USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Путін наказав розмістити спецназ ГРУ у храмах УПЦ МП в Україні, – нардеп

19 Жовтня 2018 09:42
Володимир Путін наказав забезпечити безпеку промосковських митрополитів в Україні шляхом розміщення спецназу ГРУ під прикриттям у найважливіших храмах.

Про це пише координатор “Інформаційного спротиву”, нардеп “Народного фронту” Дмитро Тимчук, передає "Рубрика".

За інформацією групи ІС, 12 жовтня на засіданні Радбезу РФ під час обговорення подальших перспектив функціонування РПЦ в Україні, президент РФ Путін наказав керівництву силових відомств РФ: “гарантувати безпеку наших митрополитів при будь-якому розвитку подій”, шляхом розміщення в найважливіших монастирях УПЦ МП груп спецназу ГРУ під прикриттям”, – пише він.

За його словами, керівники російських силових відомств повідомили Путіну, що російські силовики вже відпрацьовують плани введення на територію України мобільних бойових груп під прикриттям.

Для початку, головною метою буде захист Києво-Печерської та Святогірської лавр.

“На думку керівників, ці релігійні об’єкти першими “потрапляють під загрозу нападів” з боку “радикально налаштованих і озброєних бойовиків-націоналістів”, що буде нести загрозу життю ієрархів і керівництву УПЦ МП”, – зазначає нардеп.

Також військове керівництво РФ доповіло, що в рамках підготовки до реалізації цих планів вже проводиться підготовка груп спецназу на місцевості, а саме – на базі Новоафонского монастиря в Абхазії.

