Паралельна реальність: у РФ заявили, що 15 млн українців нібито зберігають міцні зв'язки з країною-агресором
Представники російського міноборони провели брифінг, на якому заявили, що нібито жителі 12 областей України хочуть добрих стосунків із країною-агресором.
Про це з посиланням на РИА Новости повідомляє Українська правда.
Російське оборонне відомство приписало бажання «добропорядних взаємин» із РФ таким областям: Запорізька, Дніпропетровська, Чернігівська, Харківська, Херсонська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Кіровоградська, Черкаська, Київська, Житомирська.
У намальованій росіянами паралельній реальності «15 млн українців зберігають міцні зв'язки з Росією».
Нагадаємо, вранці 24 лютого президент РФ Володимир Путін у відеозверненні оголосив про початок «спеціальної військової операції» на Донбасі, що стало повномасштабним вторгненням в Україну.
Також назвав Україну «історично нашою територією». Водночас він сказав, що, мовляв, у плани РФ не входить окупація України.
Як ми писали раніше, генштаб, розвідка та інші силовики РФ знали, що війну в Україні Росія не виграє, але не хотіли про це говорили диктатору Володимиру Путіну, оскільки він усім нібито набрид.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це з посиланням на РИА Новости повідомляє Українська правда.
Російське оборонне відомство приписало бажання «добропорядних взаємин» із РФ таким областям: Запорізька, Дніпропетровська, Чернігівська, Харківська, Херсонська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Кіровоградська, Черкаська, Київська, Житомирська.
У намальованій росіянами паралельній реальності «15 млн українців зберігають міцні зв'язки з Росією».
Нагадаємо, вранці 24 лютого президент РФ Володимир Путін у відеозверненні оголосив про початок «спеціальної військової операції» на Донбасі, що стало повномасштабним вторгненням в Україну.
Також назвав Україну «історично нашою територією». Водночас він сказав, що, мовляв, у плани РФ не входить окупація України.
Як ми писали раніше, генштаб, розвідка та інші силовики РФ знали, що війну в Україні Росія не виграє, але не хотіли про це говорили диктатору Володимиру Путіну, оскільки він усім нібито набрид.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Дрони змінюють хід війни: Трамп визнав успіхи України та заговорив про тиск на Кремль
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Луцьк на щиті повернеться Герой Роман Меюс
Сьогодні 20:16
Сьогодні 20:16
На Донеччині загинув воїн з Волині Євген Мазурок
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Не могли повернутися з острова: рятувальники допомогли шістьом відпочивальникам на Світязі
Сьогодні 19:11
Сьогодні 19:11
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53
У Нововолинську попрощалися з Героєм Сергієм Олексюком, який загинув понад 2,5 року тому
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
У Луцьку покажуть легендарний балет «Лісова пісня»
Сьогодні 17:56
Сьогодні 17:56

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.