USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Парафія у селі на Волині приєднається до ПЦУ, священник відмовився

3 Липня 2022 21:24
Релігійна громада Свято-Воскресенського храму села Кияж Доросинівської громади вирішила покинути московський патріархат та приєднатися до Православної церкви України.

Таке рішення одноголосно ухвалили на парафіяльних зборах у неділю, 3 липня. Про це Район.Рожище розповіли у селі.

Голосування проводили поблизу храму. У ньому взяли участь 32 людей. Усі проголосували за зміну підпорядкування.

Настоятель храму, отець Анатолій Дем’янчук рішення громади не підтримав та залишився вірним московському патріархатові.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Луч Показати IP 3 Липня 2022 22:00
Агент ФСБ не може зрадити керівництво))
Макарич Показати IP 3 Липня 2022 23:13
Скільки ж русня(кгб,фсб) платьть тим служителям , що вони масово не йдуть з громадою??? Не йдуть з Українським народом!
Закон до Макарич Показати IP 4 Липня 2022 13:36
Чоловіче, не все в цьому світі ціниться грішми, і не всі за них продаються.
Комуніст до Закон Показати IP 4 Липня 2022 15:26
Ви маєте рацію. Є 'іжейні' прихильники гундяєва-путіна. Ці тварюки ще гірші за тих, хто просто отримує гроші від ФСБ.
Фашист до Макарич Показати IP 5 Липня 2022 16:07
А тобі,скільки платить ,сатана за цю мерзость,
Попік Показати IP 3 Липня 2022 23:17
Ім 20$дають кацапи
Упц Показати IP 4 Липня 2022 16:30
Вірний Іісусу Христу, не може перейти на бік розкольників. УПЦ є Українською Церквою, ПеЦеУшніки стверджують що вона є "Московською", тому що не можуть по іншому відібрати храми в УПЦ.
Ната Показати IP 4 Липня 2022 20:15
І ось до цих людей інші ходять каятися і руки виціловують, бо він же "святий отець". Тут люди трупами межать по всій країні, а йому рашистською мовою проповідувати горить...
УПЦ Показати IP 4 Липня 2022 21:21
Війна це гнів Божий. Чаша гніву Божого виливається на народ відійшовший від Бога, тобто на народ який залишився без покрова Божого за ті чи інші відступлення. Якщо всі Українці покаються, та попросять Божої помочі, то війна закінчиться за одну годину.
До "упц" фсб Показати IP 5 Липня 2022 11:47
А закатовані в Бучі, вбиті в Кременчуці, підірвані в Одесі, сотні вбитих дітей - це теж "гнів Божий" чи може діла сатани, які "освячує" ваш кадебешний "патріарх" гундяєв??У вас, сталінських сектантів, немає ні совісті, ні сорому, ні покаяння..Ваші черстві душі навіть нездадні відрізнити біле від чорного..Ваша секта привела в Україну окупантів і кров українців в тому числі на ваших руках і на руках вашого біснуватого лідера в Україні "митрополита онуфрія"
Для (до "УПЦ" фсб) ц Показати IP 5 Липня 2022 16:08
Жаль мені вас, хто пише різні нісенітниці на Українську Православну Церкву. Бажаю вам щоб Господь вас вразумив, та ви принесли покаяння. Ми будемо за вас молитись.
Москаликам до Для (до "УПЦ" фсб) ц Показати IP 5 Липня 2022 16:58
"Ми" - це ти з гундяєвим ? Спочатку вивчи українську мову, москалику. "Вразумить" (рос) - українською буде "навчити". Ще потренуйся вимовляти "паляниця", "бавовна", а то перевірку на блок-пості не пройдеш, коли будеш їхати на вокзал з чемоданом. Далі - на расею, звичайно. Нехай щастить !
Для москаликів Показати IP 5 Липня 2022 20:03
Москалик можливо це ти, українську мову знаю досконало, всі "паляниці, гриці і т.д. вимовляю та пишу", валізу та все інше прихопи з собою та помандруй світом, можливо десь тебе приютять, в чому я сильно сумніваюсь. Хай друже тобі щастить в подорожі. Злим людям не місце в Україні.