USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Оплатити проїзд у Луцьку можна через смартфон. Де скачати мобільний додаток

10 Грудня 2019 12:35
Відтепер кожен власник смартфону зможе оплачувати проїзд у громадському транспорті міста Луцька за допомогою спеціального мобільного додатку.

Застосунок можна безкоштовно завантажити через сайт CityCard. Мобільний додаток доступний у App Store та Google Play (посилання – активні).

Завдяки застосунку лучани матимуть доступ до карти міста, балансу та зможуть простежувати рух автобусів і тролейбусів.

«Ви можете не тільки спостерігати за рухом міського транспорту, бачити розташування терміналів поблизу, а й дізнатися час відправлення автобусів та тролейбусів. Всі ці функції безкоштовні, почніть використовувати його зараз», – вказано в описі до мобільного додатку.
Нагадаємо, від завтрашнього дня оплата в громадському транспорті Луцька здійснюватиметься виключно через валідатори.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
Андрій Показати IP 10 Грудня 2019 13:05
Рух не відстежується!!!! поповнити баланс теж не вдалося навіть не вдалося переглянути баланс по картці існуючій, що ж то буде завтра?????
Лучанин Показати IP 10 Грудня 2019 13:09
Немає ще відстеження маршруток, багато функцій в тестовому режимі, і неточності є. Не можливо добавити іншу картку, або змінити часовий пояс За місяць часу можна було й краще зробити
Илья до Лучанин Показати IP 10 Грудня 2019 23:36
Уважаемый, месяц времени нужно для того чтобы в Apple Store и Play Market разрешение на публикацию приложения получить, а дальше что и как рассказывать вам не буду, все равно не поймёте, рогули
степан до Илья Показати IP 1 Квітня 2023 13:34
а сам ти хто.поясни нормвльно якщо дуже грамотний
Олег Показати IP 10 Грудня 2019 13:11
На даний момент додатку немаэ ні у Плеймаркеті ні в АппСторе
Лучанин до Олег Показати IP 10 Грудня 2019 13:21
через пошук може й немає, а на сайті через прямі посилання є
Анонім Показати IP 10 Грудня 2019 13:14
Не пройшло і пів року,зараз встановлю,протестую і напишу свою думку.
Пересічний громадяни Показати IP 10 Грудня 2019 13:17
Щось там нічого не зрозуміло у цьому додатку. Як оплачувати проїзд чи потрібно мати картку, хз.
Анонім Показати IP 10 Грудня 2019 13:22
А на художніка якого потрібен той додаток???? Просто як альтернатива МАКу і Маршуточці???? І коли можливо буде оплачувати просто банківською картою??
АнонімУУ до Анонім Показати IP 10 Грудня 2019 19:26
Заводиш банківську картку у смартфон з додатком і користуйся! Мізки не треба тут парити!
Саша Показати IP 10 Грудня 2019 13:37
Я так зрозумів картку все ж необхідно купувати?
Саша до Саша Показати IP 10 Грудня 2019 15:21
Всьо, розібрався. Виліз з пещери))) Тепер я сучасна людина)
Анонім Показати IP 10 Грудня 2019 13:37
Я так зрозумів що картку можна створити в смартфоні,тобто телефоном розплачуватись і ще можна додати пластикову,подивитись рахунок,поповнити,а от що з тими маршрутами не зрозуміло,особливо"не чіпайте-не чіпайте"!А так ніби не погано все,рахунок показало,але ще не поповнював.Онлайн транспорт не зрозумів як працює,можливо не працює..
Саша до Анонім Показати IP 10 Грудня 2019 14:56
А як в телефоні створювати?
Анонім до Саша Показати IP 10 Грудня 2019 16:19
Потрібно зареєструватись,ввести номер телефону,прийде смс,пароль і все.Мені зручно,тепер у мене дві картки,віртуальна в телефоні і пластикова,зручно на випадок,якщо я забуду її вдома...
Василь Показати IP 10 Грудня 2019 13:38
Внесу ще одне запитання. Чому додаток на російській мові. ? Чи здерли щось подібне і не мали натхнення перевести. Позорисько. . Щось подібне до Тачки тільки пару послуг добавили.
Анонім до Василь Показати IP 10 Грудня 2019 13:50
Чому на російській?Там тільки українська і англійська на вибір,зміни мову телефону,а потім корч з себе патріота.І не ний.
Олег Показати IP 10 Грудня 2019 13:45
Закачав я цей додаток... На російській мові, багато помилок в словах.
Справедливий до Олег Показати IP 10 Грудня 2019 16:46
Почитай відповідь вище.
Анонім Показати IP 10 Грудня 2019 13:54
Хороший додаток,а саме приємне це колір,не ріже очі.Звикнемо з часом і буде зручно,аби екрани не побити при оплаті в час пік.Звичайно будуть доробляти додаток,бо нитіків криворуких завжди не влаштовує щось.Якщо не вмієте користуватись то не пишіть що додаток поганий.
Опа Показати IP 10 Грудня 2019 13:58
Додатку чомусь треба доступ до Контактів O_o. Проходять 0 транзакції. Не варто тестувати такі речі на жителях міста Зламок, а не додаток!
Саня до Опа Показати IP 10 Грудня 2019 14:12
“..... на жителях міста Зламок,...” як наше місто називаяться неук?
Анонім до Саня Показати IP 10 Грудня 2019 15:42
Розслабся, там enter мав бути, який в коментарях не працює чомусь.
АнонімУ до Анонім Показати IP 10 Грудня 2019 19:29
Викинь свій смартфон!
Анонім до Опа Показати IP 10 Грудня 2019 14:13
На тобі гугл вже давно протестував все.Що ви за люди такі?Кричали що хочете в європу,тут дали частинку тої європи,бери користуйся,ні,ниє і ниє один з другим,та на вас вже давно тести провели,але ж дай що небуть написати,не ний!!!
Анонім до Анонім Показати IP 10 Грудня 2019 15:57
Гуглу всерівно, що додаток робить з контактами. Ви самі надаєте дозвіл на доступ до них.
Лучанка Показати IP 10 Грудня 2019 14:06
Щойно скачала додаток. На українській мові. Легко і швидко поповнила дві картки (свою і сина-учня). Нічого особливого в ньому немає. Хто хоче, розбереться.
Лу Ча Нин Показати IP 10 Грудня 2019 14:22
Хотів скачати... "Ваш пристрій не сумісний із цією версією".... сукаблянах!!! нафіга такі додатки випускати????
Анонім до Лу Ча Нин Показати IP 10 Грудня 2019 14:33
З нокіа 3310 не сумісний,купи нормальний телефон. А якщо в тебе рукі криві,то попроси щоб тобі купили пластикову картку і їзди,але якщо ти і це не осилиш,ну тоді ходи пішки.
Лу Ча Нин до Анонім Показати IP 10 Грудня 2019 15:39
В мене нормальний робочий телефон на андроіді 4.1.2 і міняти телефона через один якийсь додаток я не збираюся, а картку пластикову я вже давно маю так що не п-ди.
Хрен собачий до Лу Ча Нин Показати IP 17 Грудня 2019 08:25
Бідний але гордий,з китайським смартом на андроїді 4-ї версії. Чого тоді дивуєшся що твоя трубка не підтримує цей додаток?.Правильно тобі кажуть, користуйся пластиком за 35грн. або ходи пішки і не мороч собі ср...ки. :)
знайКО до Лу Ча Нин Показати IP 10 Грудня 2019 19:31
Телефон сучасний треба мати або систему оновити! Так зараз з усіма сучасними пристроями, світ і технології не стоять на місці! Вибір за вами. Техніка 4-6 річної давності вже не для таких систем!
Сергій Показати IP 10 Грудня 2019 14:45
Додаток скачав, зареєстрував картку, також створив віртуальну картку, поповнив обидві без проблем, тільки віртуальну ще не перевіряв в дії. Розташування транспорту і справді не відображає, проте думаю додаток з часом до розуму доведуть, лишилось тільки валідатори у всіх маршрутках запустити і як на мене буде досить зручно.
пекар до Сергій Показати IP 10 Грудня 2019 19:33
Так у запущених валідаторах у тролейбусах маршрут у додатке не відображається!!! Що вони там роБлять і передчасно той Степанов хизується?!
Олена Показати IP 10 Грудня 2019 14:49
А через приват 24 чому не можна карту поповнити?????
Олеська Показати IP 10 Грудня 2019 15:41
Добре зароблити на тих карточка?? Вони ж платні! Якби безкоштовно а то ще лишні 35 грнивень владя заплатили !! Недолугі впровадження. Краще б займались глобальнішими проблемами міста. Всі оплачували готівкою і все. А поставили валідатор хто бажає будь ласка і пільговики а то що небудь аби людям голову морочити і ще більше стресів створювати .І учням і гостям міста це ж заробіток комусь бо карточка платна, людина купляє і платить 35 грн на 2 поїздки
!!! до Олеська Показати IP 10 Грудня 2019 16:39
Чому Ви ниєте? Скільки разів писали про одне і теж, що головна ідея - виведення з тіні перевізників. Прям таки всі перевізники показували всю виручку і в "білу" платили зарплату.... Розказуйте про тарифи, пишіть листи, свої оскарження, запропонуйте щось ліпше, тільки не готівка в реаліях перевізників в Україні. А раптом до Вас приїдуть гості, так заплатіть за них. Запропонуйте туристичну картку Луцька, яка включатиме і проїзд і доступ до екскурсій, знижок. І перестаньте нити, соплі жувати
читач Показати IP 10 Грудня 2019 18:19
люди, не морочіть собі голову!!! купили раз картку в терміналі за 35 грн .. а далі поповнюйте через інет її на сайті сітікарт і катайтесь :)))
факт до читач Показати IP 10 Грудня 2019 19:35
Тільки от за користування додатком і тою всією лабудою з кожного власника стягують 1 грн. у місяць! Як вам таке "ноу-хау"?! Тримайте цивілізацію :)
ОПА Показати IP 10 Грудня 2019 19:34
А розкажіть но будь ласка що це за пункт договору у Вас "стягується щомісячна абонентська плата в розмірі 1 гривні з ПДВ. а також "CityCard" може змінювати умови угоди" Тобто й ціну. ????? Тобто Вам 10% виявилось недостатньо????? Агов владо як це називається???
Зрадоjоб Показати IP 11 Грудня 2019 00:38
Додаток написаний надто криво, з купою помилок, більшість функцій не працює. "Давай по-новой, міша. Всьо хйня"©
Василь Показати IP 11 Грудня 2019 17:36
Владу садити потрібно.
дануна Показати IP 14 Грудня 2021 20:27
Додаток Повна лажа