USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині шукають свідків смертельної ДТП, в якій загинули чоловік та двоє дітей

25 Квітня 2021 18:51
Шукають свідків смертельної автопригоди, що сталася на Волині 24 квітня.

З таким проханням до Інформаційного агентству Волинські Новини звернулася родичка водія вантажівки Яна.

«Шукаємо свідків, відео з реєстратора ДТП, що сталася 24 квітня поблизу села Луків Ковельського району. Тел: 096-222-55-47», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, учора на трасі на Київ—Ковель—Ягодин близько 19 години зіткнулися легковик та вантажівка. Унаслідок автопригоди троє пасажирів легковика загинули, серед яких – двоє дітей. Правоохоронрці попередньо встановили, що водій вантажівки виїхав на смугу зустрічного руху, внаслідок чого зіткнувся із легковиком.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 25 Квітня 2021 19:27
реєстратор на мерседесi?
Юлія Заєць Показати IP 25 Квітня 2021 19:39
....я побачила цю аварію десь відразу після того, як все відбулося..ми з чоловіком зупинилися, уже стояло авто Lexus ( два молодих хлопця) і бус...один з чоловіків викликав напевно швидку( був на телефоні)..ми з чоловіком вийшли з машини, мені стало зле..і я попросила чоловіка відїхати..їхали в Польщу..страшно..сьогодні зранку відразу в інтернет, і мала надію що в тій машині були живі люди...але коли прочитала...цілу дорогу до Польщі, я їхала за кермом і мене обганяли всі..Бережіть своє життя!
Ира до Юлія Заєць Показати IP 26 Квітня 2021 08:30
Страшно?? .. проехала мимо, потому что в Польшу спешила. Когда-нибудь , не дай бог , и мимо вас проедут. А, может, именно вашей помощи в той аварии и не хватило? Эгоизм и двуличность просто зашкаливает... Лучше бы молчала и не писала.
Яна Показати IP 25 Квітня 2021 21:47
Юлія Заєць,у вас відео реєстратора раптом немає? Можливо номери авто буса чи лексуса ?
Лучанин до Яна Показати IP 26 Квітня 2021 08:18
Дзвінки на номери екстрених служб фіксуються, і записуються. Номери набагато легше встановити там, знайшовши людину, ніж через оголошення в Інтернеті.
Ира до Яна Показати IP 26 Квітня 2021 08:32
Если и есть, она его не предоставит, найдет причину, хотя регистраторы сейчас у всех практически.
Віктор Показати IP 26 Квітня 2021 21:52
Та все нормально, якби можна звернути в право і зїхати та в нас зробили обриви .Жалко землі а людей ні.Зробили б пологий з'їзд без дерев і все.