USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Новим президентом Хорватії став колишній прем'єр Зоран Міланович

7 Січня 2020 08:00
Колишній прем'єр-міністр Хорватії Зоран Миланович переміг на президентських виборах, що пройшли 5 січня.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на виборчком країни.

Згідно з остаточними результатами, Миланович, що представляє опозиційних соціал-демократів, набрав 52,7% голосів. Чинний президент — Колінда Грабар-Кітарович, яку підтримує правоцентристська партія Хорватська демократична співдружність, — отримала 47,3%.

У першому турі Миланович отримав 29,55%, а Грабар-Кітарович — 26,65%.

53-річний Зоран Миланович був прем'єр-міністром Хорватії у 2011−2016 роках. Зовнішня політика новообраного президента орієнтована на Європейський Союз.

Хорватія є наймолодшим членом Євросоюзу, який долучився до нього у 2013 році. З 1 січня 2020 року вона очолює Раду Євросоюзу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus