USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Папірці тепер не пройдуть»: на Волині СOVID-сертифікати перевірятимуть тільки за QR-кодами

26 Листопада 2021 13:18
У Кабміні внесли зміни до постанови №1236 і посилили вимоги щодо вакцинації від коронавірусу для регіонів «жовтої» зони. Відтепер на території країни, і на Волині у тому числі, СOVID-сертифікати перевірятимуть за QR-кодами.

Про це під час брифінгу 26 листопада проінформувала заступниця голови Волинської ОДА Людмила Тимощук.

«Навіть якщо Волинь і вийде з «червоної» зони, то все одно на території області діятимуть посилені карантинні обмеження, притаманні для «жовтої» зони». Обов’язковою умовою для відвідування торгово-розважальних, спортивних, культурних центрів, а також заходів масового скупчення людей буде наявність «зеленого» COVID-сертифікату. За допущення до відвідування чи роботи у вищезгаданих закладах без «зеленого» вакцинального паспорта, власника оштрафують у розмірі від 34 до 170 тисяч гривень. Також під час міжобласних перевезень, залізничних та авіаподорожей – тільки «зелені» сертифікати», – зазначила спікерка.

Читати ще: Сертифікат про вакцинацію відтепер можна завантажити з «Дії» на смартфон

З її слів, з моменту внесення змін до постанови Кабміну, СOVID-сертифікати перевірятимуть за QR-кодами, а ось з паперовим документом, з якого не можна зчитати код, відвідувати громадські заклади можливості не буде.

«Це означає, що перевіряючий із допомогою свого пристрою і додатку «Дія» має зчитати QR-код з вашого гаджету і лише тоді вакцинацію вважатимуть дійсною», – наголосила посадовиця.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що до Нового року COVID-хвиля вже має покинути Україну. Тож українці зможуть вирушити на курорти, але вони працюватимуть за новими правилами.

Вікторія СЕМЕНЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Онаній Показати IP 26 Листопада 2021 13:38
Qr код ж мона видрукувати що за брєд... а в кого немає смартфону?
Анонім до Онаній Показати IP 29 Листопада 2021 10:15
Можна, але лише якщо вдасться увійти в дію. Знаю людину, яка не може увійти за допомогою паспорту, бо телефон не вміє в nfc, а по bank id, бо єдиний банк, клієнтом якого він є, bank id не підтримує. Здавалося, смартфон є, паспорт біометричний є, а з дією взаємодіяти не може
Клава Показати IP 26 Листопада 2021 13:46
то придбайте тим, в кого старі мобілки, круті..
Гасло Показати IP 26 Листопада 2021 13:55
Усім по айфону 13!!! Жах!!!
Анонім Показати IP 26 Листопада 2021 14:06
"з вашого гаджету"-тобто з мого гаджету, купленого за власні кошти!!!Держава дасть всім гаджети,тоді хай і перевіряє,а це значить,що навіть школяр виграє суд! Краще б не переступали межу,не випробовували терпіння народу!
Анонім Показати IP 26 Листопада 2021 14:20
заступниця голови Волинської ОДА Людмила Тимощук надає недостовірну інформацію. для перевірки сертифікати необхідно надати зображення QR-коду. буде це зображення роздруковане на папері чи фото в телефоні - не важливо. той, кого перевіряє, має це зображення надати, все решта - клопіт тих, хто перевіряє.
Лучанин до Анонім Показати IP 26 Листопада 2021 14:45
просто заступниця не може собі уявити, що в когось може не бути смарфону, тому і оперує такими термінами
Лучанин Показати IP 26 Листопада 2021 15:43
За зеле тисячу купим смартфони,зарано клоуни це в водять...
і-Га-Га Показати IP 26 Листопада 2021 16:02
Коефіцієнт тупості зашкалює, повна відірваність від реальності. Більша частина "літніх людей +", отримає повсякденні складності там де по закону їх не мало бути!
Куні до і-Га-Га Показати IP 26 Листопада 2021 19:18
Літніх людей вони вже скинули з шахової дошки, так що в них проблем немає.
Юра Показати IP 26 Листопада 2021 16:09
Позвільняти їх всіх!!!
цікавий Показати IP 26 Листопада 2021 17:42
А перевіряльники повинні предявляти QR код тим, кого перевіряють?
Експерт Показати IP 26 Листопада 2021 19:03
А маразм тем временем крепчает
223 Показати IP 26 Листопада 2021 19:09
Границь дебілізму немає. Клоунада явно затягнулась
Людина Показати IP 26 Листопада 2021 19:52
З якого дива хтось зобов'язаний розкривати медичну таємницю, закони конституції почитай заступнице
Ееееее Показати IP 27 Листопада 2021 00:05
Що вона вживає????
Читач Показати IP 27 Листопада 2021 00:24
У мене відмова від коду.В "Дії" я зареєструватись не можу.В лікарні дали папірець без коду.Що робити?!
Саша до Читач Показати IP 28 Листопада 2021 13:25
Чекай, щоб штрикнутись наступний раз. А потім ще... І ще...
Андрій Показати IP 27 Листопада 2021 03:59
До нового року має покинути хвиля, як все знають... А після свят знову накриє
Луцьк до Андрій Показати IP 27 Листопада 2021 12:35
Тому що в них все спрогнозовано,діють за планом...
Люба Показати IP 27 Листопада 2021 07:25
Готуються до виборів!
Роман Показати IP 27 Листопада 2021 11:07
Це не влада-це окуні.
Миротворець Показати IP 27 Листопада 2021 14:13
У Тимощук замість мізків код вже стоїть аби розуміла яку параною несе мабудь одумалася б.
Пірс Показати IP 27 Листопада 2021 15:26
Пішли на х-й.Мене рідне МОУ забезпечило 063 формою довідки про вакцинацію,а зареєструвати їх у МОЗ забули Провести реєстрацію самостійно не маю часу,тому пішли на ... А зеленому наркоту хочу сказати,тебе ущербне військові не підтримують,але ми дійсно з народом.
Спонсор Показати IP 27 Листопада 2021 16:19
Дате гроші на нові сматфони а потім читайте код сертифікату
Ів Показати IP 27 Листопада 2021 18:07
Це все прекрасно,але я є в базі,а дія не підтягує сертифікат. Хай спочатку додаток нормальний зроблять. Я вже мовчу про пенсіонерів та інших,які взагалі не можуть дозволити собі смартфон
Віталій Показати IP 27 Листопада 2021 19:33
Да вже в парашу без кодів не пускають,дибілізм просто піпец!
елєктрік Показати IP 27 Листопада 2021 20:00
Подуріли - зеленою чумою.
Патріотка Показати IP 28 Листопада 2021 07:39
Пряме порушення прав людини, може держава видала смартфон кожному громадянину, що вимагає незрозумілі речі! Більшість українців є біднотою, хай краще подумають як підняти рівень життя, а не приймають безглузді суперечливі постанови!!!!!
Корінна лучанка Показати IP 28 Листопада 2021 08:50
А не погнати нам тих-зто нам жити заважає.і не дає
Корінна лучанка Показати IP 28 Листопада 2021 08:52
Зараз є в Польщі-ніхто не перевіряє..вільно ходимо.і їздимо а тут придурки дорвалися до влади.Людей нищать.
Іра Показати IP 28 Листопада 2021 10:32
З паперовим паспортом у мене сертифікат не підтягується в додатку . Тільки через ту дію виходить де в самому браузері завантажувати .
Бабушка Зіна Показати IP 28 Листопада 2021 17:25
Так в мене немає того телефона (