USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.75 9.90

«Одіозному закладу» погодили ділянку в історичній частині Луцька

3 Грудня 2015 18:41
Надати дозвіл підприємцю на відведення земельної ділянки для будівництва бару та готельних номерів у Старому місті вирішили депутати міськради.

Про це йшлося під час першої сесії Луцької міської ради 3 грудня.

Депутати розглянули питання про надання підприємцю Корнієнку А.П. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування бару та готельних номерів на вулиці Данила Галицького, 1а (орієнтовною площею 0,06 гектара).

Зі слів начальника управління земельних ресурсів Сергія Шабали, є погодження дирекції історико-культурного заповідника та декларація про готовність об’єкта до експлуатації (реконструкція), зареєстрований об’єкт нерухомості.

Депутат Павло Данильчук зауважив, що досвід показує, що погодження історико-культурного заповідника майже нічого не значить, адже часто погоджують будівництво об’єктів на території Старого міста, які суперечать здоровому глузду. Він зазначив, що заклад за цією адресою («Стара підкова», або ж «Техас») дуже одіозний, там трапляються постійні проблеми з дотриманням правопорядку, регулярно з’являються повідомлення про те, що там дебоширять нетверезі особи. З цієї причини депутат закликав не підтримувати проект рішення.

На це міський голова Микола Романюк відповів, що у такому разі, до міського бюджету не надходитимуть кошти. Він припустив, що після звернень у патрульно-постову поліцію, що приступатиме до роботи вже 17-20 грудня, у вказаному місці вдасться навести лад.

Депутати підтримали проект рішення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 3 Грудня 2015 18:48
Я х....ю з депутатів, з голови....... Ото рішення!!!
Deymon. Показати IP 3 Грудня 2015 19:20
Ото ..бл...ть голусують в нас в луцьку барів не вистачає і готелів.. Звісно бари треба будемо строіти а 6 соток землі сім'і загиблим то немає в межах міста. Ото накерують вони. Бардак с*.а. Треба споювати дітей людей. Щоб не думали головою . нащо ж нам здорова і розумна нація. На виробників горілки працюйте та таблеток
Микола до Deymon. Показати IP 3 Грудня 2015 22:38
Чого вибирали ****** романюка?
Василь до Микола Показати IP 3 Грудня 2015 23:31
Не вибирав, принципово. А що взагалі були хоч якісь кандидати?!
ВОВК Показати IP 3 Грудня 2015 19:34
Хай буде бухайлівка і бабу є куди привести . Зверху є шалман для інтиму.
Че Показати IP 3 Грудня 2015 19:42
Вибрали???
999 Показати IP 3 Грудня 2015 20:12
Ось так і буде спиватись молодь.
сарказм Показати IP 3 Грудня 2015 21:30
Дякую всім лучанам за правильний вибір!!! Комсомол forever
Микола Показати IP 3 Грудня 2015 22:37
А на хр*на вибирали ******* романюка?
Микола Вовку Показати IP 3 Грудня 2015 22:44
Шалман для інтиму)))))
луцьк Показати IP 4 Грудня 2015 03:02
Потрачені гроші на виборах відбивають
Кріс Показати IP 4 Грудня 2015 08:14
Дика країна
читач Показати IP 4 Грудня 2015 08:52
данильчук на своїй хвилі.........мітингів не проводить то тепер буде палки в колеса на сесіях ставити.......дивує позиція громадян...вірніше як їх жаба давить......нехай буряни ростуть..то всім добре.....а коли хтось щось хоче збудувати то починають згадувати історико культурні моменти........може вже досить цим прикриватись........он пів вулиці Пугачова ще в цих історико культурних розвалюхах...що ж тут привабливого.....
1-15 Показати IP 4 Грудня 2015 09:47
ну ребят, то робота поліції ганяти бухарів і дітей-алкоголіків. а за дітей окрема тема, бо то все в першу чергу від виховання залежить. мер дбає про наповнення бюджету, щоб зробити дороги і двори, за які ви так плакали 15 тис. років до н.е.
1-1 Показати IP 4 Грудня 2015 10:40
До чого тут один Романюк - коли надати дозвіл підприємцю на відведення земельної ділянки для будівництва бару та готельних номерів у Старому місті вирішили ДЕПУТАТИ міськради- от вам і нові депутати . нагадайте но у кого там більшість.