USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині знайшли водія, який навмисно наїхав на собаку

2 Березня 2019 09:58
Знайшли водія Audi, який на Ковельщині навмисно наїхав на собаку.

Про це пишуть у групі Kovel Animals у Фейсбуці.

«Перший день весни, Волинь сколихнуло відео, на якому водій навмисно, двічі переїздить собаку, отож зустрічайте «героїв». Юхимчук Станіслав, 1994р.н., та В’юн Наталія, 2002 р.н, – йдеться в дописі.

Хлопець був притягнутий до адміністративної відповідальності за водіння у нетверезому стані. Сплативши штраф у розмірі 10000 грн у грудні минулого року, після річної перерви, знову отримав водійське посвідчення.

Дівчина, яка під час події знаходилась на сидінні пасажира, та «милувалась героїчним поводженням» свого кавалера, відносно тварини, є ученицею 11 класу Любитівської школи.

«До слова, песик вижив, направлений до Луцької ветлікарні, з численними переломами і забоями, та маємо надію, що він переживе цей страшний день. Сподіваємось на відкриття кримінального провадження, там від 3 до 7 позбавлення волі. Нижче фото сьогоднішніх «зірок», висновки ветлікарні, і саме моторошне відео», – йдеться у дописі.
УВАГА! ВІДЕО НЕ РЕКОМЕНДОВАНЕ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ОСОБАМ, ЯКІ НЕ ДОСЯГЛИ 18 РОКІВ!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 55
123 Показати IP 2 Березня 2019 10:08
Дегенерат
опа Показати IP 2 Березня 2019 10:18
Робіть пластику, міняй авто бо життя буде "солодке"...
Володимир до опа Показати IP 4 Березня 2019 07:18
серед водіїв, які тямлять що роблять за кермом - наїзд на собаку - дуже погана прикмета, до аварії з жертвами, майже як обігнати похоронну процесію або машину з покійником ...
123 Показати IP 2 Березня 2019 10:22
Захисники тварин допоможіть свідкам події скласти заяву до поліції. Водій має бути покараний.
2011 Показати IP 2 Березня 2019 10:23
чого до хлопця пристали? собак для початку нехай відловлюють а не лазять де попало,як би когось покусали то писали б що нема ніяких служб по відлову собак,а тут наїхав на собаку яка або сама вибігла і бігла за машиною. не захищаю водія і не критикую
Анонім до 2011 Показати IP 2 Березня 2019 16:56
От коли загризе собака дитину,чи покусає чиновника,тоді займуться собаками,а зараз головний ворог водій,а те що собаки кидаються під машини і вибігають на дороги створюючи аварійні ситуації це не на часі.Поки півень не клюне
Анонім Показати IP 2 Березня 2019 10:26
Тепер хазяїна тієї собаки,яка вибігла з двору та кинулася під машину,треба посадити на ланцюг, щоб тримав дворового необученого собаку як треба та не випускав на вулицю обгавкувати людей та машини.
Sirko Показати IP 2 Березня 2019 10:32
Все вірно. Шкода тільки, що не публікують фото тих, хто вбиває, грабує, чи іншим чином знущається над людьми. Такий "архів" має бути у вільному доступі.
123 Показати IP 2 Березня 2019 10:35
«милувалась героїчним поводженням» навіщо ці художні домисли? Ви журналісти чи Дарії Донцови? Є пряма мова, де дівчина говорить про те, що вона милувалася? Їде чувак по дорозі, баба йому каже, "давай направо в кущі, там будемо стояти і цілуватися" ЗБОКУ підбігає собака, водій її не бачить, в цей час дівчина заліпає в телефон, водій побачив в кущах бомжа і каже: "ну нафіг, давай додому поїдемо", здає назад і їде прямо. Такий варіант не підходить?
789 до 123 Показати IP 2 Березня 2019 11:33
Не підходить варіант "підбігає собака, водій її не бачить"! А бабу він бачить і чує? Якщо в людини проблеми зі здоров'ям, які можуть вплинути на безпеку дорожнього руху, то за кермо йому зась пожиттєво. Сподіваюся що саме це його і чекає. Навіть в вашій інтертрепації перший наїзд - це випадковість, а другий вже злочин, результат той самий.
123 до 789 Показати IP 2 Березня 2019 13:14
Баба могла заліпати в іншу сторону. В авто могла грати музика. Варіантів багато. Від першого наїзду він міг почути удар чи скрекіт, від'їхав назад, подивився шо все рівно і нікуди не наїжджав, і поїхав далі. В будь якому випадку, потрібні коментарі водія, і коли він скаже точно, що да, я спеціально чавив собаку, тоді обзивати різними словами. Презумпція невинуватості мать її.
