На Волині судили працівника «Нового каналу», який намагався втекти до Польщі убрід через Західний Буг
У Володимирі судили працівника «Нового каналу», який 2 серпня з групою осіб намагався незаконно перетнути державний кордон, щоб потрапити у Польщу. Чоловік йшов у брід через річку Західний Буг, поза пунктом пропуску.
Своїми діями він вчинив адміністративне правопорушення за статтею 204-1, ч.2 (Незаконний перетин кордону України). Про це йдеться у постанові Володимир-Волинського суду, пише БУГ.
Як вказується у матеріалах справи, порушник у судове засідання не з'явився, однак надав заяву про розгляд справи без його участі, вину у вчиненому визнав повністю.
Читати ще: Уродженець РФ із фальшивими документами хотів проїхати через «Устилуг»: отримав штраф у 51 тисячу
Дослідивши матеріали справи, вбачається, що його вина підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ЗхРУ № 246832 від 02.08.2024 року, доданими до протоколу матеріалами та заявою самого правопорушника.
Відтак суд визнав чоловіка винним та оштрафував у розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 8500 гривень. Також він має сплатити в дохід держави 605 гривень судового збору.
Читати ще: Колишній голкіпер «Волині» переплив Тису, щоб грати в Білорусі
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Своїми діями він вчинив адміністративне правопорушення за статтею 204-1, ч.2 (Незаконний перетин кордону України). Про це йдеться у постанові Володимир-Волинського суду, пише БУГ.
Як вказується у матеріалах справи, порушник у судове засідання не з'явився, однак надав заяву про розгляд справи без його участі, вину у вчиненому визнав повністю.
Читати ще: Уродженець РФ із фальшивими документами хотів проїхати через «Устилуг»: отримав штраф у 51 тисячу
Дослідивши матеріали справи, вбачається, що його вина підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ЗхРУ № 246832 від 02.08.2024 року, доданими до протоколу матеріалами та заявою самого правопорушника.
Відтак суд визнав чоловіка винним та оштрафував у розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 8500 гривень. Також він має сплатити в дохід держави 605 гривень судового збору.
Читати ще: Колишній голкіпер «Волині» переплив Тису, щоб грати в Білорусі
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
Сергій
Показати IP
11 Вересня 2024 12:26
Північна Корея 2
Ольга
Показати IP
11 Вересня 2024 12:56
Смішні суми за порушення кордону
???
Показати IP
11 Вересня 2024 15:48
Який смисл іти в Польщу? Поляки би все одно повернули його назад в Україну.
Дрони змінюють хід війни: Трамп визнав успіхи України та заговорив про тиск на Кремль
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Луцьк на щиті повернеться Герой Роман Меюс
Сьогодні 20:16
Сьогодні 20:16
На Донеччині загинув воїн з Волині Євген Мазурок
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Не могли повернутися з острова: рятувальники допомогли шістьом відпочивальникам на Світязі
Сьогодні 19:11
Сьогодні 19:11
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53
У Нововолинську попрощалися з Героєм Сергієм Олексюком, який загинув понад 2,5 року тому
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
У Луцьку покажуть легендарний балет «Лісова пісня»
Сьогодні 17:56
Сьогодні 17:56

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.