USD 24.75 24.95
  • USD 24.75 24.95
  • EUR 27.2 27.5
  • PLN 6.35 6.45

Обдаровані учні з Луцька отримуватимуть стипендії міськради. Список

Обдаровані луцькі школярі отримуватимуть іменні стипендії Луцької міської ради.

Про це стало відомо 28 серпня під час засідання 61-ї сесії Луцької міської ради.

Стипендії призначено 22 учням, а розмір іменної стипендії від міськради становитиме 300 гривень на місяць. Їх школярі отримуватимуть протягом 2019–2020 навчального року – з 1 вересня до 31 травня.

Список стипендіатів Луцької міської ради:

- учень 10-Б класу КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23», стипендіат у галузі історії та краєзнавства (стипендія імені Сайчука Бориса Трофимовича) Міронов Нікіта Олександрович;

- учениця 8-Г класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей Луцької міської ради», стипендіат у галузі мовознавства (українська мова) (стипендія імені Левицького Модеста Пилиповича) Крамар Соломія Олександрівна;

- учениця 11 класу КЗ «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука», стипендіат у галузі мовознавства (іноземна мова)(стипендія імені Олени Пчілки) Бондаренко Богдана Русланівна;

- учениця 11 класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі літературознавства і поезії (стипендія імені Олександра Богачука) Гаргола Ольга Олександрівна;

- учень 11-Б класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі математики (стипендія імені Дзядика Владислава Кириловича) Лугінін Богдан Андрійович;

- учень 9-Б класу КЗ «Луцька гімназія № 18», стипендіат у галузі фізики (стипендія імені Стефана Стубелевича) Дударєв Андрій Дмитрович;

- учень КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради», стипендіат у галузі біології (стипендія імені Липського Володимира Іполитовича) Хабазняк Владислав Костянтинович;

- учень 9-Д класу КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25», стипендіат у галузі конструювання, винахідництва та технічної творчості (стипендія імені Арцеулова Костянтина Костянтиновича) Єфімов Владислав Олександрович;

- учениця 9-В класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі музики (вокал) (стипендія імені В’ячеслава Хурсенка) Ткаченко Ольга Миколаївна;

- учень 8-Б класу Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Луцької міської ради Волинської області, стипендіат у галузі музики (володіння музичним інструментом) (стипендія імені Стравінського Ігоря Федоровича) Войнаровський Макар Андрійович;

- учениця 11-Б класу КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 11 – колегіум Луцької міської ради», стипендіат у галузі образотворчого мистецтва (стипендія імені Конзелевича Йова) Петренко Катерина Олегівна;

- учень 9-А класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9», стипендіат у галузі географії (стипендія імені Тутковського Павла Аполоновича) Побережний Валерій Володимирович;

- учениця 9-Б класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі хімії (стипендія імені Олексеюка Івана Дмитровича) Швек Олександра В’ячеславівна;

- учень 9-А класу КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25», стипендіат у галузі фізичної культури та спорту (стипендія імені Байсаровича Володимира Миколайовича) Хвесик Андрій Андрійович;

- учень 10 класу КЗЗСО «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі правознавства (стипендія імені Миколи Куделі) Студницький Матвій Андрійович;

- учень 11 класу Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Луцької міської ради Волинської області, стипендіатугалузі інформатики та інформаційних технологій (стипендія імені Кравчука Михайла Пилиповича) Юдаков Олександр Станіславович;

- учениця 11-В класу КЗ «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука», стипендіат у галузі учнівського самоврядування (стипендія імені Калахана Андрія Сергійовича) Ваколюк Марія Сергіївна;

- учень 7-А класу КЗ «Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі театрального мистецтва, (стипендія імені Наталії Ужвій) Шафранський Сергій Сергійович;

- учень 11 класу КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2», вихованець народного художнього колективу ансамблю спортивно-бальних танців «Троянда», стипендіат у галузі хореографічного мистецтва (стипендія імені Іллі Богданця) Кравчук Роман Сергійович;

- учениця 9-Д класу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради», стипендіат у галузі народознавства та фольклорного мистецтва (стипендія імені Голентюк Антоніни) Торунова Катерина Олександрівна;

- учениця 11 класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9», стипендіат у галузі журналістики (стипендія імені Миколи Драгоманова) Козуб Дарина Богданівна;

- учениця 9-В класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 – природничий ліцей», стипендіат у галузі декоративно-ужиткового мистецтва (стипендія імені Марії Кравчук) Пушкар Вікторія Дмитрівна.

Депутати затвердили список стипендіатів більшістю голосів.
Реклама
Загрузка...
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.