USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Перекопали рів та встановили паркан із дротом: на Волині укріплюють кордон з Білоруссю

13 Липня 2022 08:57
У Камінь-Каширському районі на Волині, який межує із Білоруссю, укріплюють лінію кордону.

Про це Суспільному розповіла голова Камінь-Каширської районної військової адміністрації Ольга Ващук.

Наразі вздовж прикордонної смуги копають рови. За допомогою спецтехніки насипають вали ґрунту на потенційно загрозливих напрямках. Також встановлюють бетонний паркан з дротом.

Зі слів керівниці районної військової адміністрації, роботи розпочали ще до початку повномасштабного вторгнення, та вони триватимуть до перемоги України.
«Ситуація під контролем. Багато не можемо показувати, але, повірте, робимо все можливе для забезпечення належного захисту. Звісно, відпрацьовуємо різні алгоритми та сценарії, однак наразі причин для паніки немає», – запевняє Ольга Ващук.
Яку саме протяжність кордону в межах Камінь-Каширського району вдалось укріпити та скільки це коштує, з міркувань безпеки Ольга Ващук не прокоментувала.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Петрик Показати IP 13 Липня 2022 09:53
очмаріти, які серйозні перешкоди
Уася до Петрик Показати IP 13 Липня 2022 10:21
Іди і зроби краще P.S. Принаймні - краще ніж "стіна яценюха"
Кролик до Петрик Показати IP 13 Липня 2022 12:17
Ти часом не яйценюх за прихованим ніком? :)))
Сергій Показати IP 13 Липня 2022 12:00
Мільйони вкрадуть як завжди
СергіЮ до Сергій Показати IP 13 Липня 2022 12:18
Знайди докази і подай до суду! ЕксПЕРД диванний :(
Ната Показати IP 13 Липня 2022 13:29
Якщо порівняти на яких машинах їздять чиновники то огорожа скромна...для порівняння. можна глянути огорожу поляків....
Ната Показати IP 13 Липня 2022 13:35
Такими бомбами як вони луплять будинки цегляні не встоюють....тому ось це швидше як шторка у ванній проти танка....та й рів теж не перепона....балки поклав і проїхав, це швидше тимчасова незручність для тих придурків. Це напевно треба мінувати,щоб їхав прямо на той світ в пекло.
Анонім до Ната Показати IP 13 Липня 2022 16:02
Ну невже ти думаєш, що вони будуть витрачати бомби на забор??!!
Анонім Показати IP 13 Липня 2022 16:19
Це все конечно добре і мінувати треба скрізь але гроші миють ще краще
Осв Показати IP 13 Липня 2022 18:30
Крашеб не бачила. Хочеться плакати..., але буду вірити!
Пздц Показати IP 13 Липня 2022 21:07
Стидоба
Луцик Показати IP 13 Липня 2022 23:21
Яке дебілкувате рішення по закопуванню грошей. Премію Дарвіна в студію. Вона ж працює.
Юстина Показати IP 14 Липня 2022 08:02
Заміновуйте!!!!!!!!
Радувець Ларіса Показати IP 14 Липня 2022 12:40
У чиновників крадунів маєтки більш укріплені, а це справді для "відчіпного" окозамилювання.
Коля Показати IP 14 Липня 2022 16:49
Для танків то все дрібниця
Бухгалтер Показати IP 14 Липня 2022 16:51
Цікаво а хто візьме на баланс цю фікцію, збудовану за гроші платників податків, нараховуватиме амортизацію, призначить матеріально відповідальну особу, видатки на утримання проводитиме. Чи війна все спише?
Олексій Показати IP 14 Липня 2022 19:06
Треба вчитися в Поляків там то стіна а це кошара від нападу тараканів, а грошей спишуть то спишуть.
Олексію до Олексій Показати IP 14 Липня 2022 19:56
Тому що поляки вже двадцять років не знають що таке лапувки(хабарі). А тут бетон в болото, гроші туди ж. Правда не всі. Хіба ж дурні.