USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Невакцинованим волинянам хочуть обмежити доступ до храмів

20 Жовтня 2021 13:39
Після переходу Волинської області до «червоної» зони для людей, у яких немає сертифікату, що засвідчує вакцинацію проти COVID-19, обмежать доступ до храмів.

Про це під час брифінгу 20 жовтня повідомила заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук.

Зі слів спікерки, Волинь стрімко наближається до «червоної» зони епіднебезпеки. Водночас посадовиця нагадала мешканцям області про те, що з 21 жовтня 2021 року на Волині та всієї території країни діятимуть обмеження у міжобласних перевезеннях громадським транспортом невакцинованих громадян.

Вона зазначила, що особи без вакцинації не зможуть користуватися міжобласними маршрутками, автобусами, а також потягами та авіасполученням.

«Це не порушення прав, це заходи, спрямовані на те, щоб берегти ваше життя», – додала Людмила Тимощук.

Окрім цього, вона звернулася до волинських священників і прихожан, аби й ті, й інші врахували, що з «червоною» зоною в церквах будуть діяти ті ж самі протиепідемічні заходи, як і на початку карантину.

«Це і обмеження дистанції, і обмеження перебування у храмі. Тільки вакциновані люди зможуть вільно відвідувати церкву, але при цьому носити маски. Маски повинні носити і вакциновані і невакциновані. Бо вакцинований – не означає не інфікований», – наголосила спікерка.

Вона додала, що з переходом до «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки люди, які вакцинувалися, матимуть більше прав знаходитися у тому чи іншому приміщенні

«Щоб у області не було економічного колапсу та протестів, щоб працювали заклади освіти, медицини та культури, треба вакцинуватися. Адже доступ до цих закладів буде лише у вакцинованих», – підкреслила.

Нагадаємо, з понеділка, 18 жовтня, на території Запорізької, Одеської, Донецької та Дніпропетровської областей встановили «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Водночас в Україні через зростання кількості хворих на коронавірус запровадили нові правила пасажирських перевезень на час карантину. Згідно з новими правилами, з 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажиріву «жовтій», «помаранчевій» та «червоній» зоні карантину будуть дозволені за умови, якщо у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів буде документ, який підтверджує повний курс вакцинації, або одужання особи від коронавірусу чи негативний результат ПЛР-тесту.

