«Очі» для військових: 14-й ОМБр передали тепловізори і квадрокоптери
![](/resize/450x300/r/files/news/2022/06-30/341877/291075478_342939434690576_3672313427425779931_n.jpg)
Дороговартісне і вкрай потрібне обладнання для армійців придбано благодійним коштом Посольства України в Королівстві Бельгія.
Про це повідомили 29 червня у Волинській обласній раді.
До кінцевих користувачів цей цінний вантаж – 8 тепловізорів і 3 квадрокоптери – супроводжував координатор міжнародної допомоги Валерій Серветник. Окрім того, воїнам князівської бригади голова обласної ради Григорій Недопад спільно з народним депутатом України Вячеславом Рубльовим та депутатами Волиньради Ігорем Лехом і Валентином Кошельником передали бронежилети, медичне авто і продовольство.
Читати ще: Авто та тепловізори: волинським військовим передали чергову допомогу
"На передовій нашим військовослужбовцям вкрай потрібні "очі" – це тепловізори та квадрокоптери. Їм також потрібен захист – бронежилети. Цього, на жаль, бракує у державному забезпеченні. Але наша армія має колосальну підтримку не лише свого народу, а й світової спільноти. Ми щодня намагаємося чимось допомогти. Я переконаний, що така підтримка, впевненість, що про них непокояться і піклуються, додає нашим бійцям сил для боротьби. Віримо в ЗСУ і спільними зусиллями наближаємо нашу перемогу!" – зазначив Григорій Недопад.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили 29 червня у Волинській обласній раді.
До кінцевих користувачів цей цінний вантаж – 8 тепловізорів і 3 квадрокоптери – супроводжував координатор міжнародної допомоги Валерій Серветник. Окрім того, воїнам князівської бригади голова обласної ради Григорій Недопад спільно з народним депутатом України Вячеславом Рубльовим та депутатами Волиньради Ігорем Лехом і Валентином Кошельником передали бронежилети, медичне авто і продовольство.
Читати ще: Авто та тепловізори: волинським військовим передали чергову допомогу
"На передовій нашим військовослужбовцям вкрай потрібні "очі" – це тепловізори та квадрокоптери. Їм також потрібен захист – бронежилети. Цього, на жаль, бракує у державному забезпеченні. Але наша армія має колосальну підтримку не лише свого народу, а й світової спільноти. Ми щодня намагаємося чимось допомогти. Я переконаний, що така підтримка, впевненість, що про них непокояться і піклуються, додає нашим бійцям сил для боротьби. Віримо в ЗСУ і спільними зусиллями наближаємо нашу перемогу!" – зазначив Григорій Недопад.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.