123 Показати IP 2 Березня 2019 10:39
Або ще варіант: ЗБОКУ підбігає собака яку водій не бачить, повертає кудись, бачить хвіст, чавить тормоз, хвіст пропав, він здає назад думаючи куда пропав хвіст, здавши назад хвоста не бачить, думає шо собака втікла, і продовжує рух далі.
Ірина Показати IP 2 Березня 2019 10:57
Полішва чорнорота... Гидко читати коментарі... Собака винна...
до Ірина до Ірина Показати IP 2 Березня 2019 14:48
При чому тут полішва. Ірино, Полісся тягненься до Житомира. А ви хто? Соромно за вас.
Андрій Показати IP 2 Березня 2019 11:02
Водія покарати, а Ви нелюди, Вас під колеса
Саша Показати IP 2 Березня 2019 11:06
От дурне! От треба була йому та ауді? Сидів би собі в буді і було б все добре!
Ірина до 123 Показати IP 2 Березня 2019 11:15
Колись те чмо і тебе так може переїхати. Твоїм рідним такий варіант підійде?
123 до Ірина до 123 Показати IP 2 Березня 2019 11:46
Для того, щоб зрозуміти що сталося, потрібно ДВІ сторони. На даний момент маємо художні прикрашені домисли події однієї сторони, і не маємо другої. Все, що я написав, цілком може пояснити ЧОМУ так сталося і якщо це дійсно так, то в чому винен водій, якщо собака залізла під машину збоку? Він її просто міг не бачити. А чмо на дорозі вистачає, наприклад які на Чернишевського обганяють автомобілі, і дивляться на їх лисий протектор а не на дорогу, коли в цей час збоку до авто підбігає собака......
українець Показати IP 2 Березня 2019 11:45
мала з бровами трохи перестаралась
Пілот до українець Показати IP 2 Березня 2019 15:19
Ахааааахаааа!!!! З язика зняв!! Подумав - внучка Брєжнєва!)))
Andrij до Пілот Показати IP 3 Березня 2019 11:01
то не брови а борода якась !!!!! сестра Брэжнэва )))))
Рома до українець Показати IP 2 Березня 2019 16:20
Це не брови, а пов"язка на лобі
Лучанка до українець Показати IP 5 Березня 2019 13:22
ОТ ТІ БРОВИ І ХАРАКТЕРИЗУЮТЬ ОТ ТЕ БЕЗМОЗГЛЕ, АМОРАЛЬНЕ СТВОРІННЯ!!
спостерігач Показати IP 2 Березня 2019 12:08
Cобака повинна вискакувати з двору та кидатись на автомобілі чи людей? Напевно, ні. Собака повинна бути або на ланцюгу біля буди, або на закритому подвір'ї, або на вулиці в наморднику та на повідку. Чи не так? Водночас, жодним чином не захищаю місцевих "мажорів", що катаються на автомобілях, які не заробили. Або заробили нечесно. Я так думаю...
123 до спостерігач Показати IP 2 Березня 2019 13:15
Де ти там мажора побачив?)
вет Показати IP 2 Березня 2019 12:45
Не розказуйте, що він повертав і не помітив. Де сигнал повороту? Переїхав пса і передумав повертати і поїхав прямо. Підеш ти с..ка за тим живодером, що кота в духовку пхав. Урод.
123 до вет Показати IP 2 Березня 2019 13:17
Собаці твій сигнал повороту до одного місця. Ти коли в гараж до себе заїжджаєш, чи в **енях їдеш де немає ні живої душі, повороти включаєш?
Ірина до 123 Показати IP 2 Березня 2019 13:17
На відео все видно. Єдиний ще можливий варіант-воно обнюхане,або п'яне,що аж ніяк його не виправдовує...
123 до Ірина до 123 Показати IP 2 Березня 2019 13:45
коментар було видалено
Ірина до спостерігач Показати IP 2 Березня 2019 13:22
На такій ауді-це не мажор,простий полішук
123 до Ірина до спостерігач Показати IP 2 Березня 2019 13:46
Сказала чистокровна українка на Пежо...
Алла Показати IP 2 Березня 2019 14:05
Пока человек чувствует боль — он жив. Пока человек чувствует чужую боль — он Человек.
Олег Показати IP 2 Березня 2019 14:06
Треба бути слiпим щоб не помiтити що це навмисно те чудо роздушило собаку, машину з Польши пригнав треба було написати на нiй великими буквами БИДЛО и ГУМНО
ова Показати IP 2 Березня 2019 14:36
Це аморальні і цинічні підлітки. Ганьба, вони не мають абсолютно святого і чомусь я так думаю яблуко від яблуні далеко котиться.
Партія Зелених Показати IP 2 Березня 2019 15:18
Так тримати! Сезон чавлення дворових блоховозів розпочато! ПеСе. На відео чітко видно що собка сама кинулась на машину Від вашого моралофажества аж верне... у луцьку повно небезпечних зграй собак які кидаються на перехожих та велосипедистів! Однією заразою меньше! Хлопець в душі гицель та санітар лісу! Медапь йому!
Пілот Показати IP 2 Березня 2019 15:22