Вікторія СЕМЕНЮК, фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Лучанка Показати IP 20 Жовтня 2021 13:49
В храмах ПЦУ маски носять, в УПЦ на тебе дивляться як на білу ворону. Хресний хід в неділю проводили, жодної людини в масці. Протестанти теж проти вакцинації. І що далі?.......
1 Показати IP 20 Жовтня 2021 14:05
Побійтеся Бога!.....Ви не боги, обмежити ходити людям до Храму Божого, вам не під силу.................... А кара вам за це буде або вашому поколінню!!!!
Анонім до 1 Показати IP 20 Жовтня 2021 14:20
Під силу. Як тільки захочуть, ви почнете ті споруди обходити так далеко, як їм буде потрібно...
Сергій до Анонім Показати IP 20 Жовтня 2021 15:18
Справжній християнин завжди лишатиметься вірним Богу, і в церкву ходитиме за будь яких обставин. Хтось вірить і "цілющу вакцину" а хтось зцілюється молитвами і вірою. "І сказав: Коли ти пильно слухатимешся голосу Господа, Бога твого, і чинитимеш те, що йому довподоби, і вважатимеш на його накази, і дотримуватимешся всіх його установ, ані одної з тих недуг, що я навів був на Єгипет, не наведу на тебе: я бо Господь, твій цілитель."(Вихід 15:26) "Він прощає усі твої провини, зціляє всі твої недуги."(Псал. 103:3 "Я перев'яжу твої рани і вигою тебе від болячки, - слово Господнє." (Єремія 30:17)
Анонім до Сергій Показати IP 20 Жовтня 2021 18:12
прикольно у вас стріха протікає...
Остап до Анонім Показати IP 20 Жовтня 2021 20:04
Іди до предків в зоопарк, подякуй мавпам, що вивчив абетку.
Анонім до Остап Показати IP 20 Жовтня 2021 21:38
вас теж підтоплює?
Мешканець до Сергій Показати IP 20 Жовтня 2021 21:29
Будьмо уважні!
?90# до 1 Показати IP 21 Жовтня 2021 08:36
Коли в тебе буде пневмонія, то йти не в лікарню а в церкву, там тебе обов'язково вилікують
До 1 Показати IP 20 Жовтня 2021 14:16
Вакцинуйтеся самі і закликайте своїх друзів , родичів та знайомих це зробити і ходіть собі до Храму на здоров'я і ніхто вам не заборонить
Вірянин Показати IP 20 Жовтня 2021 14:20
Печать антихриста вже близько! Кайтеся! подбайте про душу! Скоро Друге Пришестя! Все це є в пророцтвах!
Лучанин до Вірянин Показати IP 20 Жовтня 2021 15:32
Одна біда з тими пророцтвами - ніхто точної дати не каже. Прогнози погоди дуже не точні, а ті пророцтва, то або взагалі промахуються або відбувається якась подія і вже під неї шукають пророцтво. Навпаки чомусь не працює...
Луцьк до Вірянин Показати IP 20 Жовтня 2021 16:56
Давайте згадаємо пророцтва 2000 року. Скільки було сект, які віщували кінець світу та скільки люду під цими гаслами скоювали самогубства! Я хочу жити в здоровому суспільстві, що б ні я, ні мене, випадково чи зумисно (є і такі ЩИРІ громадяни) не зараразили вірусом, яких на сьогодняшній день є безліч. Звичайно найкраще переседіти ізольовано один від одного десь пів року - рік, але хто дасть гарантію, що це допоможе. Тому я особисто вакцинуватись і обов*язково носити маску в людних місцях буду, також буду ходити на роботу, в магазини і церкву і т.д. Хочеться дожити до того часу, коли вчені винайдуть чудодійну пігулку від цієї пошесті.
666 до Луцьк Показати IP 21 Жовтня 2021 10:56
зараз ваша секта свідків ковіду вже довела людей до того, що вас із вашими промовами просто будуть п...ти ногами, як тільки рот відкриєте.
Лучанин Показати IP 20 Жовтня 2021 14:25
Бог до раю буде пускати також по фашистських пропусках? Україна,вставай!!!
Лицар Показати IP 20 Жовтня 2021 14:48
Пора протестувати! беремо в руки вила, смолоскипи і йдемо на Верховну Раду! Не дамо порушувати права чесних християн!
Луцьк до Лицар Показати IP 20 Жовтня 2021 15:51
Спочатку зайдіть до реанімаційних відділень і допоможіть медикам доставляти ліжка і під*єднувати кисень, а то зі смолоскипами не буде кому і на кого йти. Наші люди вмикають мозок, лише коли хвороба безпосередньо забирає життя їхніх близьких.
Лучанин до Лицар Показати IP 20 Жовтня 2021 15:58
Під верховною радою АКЦІЯ ПРЯМОЇ ДІЇ ОРГАНІЗАТОР ОСТАП СТАХІВ і Рух за права людини ПРИЄДНУЙМОСЯ!!! Час настав
Quo vadis ? Показати IP 20 Жовтня 2021 15:37
В якому столітті живемо ?
Народ Показати IP 20 Жовтня 2021 15:39
Звідки взявся вірус в людини яка два тижні живе собі дома під лісом і ні з ким не контактувала. Самі травлять людей і змушують колотися. Не розробляється вакцина за три місяці, це фізично не можливо..
Сс Показати IP 20 Жовтня 2021 15:42
Навіть фашисти дозволяли ходити в храми... Влада за гроші мвф готова на все
Біллі Показати IP 20 Жовтня 2021 16:34
Хай будуть прокляті всі масони. Хочуть всіх винищити, лишити тільки золотий мільйон. Золото Рокфелерів вже в Росії! Нас порабощяють
Анонім Показати IP 20 Жовтня 2021 16:54
правильно зроблять. поклони бажаючі можуть і вдома бити. нема чого заразу розносити
А до Анонім Показати IP 21 Жовтня 2021 16:29
Здравомислячих все меньше...
я не робот Показати IP 20 Жовтня 2021 17:28
Це порушення прав!!!!!!!!!!!
Анонім до я не робот Показати IP 21 Жовтня 2021 11:26
Яких же? Наскільки мені відомо, погіршувати епідеміологічну ситуацію прав у вас немає
я не робот Показати IP 20 Жовтня 2021 17:30
Якщо ВСІ можуть бути інфіковані, то чому тоді такий поділ? Пишіть зразу, що вакцинація - добровільно ПРИМУСОВА!!!!!!!!!!!!!!!!! Скоро в магазин за хлібом не будуть пускати невакцинованих!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
командер Шеппард до я не робот Показати IP 21 Жовтня 2021 22:47
правильно, і КУ будете на колінах робити, ібо нефіх
Баба Показати IP 20 Жовтня 2021 18:28
Атеїсти знайшли спосіб знищити церкву. І починають з Волинської області. До церкви людей ходить не багато.
Атеїст до Баба Показати IP 21 Жовтня 2021 18:38
Атеїсти з церквою не воюють, а релігіозніки хочуть навязати свої ідеї суспільству
Анонім Показати IP 20 Жовтня 2021 19:06
з іншого боку все по Дарвіну: не можеш пристосуватися до середовища - ласкаво просимо на кладовище. можливо, таким чином дурнів поменшає... хто зна...
Ахаха Показати IP 20 Жовтня 2021 20:31
Я написав один сумасшедший комент від балди, а люде його лайкають)))) Ото ржач!)
666 Показати IP 21 Жовтня 2021 10:52
що вона меле, це ж маячня повна. немає про це нічого у наказі моз навіть. навіть у мозі такого не курять, як в ода. і неправда, що невакцинованих не пустять у транспорт. тест 170 грн і їдь собі, вважайте, що це податок на яйця, як за совка було.
Пасажир Показати IP 21 Жовтня 2021 14:56
Зібрання шизофреників
Вірянин Показати IP 21 Жовтня 2021 23:04
На дверях храму повісити табличку, Вхід тільки для не вакцинованих. Якщо вакцинований теж захоче до храму, то тільки після щирого покаяння перед Богом, що дав себе звести і вколоти собі отруту.