USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Назвали ціну проїзду платними дорогами України, серед них – траса Ягодин-Ковель-Луцьк

27 Липня 2021 15:41
Вартість проїзду платними дорогами України буде залежати від транспортного засобу і становитиме від 0,023 до 0,133 євро за кілометр.

Про це йдеться у відповіді заступника міністра інфраструктури Анни Юрченко на запит Суспільного.

«Постановою Кабінету міністрів від України від 23 грудня 2020 №1312 затверджено максимальний розмір плати за разовий проїзд автомобільною дорогою загального користування, побудованою на умовах концесії, який становить, залежно від категорії транспортного засобу, від 0,023 євро за кілометр до 0,133 євро за кілометр», - зазначили в міністерстві.

Усього планується побудувати шість таких доріг:

M-29 / M-04 / M-18 - Харків-Дніпро-Запоріжжя;

M-03 - Бориспіль-Полтава;

M-14 - Херсон-Миколаїв

M-06 - Київ-Житомир-Рівне;

M-08 / M-19 - Ягодин-Ковель-Луцьк

M-04 / H-11 - Дніпро-Кривий Ріг-Миколаїв.

Раніше в «Укравтодорі» обіцяли почати будівництво першої платної дороги вже в 2019 році. Там навіть підрахували, що проїзд такою дорогою буде коштувати від семи євроцентів за кілометр.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Анонім Показати IP 27 Липня 2021 15:56
ахххаааххааа, збудовані за ваші кошти і платні для вас йолопи, скачемо далі, немає часу включити каструлі на голові
скептик до Анонім Показати IP 27 Липня 2021 16:22
73% рулить
Нм до Анонім Показати IP 28 Липня 2021 12:15
Я не розумію, хто таких ботів пропускає в коментарі...
Анонім до Нм Показати IP 28 Липня 2021 13:57
Ви бот?
Нм до Анонім Показати IP 28 Липня 2021 23:00
Ні ти бот)))
автомобіліст Показати IP 27 Липня 2021 16:03
А за які гроші побудовано дорогі? Не в паливо був включений податок для будівництва доріг? Назвіть ту приватну структуру, яка будувала ці платні дороги??? Вже геть здуріли ті Зелупені?!!!
Славік до автомобіліст Показати IP 27 Липня 2021 16:42
Платну дорогу будує з нуля інвестор, яка буде альтернативою державній. І навчися розбиратися хоч у чомусь.
Він до Славік Показати IP 27 Липня 2021 17:41
Яку ж це трасу M-19 будував інвестор з нуля? Точніше хто інвестор)?
українець Показати IP 27 Липня 2021 16:10
Які євро якщо грошова одиниця в Україні гривня! Такі патріоти?!
скептик до українець Показати IP 27 Липня 2021 16:18
скоро будуть шекелі
тетя Соня до скептик Показати IP 27 Липня 2021 16:51
а шо такоє? ві такі протів?
скептик до тетя Соня Показати IP 27 Липня 2021 19:13
мі такі за, но нє в нашем кібуцє
Я Показати IP 27 Липня 2021 16:26
Кожний народ вартий своєї влади!
ВОВК до Я Показати IP 27 Липня 2021 20:47
Французький граф Жозе де Местр
Таня Показати IP 27 Липня 2021 17:02
"Будівництво автобанів – дороге задоволення. В середньому вартість стартує від 250 мільйонів доларів. Тому й залучають приватних інвесторів. Вони отримують від держави ділянку і роблять трасу власним коштом. Окупиться така інвестиція через 20 років." https://www.volynnews.com/news/all/v-ukrayini-vyznachylysia-z-pershymy-platnymy-avtobanamy-odyn-z-nykh-na-volyni-karta-ta-vartist-proyizdu/
Мойсей Показати IP 27 Липня 2021 18:48
Полякам - дороги, туркам - півострів, німцям - трубу?
Анонім Показати IP 27 Липня 2021 19:58
А можна буде для себе купити дорогу на цілий день?
Дід Панас до Анонім Показати IP 27 Липня 2021 23:11
в цій державі можна купити все, ви ще не зрозуміли хто у руля?
Ярослав Показати IP 28 Липня 2021 07:18
Ціаво вони придумали собі, що збудували дорогу з нуля ))) при тому що дорога там уже була і більш менш нормальна ))) Вони просто поклали трішки нового асвальту і натикали острівців, щоб люди розбивалися. Покращення на лице ))) Всім негайно скинутись! )))
Євробидло Показати IP 28 Липня 2021 09:00
Я щось не зрозумів - на кожному бігборді писало "Велике будівництво, ініціатива президента України", зараз в статті пишуть - на умовах концесії. ТО хто будував і для кого насправді???
Нм Показати IP 28 Липня 2021 12:21
Ми збудуємо для вас дорогу, і вона буде платна. А чому? Тому що вона рівна..... От такі керують державою
Микола Показати IP 28 Липня 2021 15:44
дороги платні. От тепер можна і розтаможку відмінити.
Всім Показати IP 29 Липня 2021 10:26
Годі паритись. Захочете проїхатись - будете платити. Словесний сморід треба перевести в тему, чи мають громадяни України платити стільки ж, як і іноземці