А ви кажете - євробляхи!.. От розтаможило воно, а як було бидло, так і залишилось. Проблема в людях....
рома Показати IP 2 Березня 2019 17:10
Падлюка на машині ! Це не люди і та з пов"язкою на голові теж така сама.
Ото Показати IP 2 Березня 2019 18:52
Вірю, що карма не заставить себе довго чекати отих покидьків.
Наталка Показати IP 2 Березня 2019 18:55
Падлюка -хазяїн собаки або міська влада.Собаки не повинні бігати по дорогах.Крапка.
Не суди до Наталка Показати IP 2 Березня 2019 19:37
Діти теж часом по вулиці без батьків бігають. То, по твоїй логіці, їх треба колесами давити? А пішоходів по за переходом теж давити? Мізки включи, перш ніж дурницю писати. Тут мова йде про те, що покидьок навмисне хотів забрати життя. Вчора у собаки, завтра - у людини.
Анонім до Не суди Показати IP 2 Березня 2019 20:43
Мізки включи сам,всі зрозуміли давно,що водій покидьок,і таких багато,не рівняй дитину з собакою.В твому селі собаки всюди бігають,а ми живемо в місті і тут собака має бути з повідком,або в наморднику.І вгамуй свою фантазію,чи то логіку і те і інше в тебе хворе.Пішоходів давити бо собаку переїхав,це ж треба як розігралась фантазія,та псіна тебе завтра вкусить і будеш тут скавуліти,що собак вбивати треба,херой
Лучанка Показати IP 2 Березня 2019 21:07
Дівчино в тебе напевно замість розуму брови !!!
Скажу так Показати IP 3 Березня 2019 00:34
Водій паморок ще той,мав з ним діло Чоловік не кається А собака та то реально кідаоася під колеса І не важливо чим ти ідеш Чи трактором чи велосипедом Таких собак по селам збивають багато І ніц сє не стало А тут роздули Ну а брови то канєшно занадто Наташа будь нормальна і не слухай тих коментаторів в інстаграм які говорять що ти класна Воно з тебе сміються Повір мені ,я знаю І не велися з тим отморозком Не добив я його в свій час Тепер школую
отак Показати IP 3 Березня 2019 05:42
писака з ніком 123 - хто ти: Стасік, його жЄнщіна з монобровою, кєнт? така активна лінія захисту, котру не побачиш на фейсбуці.
О мамцю рідна Показати IP 3 Березня 2019 07:38
Шо в неї з бровами? То модно? То ж гарна дівчина, нашо таке з бровами вчудила... Сміхоттє
Що таке Показати IP 3 Березня 2019 08:23
За собак крепше переживають чим за людей які гинуть позорище
Я Показати IP 3 Березня 2019 16:58
До****би той пацан 100%не навмисно переїхав ту псіну.а тепер зоофіли все зроблять аби йому було як найгірше.
Анонім Показати IP 3 Березня 2019 17:24
Водій повів себе не адекватно. Наіть якщо він НЕ навмисно збив собаку, він все ж бачив і чув що вона скавулить і лежить під машиною ( тим більше що дівчина на вфдео висунулася з вікна). Перше що він мав зробити - це заглушити мотор, вийти і витягти пса. Він же газанув і переїхав його ще двома колесами. І проводити тут паралель з людьми я вважаю доцільним. Скільки разів у нас збивають через необережність і замість того аби викликати швидку і врятувати чиєсь життя - їдуть геть.
вовк Показати IP 3 Березня 2019 18:07
мудак долб*ний жди ответки прилетит однозначно. А курица у него ***************
Ковельчанин Показати IP 3 Березня 2019 22:30
Собака під колесами йому аукнеться.матиме ситуацію в житті що сам буде як собака. Це перевірено часом і ситуаціями.Кажуть в такій ситуації щоб нічого не сталося з ним після цього ,йому треба взяти бездомну собаку і доглядати.
Леонід Показати IP 4 Березня 2019 09:27
Років 10 тому, біля Любліна, в Польщі, був подібний випадок. Перед авто несподівано вискакує пес. За кермом жінка. Різко натискує на гальма і смикає кермо,щоб змінити напрям руху. Дорога мокра, осінь. Автомобіль зносить на зупинку, де діти чекали на автобус,щоб добратись до школи. Два трупи. Пес живий і здоровий побіг весело далі по своїх справах.
Светлана Показати IP 4 Березня 2019 19:40
Бог все видит, собаки это дети !!! Он своих подавил машиной ,еще не рожденных!!!
Тарас Показати IP 4 Березня 2019 20:56
Посадив би ган*она на форкоп очком, і катав би по Ковелі, висер природи.
Vitaly Показати IP 5 Березня 2019 01:28
герой на батиной машине зарисовался перед клушой - имб*цил одноклеточный!
Анонім Показати IP 7 Березня 2019 20:41
Ібало набати двом) а тим хто пише тіпа собаки бла бла очі е зупинитись може)