USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Нардеп хоче заборонити переносити робочі та вихідні дні через свята

19 Січня 2021 10:07
На сайті Верховної Ради з’явився законопроект, яким нардепи пропонують заборонити Кабміну переносити робочі дні через вихідні у свята, повідомляють Факти.

Однією з ініціаторів документу є голова Комітету Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова.

Зокрема, пропонують заборонити переносити вихідні та робочі дні на підприємстві, в установі або організації, крім випадків, встановлених Кодексом законів про працю України.

Крім того, автори законопроекту переконані, що надмірна кількість перенесень робочих днів негативно впливає на продуктивність праці і формує негативну репутацію бізнеспотенціалу України у світі.

Разом з тим, якщо Кабмін переносить робочі дні на вихідні, то це призводить до шестиденного робочого тижня.

Інколи така ситуація трапляється двічі на місяць, що є порушенням законодавчих вимог до мінімального часу відпочинку працівника.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
дідо Показати IP 19 Січня 2021 10:14
Давно пора. Вистачить бути туніядцями.
тетя Соня Показати IP 19 Січня 2021 10:33
таки да! Третьякова как депутат такая такая вумница.она таки знает шо надо делать.
Ігор Показати IP 19 Січня 2021 11:06
Давно пора це зробити!!! Все одно приватні підприемства працюють на свята, а державні ні.
Побажання Показати IP 19 Січня 2021 11:18
Нехай *нардеп* пролікується у спеціалізованій клініці.
Колік Показати IP 19 Січня 2021 11:53
Це та депутат, що казала про дітей низької якості в матерів без вищої освіти?
так таки так до Колік Показати IP 19 Січня 2021 12:34
вища освіта дає знання і то не обов.язково!- .але не розум У цієі депутатки така висока освіта..що аж пре! але іх нам обрали 73%
Анонім Показати IP 19 Січня 2021 12:21
Во Львове насмерть замёрз пенсионер возле бесплатной раздачи еды. Не дождался своей порции и умер. Мне так стыдно, что это произошло в моей стране. Просто стыдно.
Іван Показати IP 19 Січня 2021 12:23
Розумна, прикро, що єдина, пропозиція від СН.