USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Над Волинню літав американський літак-розвідник

11 Грудня 2021 16:11
Літак радіоелектронної розвідки RC-135W Rivet Joint ВПС США, пролетівши над Волинською областю, вирушив на Донбас де, ймовірно, вів розвідку у районі лінії зіткнення. Раніше на цьому напрямку працювали лише висотні БПЛА RQ-4A Global Hawk.

Американський літак-розвідник від ранку кружляв над Донбасом, потім кілька годин намотував петлі вздовж чорноморського узбережжя та біля кордону з Кримом, потім знову підлетів до Донбасу, а потім до українсько-російської ділянки кордону в районі Харківської області.
Згодом він змінив траєкторію і попрямував у бік Великобританії.

Читати ще: Вперше за 25 років: над Волинню пролетіли американські ядерні бомбардувальники. Відео

Тримаючи курс на Донбас, літак пройшов над Ковельським районом, а повертаючись назад пролетів над селом Соловичі, що біля Турійська.
За ці кілька годин літак встиг стати справжньою зіркою соцмереж. Борт був на 1-му місці у списку найпопулярніших рейсів сервісу Flightradar.

Станом на 15:00 за ним стежили 1236 осіб, тоді як за бортом, що розташувався на другому місці (рейс Мюнхен – Санта Маріо), у 4 рази менше – 316 осіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Корiнний лучанин Показати IP 11 Грудня 2021 16:52
Гади
дідо Показати IP 11 Грудня 2021 16:58
ракети наводить...
Ага Показати IP 11 Грудня 2021 17:04
Радості..... Повні діряві штани.
ВІРУС Показати IP 11 Грудня 2021 18:46
А де ППО.ПРОМОРГАЛИ ,А ЯКИЙ МІГ БУТИ СКАНДАЛ...
Експерт Показати IP 11 Грудня 2021 20:22
Всё серьёзно
Анонім Показати IP 11 Грудня 2021 20:23
Незалежність по-нашому...
Татко Показати IP 11 Грудня 2021 20:49
Так то перемога, чи то зрада?
Всезнайко Показати IP 11 Грудня 2021 22:38
Чому не збили?
дід Андрій Показати IP 11 Грудня 2021 23:06
слідкує як іде переворот на Волині
777 Показати IP 12 Грудня 2021 03:16
А храбрые то какие,вдоль границы с крымом пролетели, всем медали,вова,чего ждем?
Олесь Показати IP 12 Грудня 2021 05:33
Покропили амереканською священною водою щоб пупкін ненапав.
Володимир Б. Показати IP 12 Грудня 2021 10:31
Їм підтримку висловлюють діями, а не "глибоким занепокоєнням. Натомість в будь-якому випадку скаржаться, не розуміючи серйозності ситуації. Гарна ж новина! (хіба кремлеботи і сюди залізли)
Саша Показати IP 12 Грудня 2021 14:44
Чього ніхтотне переймаєть що вони шукають,шпіони хренові
Загадка Показати IP 13 Грудня 2021 11:15
Літак літає, людей визволяє. Хто то буде?