“Таким чином, в ГУ ГШ ЗС РФ вже фактично розроблена операція по дестабілізації ситуації в Україні з використанням релігійного чинника”, – підсумував Тимчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Константин Показати IP 19 Жовтня 2018 10:24
Це вже просто маразм, жодного разу все про що "інформує" пан Тимчук не ВІДБУЛОСЯ!!! Тому всі його слова направлені лише на розпалювання ворожнечі в нашому народі!!! Тому вірити даній інформації навряд чи можна
Григорій до Константин Показати IP 19 Жовтня 2018 14:09
Все вірно кажете, Костя! Вірити треба Інтеру, 112, і *авнонюсу.
богдан до Григорій Показати IP 23 Жовтня 2018 13:47
Наконец то ты Гриша поумнел.
Пантелеймон Осипенко до Константин Показати IP 19 Жовтня 2018 20:18
Вірити нікому не можна. Досить бачити. Для цього треба пошукати відео шестирічної і більше давнини на масових акціях РПЦ в Україні і порівняти ті відео з фото багатьох лугандонців. Для того, щоб бачити, досить пройтись по Хрещатику увечері у воскресіння у 1992, 1993, 1994 роках і порахувати людей у чорних водолазках, рідше у чорних майках під темною сорочкою. У мене також для приколу така майка збереглась із тих пір. Мені у Московській семінарії у 1992році одногруппник із Москви рекомендував носити чорне вбрання, за яким мене легко буде визначити організаторам захисту московської церкви і власності від акцій католиків і уніатів в Україні, як він висловився. !4-го жовтня їх у Київьскій Лаврі вже було більше ста бойовиків, поліція їх затримала і склала список. У Кременці їх також було з півсотні, у чорних майках з тестом провокативного характеру, та поліція жували жуйку і глазіли на них, мов барани.
123 до Пантелеймон Осипенко Показати IP 20 Жовтня 2018 10:09
Ти троль проплачений, вивчи як буде українською "неділя" спочатку
владимир до 123 Показати IP 20 Жовтня 2018 14:20
Воскресіння так і пишеться.- Воскресіння. Помилка у тому. що написано з маленької літери. Вчи правопис.математик.
богдан до владимир Показати IP 23 Жовтня 2018 13:39
Воскресіння это Воскресение, а день недели воскресенье єто неділя если на украинском язіке.
Игорь до Пантелеймон Осипенко Показати IP 21 Жовтня 2018 00:24
Пантелеймон Осипенко до Константин, ты что ли родной брат Тымчука? Если и не по крови, то по умственному развитию - точно...
Сергей до Константин Показати IP 15 Листопада 2018 11:25
Церковь в России есть оружие идеологии и пропаганды. Большое количество служителей являются работниками ФСБ,они и при СССР внедрялись. В КГБ были целые отделы которые контролировали церковников и собирали на них компромат и вербовали их. Сегодня церковь в России полностью контролируется ФСБ. И это все понимают. Отсюда и конфликт в Украине. Сегодня церковь и религию втянули в войну. Само понятие война и убийство для религии и церкви должно быть не приемлемо.
Богдан Сташинський Показати IP 19 Жовтня 2018 10:42
Це недостовiрна iнформацiя. В нас е точнi данi що Путiн у храмах УПЦ МП вже розмiстив пiдроздiли вiйськово - космiчних сил РФ.
!__+ до Богдан Сташинський Показати IP 19 Жовтня 2018 14:10
От же ж трольня й всполошилась, шой то робиться ? рюцькій мігр тронули ...
Ха ха ха до Богдан Сташинський Показати IP 19 Жовтня 2018 16:48
Після ***енної катастрофи ватної ракети, військово-космічні сили козлостану розміщаються у сортирі під масквабадом.
Пантелеймон Осипенко до Богдан Сташинський Показати IP 19 Жовтня 2018 20:43
Я маю моє ім’я і прізвище і відповідаю за мої слова вже багато разів, відстоюючи мою точку зору, моє переконання у правильності. Хто ти є, щоб я читав тут твій текст? Ти --пустий файл колишнього чужого злочину, за котрий Богдан Сташинський був перевербований, і яким ти прикрився у заголовку. Тож, як у Богдана не було свого ума у голові, а був біоробот, пультом якого кнопками керували Москва і BND, таким є і ти, пустий файл у компі твого хазяїна. Захоче--напише на тобі щось, захоче --зітре файл і завтра окрім урни з попелом від тебе нічого нема. В мене є мій Дух, бо я маю ім’я, а від тебе--згадка про пусту діжку, що прокотилась по життю, виючи на вітрі пустотою.
Всезнайко Показати IP 19 Жовтня 2018 11:05
Що те дебільне курить? Тимчука маю на увазі.
Реаліст Показати IP 19 Жовтня 2018 11:25
А той депутат був у пукіна на засіданні? Меле, сам не знає що, брехун. Скільки вже можна накручувати людей? Про опалювальний сезон і тарифи на газ, куплений по "реверсу"думайте, депутати чортові......
Анатоль_ Показати IP 19 Жовтня 2018 11:48
А менi, хлопцi, cтрашно
Микола Показати IP 19 Жовтня 2018 12:33
А спецназ під прикриттям і не потрібно вводити туди , він там є вже давно.
Лопатою по ваті до Микола Показати IP 19 Жовтня 2018 14:11
Да ті фсб шник в рясах, круче спецназу, і словом, і ділом можуть людей блудити!!!
Анонім до Лопатою по ваті Показати IP 19 Жовтня 2018 18:12
Сам то хоч до церкви ходив? Сходи хоч раз, і побачиш, що весь спецназ у хусточках по-під стінками стоїть. 17-й рік, чесне слово! Кращі методи Шарікова!
Лопатою по ваті до Анонім Показати IP 19 Жовтня 2018 19:46
Принципово в рпц-фсб шну секту не хожу.
Олексій Гордій до Лопатою по ваті Показати IP 19 Жовтня 2018 23:36
Ти не хочеш, чи не ходиш?
Олег до Микола Показати IP 19 Жовтня 2018 17:39
А я з Миколою згоден. Вони там давно вже, зайшли туди ще коли Кравчук був. Для контролю і стримування українців які мають в головах мізки а не вату.
Я до Олег Показати IP 19 Жовтня 2018 19:25
Олегу - ті українці які мають мізки в більшості вже давно послали Україну і непогано живуть за кордоном.. і до лампочки їм той цирк що тут богообрані замутили а свідомонедоношені в них на підтанцьовках скачуть
Тетяна до Олег Показати IP 19 Жовтня 2018 19:33
Бабусі і жінки за 45 - це спецназ?
Анатолій до Тетяна Показати IP 18 Листопада 2018 15:13
Тетяно, якщо надінеш окуляри, то побачиш у монастирях молодців спортивної статури із військовою виправкою.
Анонім Показати IP 19 Жовтня 2018 14:46
Не роби лиха і все буде тихо...бо знають за що можуть схлопотати.
Я Показати IP 19 Жовтня 2018 16:09
бойових орків, назгуллів і ельфів а заразом і скажених хоббітів кучкують по Лаврах..
Анонім Показати IP 19 Жовтня 2018 18:09
А цей тимчук на радбезі за шторкою стояв? 100% "вброс" - щоб почати вдиратись до храмів і викидати звідти настоятелів і прихожан. Демократична держава!
Лучанка Показати IP 20 Жовтня 2018 00:10
А я ось читаю всю цю маєчню про про томоси, автокефалії, українська, російська, константинопільська і мене хочеться запитати у Бога : "Отче, а до чого тут ти?" Це все що завгодно тількі не свята віра. І все менше хочеться ходити до церкви, будь-якого патріархату...
Орест до Лучанка Показати IP 20 Жовтня 2018 12:23
Та тобі атеїсту малоросу усе до чорта !!!
Sergei Показати IP 20 Жовтня 2018 08:36
Просто цікаво товарисч путін особисто тимчуку доповідає про свої плани і дії, чи звідки така інформація? навіть СБУ такого не знає.
Советский офицер Показати IP 20 Жовтня 2018 12:45
Тимчук агент ЦРУ- ПРОДАЖНАЯ ТВАРЬ- В ПРОШЛОМ СОВЕТСКИЙ ЗАМПОЛИТ! ТАКИМИ ГНИДАМИ И ПРИСПОСОБЛЕНЦАМИ СОВЕТСКАЯ АРМИЯ К БОЛЬШОМУ СОЖАЛЕНИЮ КИШИЛА!ИЗ ЗА ТАКИХ ГНИД В НАЧАЛЕ ВЕЛИКОЙ ОТЕЧЕСТВЕННОЙ ВОЙНЫ ВОЙСКАМ КРАСНОЙ АРМИИ ПРИХОДИЛОСЬ ТЕРПЕТЬ ПОРАЖЕНИЕ И ОТСТУПИТЬ!
Походу самый тупой у Показати IP 21 Жовтня 2018 13:08
Мда....... Куда катиться эта страна с ее псевдо-патриотами?
Валерий Показати IP 16 Листопада 2018 20:49
Как зацепило какбыцапов монгольских.Все вірно подано автором. Пукін добре здатний на підлість.Про яке православ'я можливо мовити- там,на расєє, шаманізм.