USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Маршрутників Луцька не влаштовує GPS

29 Липня 2014 12:23
Перевізники міста стверджують, що скарги на невиконання маршруту, недоїзд до кінцевих станцій та нехтування ранішніми маршрутами нерідко є неправдивими, оскільки система GPS-навігації M@K не фіксує всі контрольні відмітки маршрутів. У зв’язку з цим можуть не зарахувати цілий рейс автобусу.

Про це стало відомо під час спільної наради представників міської влади з перевізниками Луцька.

Як зазначили самі перевізники, система моніторингу дійсно приносить користь – як для пасажирів, так і для власників маршруту. Проте, на зауваження начальника управління транспорту і зв’язку Луцької міської ради Олександра Середи про те, що показник виходу на рейс становить 85,5%, власники маршрутів зазначили, що погані показники є результатом некоректної роботи системи M@K.
Мовляв, кожен маршрут складається з контрольних точок – спеціальних відміток на карті, після проходження автобусом яких фіксується його рух. Але не завжди ця система працює коректно – попри те, що автобус рухається як слід, система не фіксує цього. Тому показник незарахованих маршрутів сягає до 30%.

Перевізники скаржаться, що таким чином вони «грають в лотерею».

«Ми хочемо реального відображення руху автобусів. Треба щось міняти, бо так як воно працює зараз, так бути не має. Просто це лотерея – якщо попала точка, то рейс зарахований, як ні – то ні», - стверджують перевізники.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Андрій Показати IP 29 Липня 2014 12:32
100 раз 32 маршрутки в GPS в онлайні нема, а насправді їде, що з Липини, що на Ковельській
ЙОмайо до Андрій Показати IP 29 Липня 2014 13:24
І от зараз 29 - взагалі жодної а 26а і 27а по одній штучці
Іра до ЙОмайо Показати IP 29 Липня 2014 13:55
26а і ходить одна, тому все правильно
Просто Лучанин до ЙОмайо Показати IP 29 Липня 2014 21:29
29 не проплатили за користування с-мою МаК
123 до Андрій Показати IP 29 Липня 2014 22:39
Потрібно наставити з сервером на обмін як найменший даними і все буде ОК!
45678901234567890123 до 123 Показати IP 30 Липня 2014 15:59
Навчи ї][, навчи. Друже, завжди було цікаво: звідки беруться такі їбанько як ти?
АСЯ Показати IP 29 Липня 2014 12:34
Візміть графік і після 22.години і подивіться як сумлінно виконують перевізники свою роботу....
ВАСЯ Показати IP 29 Липня 2014 12:39
В після 23 годин в підгайці недобирешся ніяк тіко на таксі або пішком....
новий до ВАСЯ Показати IP 29 Липня 2014 22:18
Купи собі автобус за 40 тисяч баксів заправ бак 100 л соляркою по 15 грн і катайся після 23 години хоч в підгайці хоч в гаразджу ,тоді можеш і цілу ніч бухати і вранці смикати в своі підгайці тільки водія знайди щоб тебе чекав до ранку ізаплатити не забудь.вже опухли транспорту більше як людей...
Луцький Показати IP 29 Липня 2014 13:21
У п'ятницю стояв коло Автовокзалу на зупинці з 20.10 до 20.50 і не дочекався ЖОДНОЇ маршрутки в сторону центру за маршрутами 17 і 28 - за той час проїхало 3 чи чотири маршрутки номер 2. Крім мене на зупинці було близько 10 людей. Знайомий в цьому районі живе і казав що після 21.00 з АС тільки біля Там-Таму треба сідати. Оце така якість перевезення? Система МАК дійсно толкова - регулярно користуюся. Але інша справа, часом треба в 18.00 на 4 маршрут біля ринку сісти - я у МАК - а там одна єдина четвірка і та на кінцевій десь на ГПЗ. То це як розуміти? Одна на рейсі чи інші тупо GPS відключають?
Андрій до Луцький Показати IP 29 Липня 2014 13:29
Жартуєш? Я минулого року (десь пізня осінь була) зі Львова приїхав десь коло 21.00 - то я на тій зупинці із важкою сумкою чуть-було не замерз зовсім, потім зрозумів що ще пару хв і я тут вклякну на тій зупинці - і пішов до тамтаму
Лучанин Показати IP 29 Липня 2014 13:29
Може пам*ятник перевізникам поставити, бо бачу вони прям святі люди, а всі кругом дурні!!!!!!
Підтримую до Лучанин Показати IP 29 Липня 2014 13:58
Гарне діло! Треба негайно збір коштів розпочати. Дійсно увіковічнимо надання транспортних послуг у Луцьку для наших нащадків, хай знають у які щасливі дні ми жили
да!! до Підтримую Показати IP 29 Липня 2014 15:00
о! оце тема!! тiльки спочатку потрiбно створити комiссiю, створити макет пам'ятника, а бо навiть три у рiзних розмiрах, аби задовольнити кожного лучанина! i ми живемо в 21 сторiччi, Луцьк евро-мiсто, то ж треба ще пам'ятник обладнати гучномовцем, який буде кожнi 5 хвилин сповiщати "ви знаходитеся бiля пам'ятника Перевiзникам", а також системою ГПС на всяк випадок! I ще табло, на якому буде вiдображатися в реалтаймi коли пам'ятник будуть мити та реставрувати, звiсно ж фiрма, яка виграє тендер..
лучанка до да!! Показати IP 29 Липня 2014 15:48
А гучномовець тримати мусить пан Миронюк, "головний по перевезенням", що буде об'являти зупинки...
Серий Показати IP 29 Липня 2014 15:41
4 Маршрутки не має взагалі...багато багів в плані показує що маршутка стоїть на одному місці 10 хв, а насправді її там не має...
Анонім до Серий Показати IP 29 Липня 2014 15:42
то матриця, Нео!
У-ух! Показати IP 29 Липня 2014 18:06
Маршрутчиків НЕ влаштовує ВСЕ що якось контролює їхню роботу...
Ігор до У-ух! Показати IP 29 Липня 2014 20:12
перевізники тільки шукають на кого вину пересунути. в них як не пасажири вині, то міська рада. не буде візора буде хтось інший. стандартна схема. сам їздив не рік, наївся такого....
санчо Показати IP 29 Липня 2014 18:54
просто не включають GPS а даремно пасажири ідуть іншими маршрутками
пасажир.... Показати IP 29 Липня 2014 20:10
це все так дістало. ті маршрутки їздять як хочуть. я дочекатися 31 маршруту не можу ніколи. от у мене б було дуже багато питань до їхнього власника. \
власник до пасажир.... Показати IP 30 Липня 2014 16:07
приходь, люблю поржать з лоха
Просто Лучанин Показати IP 29 Липня 2014 21:32
Від старого ринку і аж до 40 кварталу постійна погоня, ганяються за пасажирами, а ще по 5-7 хвилин стоять біля ЦУМу.
криво лучанин Показати IP 30 Липня 2014 15:57
не влаштовує - хай *уй сосуть, губою трясуть. це візора корова і візор її доїть.
візор Показати IP 30 Липня 2014 16:01
бл*ть, а який мудак нам кабель рубанув, га? стопудово якийсь нидавольний маршрутчик. зловимо - заставимо жувати той кабель