USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Не залишиться й мокрого місця»: Гордон застеріг Вакарчука від крісла президента

21 Квітня 2018 18:34
Від репутації музиканта і лідера групи "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука не залишиться й "мокрого місця", якщо він буде балотуватися на президентських виборах.

Таку думку висловив український журналіст Дмитро Гордон в ефірі "Вечірнього прайму" на телеканалі "112 Україна".

"Я добре ставлюся до Вакарчука, вважаю його блискучим музикантом, символом покоління, виразником дум покоління, людиною з бездоганною політичною репутацією. Наскільки я знаю, у нього була розмова з президентом, і президент йому сказав, якщо Святослав піде на вибори, то від його репутації не залишиться нічого, і правильно сказав.

Тому що якщо сьогодні Вакарчук – це совість нації, абсолютно заслужено, то як тільки він оголосить, що йде в президенти, від нього не залишиться мокрого місця, умовно, тому що він стане "одним з них", - заявив Гордон.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
скептик Показати IP 21 Квітня 2018 18:45
вакарчука - в президенти, зеленського - в премєри. І ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ
Мешканець Показати IP 21 Квітня 2018 18:52
Ху із гордон.Нехай в Тель-Авіві коментує свою позицію.Українці самі розберуться за кого голосувати і хто буде президентом.
скептик до Мешканець Показати IP 21 Квітня 2018 20:07
вже 27 років розбираються. щось толку ніякого
Анонім до Мешканець Показати IP 21 Квітня 2018 21:54
Даа в нас є вибір?Давайте виберемо Васю з колгоспу,роботягу,чесного,тримає слово,всіх накормить,не краде...будемо жити як в раю.Чому ми його не виберемо?Бо його не допустят і задавлять,в нас 40+ мільйонів людей,хіба в нас не знайдеться достойна людина з народу?Знайдеться і не одна,але в нас є вибір,вибрати тих хто є біля влади
хехъ до Анонім Показати IP 22 Квітня 2018 11:02
важно - не как голосуют, а как считают...
ник до Мешканець Показати IP 21 Квітня 2018 22:36
гордон поставлен путиным смотрящим. но на украинском вин так и не заговорив...но украинци л*жилы и на путина и на его смотрящих...
хехъ до ник Показати IP 22 Квітня 2018 11:04
Гордон стал не актуален. И уже давно.
# Показати IP 21 Квітня 2018 19:53
Вроді Гордон і не дурний розумні речі говорить але не можу його розкусити зрозуміти куди він клонить
ник Показати IP 21 Квітня 2018 22:31
ну порошенко понятно при нормальном президенте его и его команду ждут годы и годы одиночества.
Мешканець Показати IP 22 Квітня 2018 07:26
Ну по-перше в нас парламентсько-президентська форма правління,хотілось,щоби була парламентська,як в більшості країн Європи і тоді президент особливої ролі то і не грає.Обираємо парламент(не за гречку і популістів),а відповідальний за країну, він формує уряд.Якщо не зможе-перевибори.А Гордон нікуди не клонить,він просто говорить те,що на даний момент хочуть почути і заробляє гроші(в нього пятеро дітей,а сапати буряки він не стане).