На Волині – займання на трьох торфовищах, два продовжують горіти

21 Червня 2026 22:05
Протягом дня на Волині виникло три пожежі торфу, гасіння двох із них ще триває.

Про це повідомили у ДСНС Волині.

Займання виникли поблизу села Яревичі Ковельського району, а також на урочищах «Шиболово» та «Двадцять п’ятка» Камінь-Каширського району.

На урочищах гасіння пожеж триває. До ліквідації вогню залучені рятувальники району та працівники місцевих пожежних охорон прилеглих сіл.

Вогнеборці здійснюють проливання осередків горіння та вживають усіх необхідних заходів для недопущення поширення вогню.

Читати ще: На Волині горіли два будинки, де проживала сімʼя з пʼятьма дітьми. Потрібна допомога
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus