USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Оголосили конкурс на кращу ідею розвитку території біля Луцького замку

22 Січня 2020 12:22
Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу концепцію розвитку території, прилеглої до замку, оголосили в Луцьку, повідомили у Луцькій міськраді.

Конкурс складається з двох турів. Перший тур конкурсу – відкритий конкурс. Другий тур – замовлений конкурс. Кількість проєктів, автори яких допускаються до участі у другому турі, визначатимуть за результатами засідання журі після першого туру.

Терміни проведення конкурсу:

І тур – з 20.01.2020 по 23.03.2020;

ІІ тур – з 21.04.2020 по 22.06.2020.

Інформацію про склад журі конкурсу та вихідні матеріали можна отримати в управлінні містобудування та архітектури за адресою: м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35, каб. 20 (телефон - 777-864) та на сайті Луцької міської ради www.lutskrada.gov.ua.

Останній термін подачі конкурсних проектів – до 17.00 20.03.2020.

Призовий фонд конкурсу складає 200 000 гривень. Визначили 3 премії за перші 3 призові місця:

1 премія – перше місце – 75 000 гривень;

2 премія – друге місце – 50 000 гривень;

3 премія – третє місце – 25 000 гривень.

Окрім того, є й заохочувальні премії – 50 000 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Ринок Показати IP 22 Січня 2020 13:31
Там має бути ринок!!!!!!!!!!!!!!!!!! Всім лучанам він вигідний і зручний. !!!!!! Не потрібно придувати "велосипед"!!!!!! Позатуляйте всі ІНШІ дірки в благоустої міста, виділіть ці кошти на медицину. Що там в тому замку дивитися??????
Лучанин до Ринок Показати IP 22 Січня 2020 14:52
Говоріть за себе!!! Не всім лучанам потрібен той розсадник інфекцій та антисанітарії!!! Зона біля "старого міста" має бути парковою та приведена в нормальний вигляд. А базарникам, які тільки і знають схему "купи дешевше - продай дорожче" - рекомендую знайти собі нове занняття!!! (Хоча, яке там занняття... тільки і знають, як можна чаркою оковитої зігрітись..)
Смішно Показати IP 22 Січня 2020 13:34
навіть смішно спостерігати, як нашими руками розчищають старе місто
Я до Смішно Показати IP 22 Січня 2020 13:56
підтримую. Розчищають для місцевої бур-жуа-зії
хто Показати IP 22 Січня 2020 13:36
хто буде відвідувати той замок!!! Хіба що через розпорядження голови чи рішення сесії будуть виділяти державні кошти і возити туди дітей з області
Віднайти Показати IP 22 Січня 2020 13:41
віднайти інформацію про той стан речей, який був при будівництві замку і наліпити таких самих халупок, здерти асфальт, навезти соломи і зробити привязь для коней..... І тоді в наше місто повалять толпи туристів. Дивіться, щоб туристам не прийшлося компенсовувати витрати за неоправдані надії
Лучанин Показати IP 22 Січня 2020 13:44
Скоріше б вже привели ринок в нормальний стан. А сувенірчики краще продавати перед міськрадою, заодне й контролювати процес з вікон будуть.
Люди Показати IP 22 Січня 2020 13:50
Колись навколо замку була вода.
точно до Люди Показати IP 22 Січня 2020 14:00
точно!!!!! затопити і всі втихомиряться. Все це попахує розбазарюванням бюджетних коштів
Шломо Луцкер Показати IP 22 Січня 2020 13:52
Весь замок можна подивитись за 15 хвилин, більше там дивитись нема на що! Все "старе місто" можна обійти за годину. Ніхто не буде їхати 500 кілометрів дивитись на цю "красу". Краще вже знести замок, ніж базар.
знести замок до Шломо Луцкер Показати IP 22 Січня 2020 14:04
знести замок!!!!!
Анонім до знести замок Показати IP 22 Січня 2020 16:21
Зустрічна пропозиція,перенести замок з туристами за межі міста і не заважати людям жити.
Архітектор Показати IP 22 Січня 2020 15:12
Ви що не знаєте хто замовник знесення ринку?
замовника до Архітектор Показати IP 22 Січня 2020 16:14
дайте замовника і його селяни закидають яйцями і картоплею
Луцьк Показати IP 22 Січня 2020 15:55
Погано, коли здоровий глузд пропадає за емоціями і крайнощами. Поклавши руку на серце признаємось, шо такий стан речей, як сьогодні, неможливий. В такій якості ні нормально функціонувати, ні експлуатуватися ринок не може. Парковок нема - змішались люди, кури,горіхи, секонд-хенд, гламур з Китаю, топорища і захаращені сміттям проїзди в охоронній зоні пам'ятки архітектури. З другого боку - декілька десятиліть з благословення недалекоглядної влади разом з облспоживспілкою на слізливі проханнями торгашів, з допомогою завжди готовими прийти за скромну плату депутатів, народили ото, шо сьогодні є .Рівно настільки - наскільки хватило ума . Усім тоді на все було - через пальці , невміння дивитись у перспективу, брак господарності та і долар правив бал. Сьогодні прозріли одні і другі - ой лишенько, шо ж натворили. З тих. шо благословляли майже ніхто не працює, а спадок обтяжує - давай до основанія ! Шановні ! Ринок, в першу чергу, там має бути по нормах обслуговування з відповідним радіусом доступності на відповідну кількість населення центральної частини міста !!! Але реконструйований з благоустроєною навколишньою територією, з дотриманням містобудівних, будівельних, санітарних, протипожежних вимого ! Є ж у Києві Бесарабка, є у Львові Краківський, чи Галицький ринки, навіть у Венеції з човнів фауну і флору продають ! Тобто, ринок має бути, але не такої потужності і розрахований на проживаючих у центрі міста людей. Решта поужностей мають бути роззосереджені рівномірно по усій території міста з врахуванням потреби. І тоді не зникнуть робочі місця і місто буде мати образ європейського. А оперувати аргументом кіосків з сувенірами - не смішіть людей, бо ті сувеніри у два двохвушних кошики помістяться. Так то добре, шо оголосили цілком демократичний метод розв'язання проблеми. Просто спокійно, виважено,професійно, без впадання у крайнощі усій громаді разом потрібно шукати компроміс. І він буде знайдений !
Анонім до Луцьк Показати IP 22 Січня 2020 16:20
Я так розумію гроші зайві є.Заньковецьку вже зремонтували,місто освітлене,пішохідні переходи обладнані по європейськи,велодоріжки зроблені,дорогу життя біля міськради відремонтували,дома мають привабливий для мешканців міста вигляд..............
м-да до Анонім Показати IP 22 Січня 2020 16:46
будинки мають привабливий вигляд не тільки для лучан. Туристи просто ахнуть від краси нашогоо міста і від вул Б.Хмельницького. Хай -но почнеться літо і смердьож!!!!
заказуха до Луцьк Показати IP 22 Січня 2020 16:23
який ти, Луцьк, хитрий!! Без емоцій!!! А що робити, коли роздраконюють??? Але саме головне - це те, що в нас більше немає проблем, тільки ця. Ні війни, ні спаленого госпіталя, ні проблем з дорогами, освітленням доріг, світлофорами, ДИТЯЧИМИ САДОЧКАМИ (на чергу треба писатися ще з пологового). Прості дірки на дорозі залатати біля кожної зупинки, бо може транспорт на зупинку викинути - це все потім, а зараз давай все ламати і крушити
водій до заказуха Показати IP 22 Січня 2020 16:40
біля срібних лелек на дорозі в лівій полосі дві ями з решітками (на дощ) - залатайте, а тоді замки будуйте
Анонім до водій Показати IP 22 Січня 2020 16:59
Ти не туди пишеш.
туди до Анонім Показати IP 22 Січня 2020 17:56
Чому не туди???? Благоустрій - це міська рада! Полігон (жахіття) - це міська рада!!! Очисні - це міська влада! Бруківку кладуть там де її зовсім не треба - влада!!! Тут говорять про Європу, а в місті припаркуватися можна тільки о 5.00 ранку.