На Волині сім’я з прийомними дітьми потребує нового житла
![](/resize/450x281/r/files/news/2021/05-28/316062/51.jpg)
Облдержадміністрацію просять виділити кошти на придбання житла для мешканців дитячого будинку сімейного типу або ж звернутися до профільного Міністерства з цим питанням.
Депутат Ярослав Матвійчук у своєму запиті повідомив, що з 2003 року у Володимирі-Волинському функціонує дитячий будинок сімейного типу Бучковської Наталії Анатоліївни. Тут виховується 9 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Троє з діток – з особливими потребами.
Сама будівля зведена ще у 1963 році, загальна площа будинку – 96 квадратних метрів, а житлова – всього 53.
«Це житло не відповідає соціальним нормам і знаходиться в поганому, критичному стані. Тому звертаюся до керівництва облдержадміністрації, щоб при розподілі субвенції на 2021 рік виділити кошти на придбання будинку для родини Бучковських. Якщо в області такі ресурси відсутні, то хай голова звернеться до профільного Міністерства щодо перерозподілу субвенції на державному рівні і виділення коштів», - зазначив він.
До слова, у грудні минулого року представники регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області Любов Сітовська та Віталій Єлов здійснили візит до дитячого будинку сімейного типу Бучковської. Під час огляду з’ясували, що вхід до приміщення дитячого будинку не обладнаний пандусом чи іншими пристосуваннями для вільного доступу дітей з інвалідністю. Не створено відповідних умов для проживання дітей, оскільки з врахуванням кількості дітей, будинок не відповідає соціальним нормам забезпеченості житловою площею. До того ж, будинок потребує ремонту.
Депутати запит колеги підтримали.
Юлія МАЛЄЄВА
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Депутат Ярослав Матвійчук у своєму запиті повідомив, що з 2003 року у Володимирі-Волинському функціонує дитячий будинок сімейного типу Бучковської Наталії Анатоліївни. Тут виховується 9 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Троє з діток – з особливими потребами.
Сама будівля зведена ще у 1963 році, загальна площа будинку – 96 квадратних метрів, а житлова – всього 53.
«Це житло не відповідає соціальним нормам і знаходиться в поганому, критичному стані. Тому звертаюся до керівництва облдержадміністрації, щоб при розподілі субвенції на 2021 рік виділити кошти на придбання будинку для родини Бучковських. Якщо в області такі ресурси відсутні, то хай голова звернеться до профільного Міністерства щодо перерозподілу субвенції на державному рівні і виділення коштів», - зазначив він.
До слова, у грудні минулого року представники регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області Любов Сітовська та Віталій Єлов здійснили візит до дитячого будинку сімейного типу Бучковської. Під час огляду з’ясували, що вхід до приміщення дитячого будинку не обладнаний пандусом чи іншими пристосуваннями для вільного доступу дітей з інвалідністю. Не створено відповідних умов для проживання дітей, оскільки з врахуванням кількості дітей, будинок не відповідає соціальним нормам забезпеченості житловою площею. До того ж, будинок потребує ремонту.
Депутати запит колеги підтримали.
Юлія МАЛЄЄВА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.