USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

На «Захід-2017» російський вертоліт вистрілив по глядачах, є важкопоранені. ОНОВЛЕНО

19 Вересня 2017 12:02
На російсько-білоруських військових навчаннях «Захід-2017» бойовий вертоліт випадково дав залп по натовпу глядачів, внаслідок чого дві людини опинилися в госпіталі.

Як пише російський сайт 66.ru, найімовірніше, інцидент стався незадовго до візиту на полігон президента РФ Володимира Путіна, передає УНІАН.

Видання уточнює, що на полігоні «Лужський» під Санкт-Петербургом стався мимовільний пуск ракет класу «повітря-земля» з вертольота Ка-52.

«Вони летіли на цілі, залишалося метрів 500, за завданням на бойовому шляху включаються ланцюги озброєння, вони включили, але там щось коротнуло, і ракети зійшли самі. У уламків великий розліт, згоріли щонайменше два автомобілі, дві людини отримали важкі травми, зараз вони знаходяться в госпіталі.

Це було тренування перед якоюсь показухою. Постраждали, швидше за все, журналісти», – повідомило 66.RU обізнане джерело. Точна дата, коли сталася НП, невідома. «Це сталося вчора або позавчора», – розповів співрозмовник видання.



Інцидент стався на полігоні під Санкт-Петербургом, імовірно, 16 вересня. Натомість в Міноборони РФ стверджують, що жодних подій, пов'язаних з роботою армійської авіації, не було, повідомляє ТСН.

"Усі повідомлення в соціальних мережах про залпи по натовпу журналістів, велику кількість тяжкопоранених - навмисна провокація або чиясь персональна дурість", - заявили в російському оборонному відомстві, додавши, що жодних подій, пов'язаних з роботою армійської авіації, 18 вересня не було.

"ДОРОГЕ МІНОБОРОНИ, МИ НЕ ПРОВОКАТОРИ". ЖУРНАЛІСТ РОЗПОВІВ, ЯК ОТРИМАВ ВІДЕО ОБСТРІЛУ З ВЕРТОЛЬОТА

У редакції російського видання 66.ru не очікували, що ролик стане таким популярним. Головний редактор видання Богдан Кульчицький стверджує, що відео з навчань "Захід-2017" на якому зафіксовано потрапляння ракет з вертольота по глядачах, надіслали до редакції через сайт.

"Історія досить банальна. У нас на сайті є кнопка "повідомити про новину": нам через цю форму надійшло це відео з коротким коментарем з позначенням локації. Єдине, чого там не було - це точної дати, коли це сталося. Ми витратили на підтвердження цієї інформації, як мінімум на те, що це було під час навчань (Захід-2017, - ред.)... півдня і навіть більше, розшукали ймовірних свідків, списалися з ними, дізналися подробиці, підтвердили локацію і тоді поставили це відео. Навіть в принципі і не припускали, що воно так бомбане", - розповів Кульчицький телеканалу "Дождь".

ВІДЕО З КАБІНИ ВЕРТОЛЬОТА КА-52

Окрім цього, в соцмережах було опубліковано відео нібито з кабіни вертольота Ка-52 "Алігатор", який випустив ракету по глядачах на полігоні під Санкт-Петербургом:



Раніше повідомлялося, що під час навчать Захід-2017 два російських військово-транспортних літаки "Іл-76" минулого тижня увірвалися в повітряний простір Литви.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
12345 Показати IP 19 Вересня 2017 12:15
Які д*біли, немає слів! ЛАВА**ХЛУЦАРЬБАТЮШКЄ!!!
Віталій Показати IP 19 Вересня 2017 12:20
Бандерівці винні!!!
Кастрюлька Показати IP 19 Вересня 2017 12:30
УкроДРГ, стопудово
! до Кастрюлька Показати IP 19 Вересня 2017 12:56
СОЛДАТ НЕ ЖАЛЕТЬ, БАБЫ ЕЩЕ НАРОЖАЮТ. А самое главное, что царь доволен был.
Доктар Шацький 33 см Показати IP 19 Вересня 2017 13:02
Це нормально - є відсоток запланованих втрат та поранень...
das Показати IP 19 Вересня 2017 13:19
га?но трапляється. шкірити зуби немає чого.
угугугугу до das Показати IP 19 Вересня 2017 14:15
Да що тут шкіритись, то а ? Скажіть мені будь ласка, а по кому їм ще шмаляти, як не по мирним неозброєним жителям ? Це ж скрєпи, як не як.
das до угугугугу Показати IP 19 Вересня 2017 15:59
Ты дурак? Дер?мо случается и случается с каждым. Что то не припомню язвительных комментариев от соседей когда дерьмо случалось на Украине. На скнылове самолет упал. Недавно в районе Днепра вертолет упал. Когда то ракета попала в Броварах(вроде) в жилой дом. Сбили самолет над черным морем. Обстреляли случайно людей на полигоне(не помню где). Ты видел хоть один комментарий соседа подобного рода? Люди выражали понимание возможного случания дерьма и соболезнования в отличие от нашего местного дерьма которое свое дерьмо лепят на все, что начинается на "Р" и заканчивается на "Я".
das до das Показати IP 19 Вересня 2017 16:01
Понимание случайности и отличает человека от го?на.
угугугу до das Показати IP 19 Вересня 2017 17:29
Говоришь, дер?мо лепят на все, что начинается на "Р" и заканчивается на "Я"... так заслужила на все 100%, даже больше!
das до угугугу Показати IP 20 Вересня 2017 11:07
ну так обоснуй заслугу. только обоснуй свою мысль так, чтобы она отличалась от того, что тебе вбивают на гебельсТВ по типу 1+1, айситиви и т.д.
Валентин до das Показати IP 20 Вересня 2017 03:31
От реально не втримався! Ти придурок чи просто тролиш? Якщо перше - питань немає. Але... Немає "ехидных" коментарів? Заходиш на Ленту, Эхо Москви та хоч під будь-який ролік про Україну на Youtube, а особливо де про нашу армію згадують і читаєш. Читаєш поки на екран не вирве! Після такої кількості брехні табруду в бік України за ці 4 роки, і я ще маю їм співчувати. Та ти реально хворий! Хороший кацап - мертвий кацап. І бажано всі 86% або 146%.
das до Валентин Показати IP 20 Вересня 2017 11:28
Я для формировки своего мнения между соседями читаю укроверсию событий и русоверсию событий. Только тогда можно оценить масштаб происходящего и кто прав в той или иной ситуации. К счастью для себя, я не читаю перечисленные помойки как и не читаю укрпомойки по типу цензора, оборзеватель, а читаю НОРМАЛЬНЫЕ и адекватные источники. В этом наше и отличие. Я не сижу на помойках, а ты - да. Если ты привык слушать только одну сторону, о какой адекватной оценке ситуации может идти речь? Все суды должны услышать две стороны для вынесения решения. Что было бы если тот же суд слушал только одну строну а другую всячески блокировал(каналы, радио, сайты)? Стань на место судьи и грамотно разберись в ситуации. Люди как ты похожи на собак которым сказали они и лают "Кацап", "Кацап".... Если бы ты читал не только укрСМИ, ты бы увидел сколько "такої кількості брехні" в том чем тебя кормят. И я говорю не только про росСМИ. "Хороший кацап - мертвий кацап" да ты я смотрю еще и фашист. Подобный лозунг был в середине прошлого века в 30-40годах. Вот только сейчас эти лозунги считают не приемлемыми, а тех кто их выражал - злодеями. Ты готов через пару лет носить клеймо злодея? Почему? Ничего не вечно. Время пройдет, дерьмо всплывает для любой власти. Два года назад, взять того же Саакашвили, Тимошенко, Яценюка, им жо?ы СМИ лизали на предмет ихней лапошности. Сегодня их чмырят по темникам сверху. Так вот сейчас режим лизания жо?ы включен, когда то он выключится. Вот только признаешь ли ты свою свою ошибку и то, что ты ид?от?
Валентин до das Показати IP 20 Вересня 2017 12:43
Називай мене як хочеш - фашистом, ідіо?ом. З вуст тобі подібних це звучить як комплімент. А чи признаєш ти той факт, що ти ніхто інший як політична повія. Щоб і вашим і нашим. А то раз і влада зміниться, пацани на районі не зрозуміють. Я хоч маю сміливість і совіть називати речі своїми іменами. Проте спитаю в тебе одну річ - назви мені ті "адекватні та неупереджені" ЗМІ, які ти читаєш. По три з кожного боку. Щоб я міг зрозуміти з ким маю справу.
Степан(Крымчанин) Показати IP 19 Вересня 2017 13:44
Очередной фейк для отвлечения внимания от внутренних проблем.
123 Показати IP 19 Вересня 2017 15:41
Где- то. когда- то. что- то взорвалось. вроде видели вертолет.а может ковер- самолет. Украинские сми в своем репертуаре.