діяльності Офісу Омбудсмана, як-от захист прав людей, які постраждали від збройної агресії РФ», – сказав Максим Шкльода.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Його офіційно представив на посаді під час перебування на Волині 19 травня Омбудсман Дмитро Лубінець.
Як інформував Омбудсман, Максим Шкльода отримав посвідчення 19 травня, хоч приступив до своїх обов’язків минулого тижня.
«Я публічно представив свого представника Максима Олександровича Шкльоду. З попереднього тижня він перебуває на офіційній штатній посаді як представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області. Фактично зараз він відповідає за захист прав людини на території волинського регіону», – зазначив Омбудсман Дмитро Лубінець.Читати ще: Омбудсман отримав майже 12 тисяч скарг на дії ТЦК під час мобілізації
«Передусім дякую за довіру. Наше регіональне представництво у Волинській області працювало, працює й буде працювати задля захисту прав людини. Хочу зауважити, що ми будемо виконувати наші основні функції, реагуватимемо на звернення громадян, а насамперед робитимемо акцент на ключові напрямки діяльності Офісу Омбудсмана, як-от захист прав людей, які постраждали від збройної агресії РФ», – сказав Максим Шкльода.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
Петро
Показати IP
19 Травня 2026 20:10
це вже ж було... кучма...
Анонім
Показати IP
19 Травня 2026 20:33
Лучанин
Це навіть вже не смішно!
Іван
Показати IP
20 Травня 2026 17:25
А хто конкретно його рекомендував та якими критеріями керувався?
Ковельчанин проведе рік у неволі, бо зрізав чотири сосни
Сьогодні 18:28
Сьогодні 18:28
Луцька громада втратила на війні ще трьох Героїв
Сьогодні 18:00
Сьогодні 18:00
Угорщина скасувала видавання дозволів на проживання для працівників-мігрантів не з ЄС
Сьогодні 17:32
Сьогодні 17:32
Зіткнулися Volkswagen і Tesla: у Луцьку на Волі – ДТП
Сьогодні 16:36
Сьогодні 16:36
У Запоріжжі російський дрон атакував супермаркет, на Харківщині вбив чоловіка на скутері
Сьогодні 16:08
Сьогодні 16:08
У Жидичині попрощалися з Героєм Юрієм Любежаніним
Сьогодні 14:44
Сьогодні 14:44



Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.