USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Найгірший показник в Європі: в Україні недоїдають майже 10 млн осіб

15 Липня 2021 11:16
В Україні, згідно з даними Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), недоїдають майже 10 мільйонів людей. Це найгірший показник серед усіх країн Європи.

Інформацію про це в липні оприлюднив ЮНІСЕФ, передає «Страна».

Так, всього в Україні 9,8 осіб відчувають брак їжі. Гостру нестачу їжі, за даними ЮНІСЕФ, відчувають 1,1 млн осіб - на 200 тисяч більше від попередньої оцінки фонду. Ці люди щонайменше змушені пропускати прийоми їжі через брак грошей. Ще 8,7 млн осіб віднесли до категорії тих, хто не пропускають прийоми їжі, але змушені скорочувати її споживання, це на 200 тисяч менше, ніж у 2014-2016 роках.

Читати ще: ООН про наслідки пандемії: голодують понад 800 мільйонів людей

Однак загалом в Україні найгірший абсолютний показник серед всіх країн Європи за загальною кількістю людей, які відчувають нестачу їжі. Наступною йде Росія (9,2 млн чоловік). Даних щодо Білорусі ЮНІСЕФ не надає.

Втім, у відсотковому співвідношенні до загального населення найгірша серед європейських держав ситуація в Албанії. Там недоїдають 46,5% населення. Слідом розташувалася Молдова - 31,7% жителів (1,3 млн чоловік). В Україні ця проблема зачіпає 22,4% осіб, в Росії - близько 6,5%.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Олег Показати IP 15 Липня 2021 11:24
І це при тому, що Україна - найбагатша ресурсами країна в Європі!!!
Андрій до Олег Показати IP 15 Липня 2021 11:40
З най.упішим населенням.
ага до Андрій Показати IP 15 Липня 2021 13:36
І понад 2роки з найкращим преЗЕдентом усіх часів та народів.
73% Показати IP 15 Липня 2021 11:25
Неправда, ми харчуємося хорошо і калорійно. Зараз просто сєзон на овощі, тому їмо борщовий набір
Лучанка Показати IP 15 Липня 2021 11:44
Це тому що ресурси викачують з працюючих і найбідніших людей і нема державного контролю за цінами на найнеобхідніше. Злодійство у владі, монополісти, інфляція і драконівські тарифи роблять свою справу!
ЛУЧАНИН до Лучанка Показати IP 15 Липня 2021 11:51
Просто згадайте останні вибори,я їх називаю "самогубство па пріколу" ...
так таки так до ЛУЧАНИН Показати IP 15 Липня 2021 13:18
Але ж ми 73% вибрали те .що маємо-нехай гірше.аби інше! Отож і нема чого скігліті і вказувати на папєрєдніков! більше 2х років краіна в суцільному 95кварталі!-а шоу завжди дорого коштує!
Це! до так таки так Показати IP 15 Липня 2021 13:49
Це самогубство по пріколу.
Лучанин Показати IP 15 Липня 2021 13:41
Чи є статистика скільки серед тих недоїдаючих є таких, що палять та вживають алкоголь?
не к. лучанин до Лучанин Показати IP 15 Липня 2021 13:55
А ти ще не порахував тих хто дихає?
Папріколу до Лучанин Показати IP 15 Липня 2021 14:04
Ти ще запитай, чи в кожного з недоїдаючих є по дві нирки ...
Да уж до Папріколу Показати IP 15 Липня 2021 14:05
А собаки, собаки в скількох є ? Якщо не продати, то на жаркоє пустити можна... наголосували.