USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Перестрілка у Луцьку: поліція показала автівки, на яких втекли підозрювані. Фото

5 Листопада 2018 19:15
Поліцейські звертаються за допомогою у встановленні місця перебування, руху та зупинок транспортних засобів на яких, ймовірно, пересуваються особи, причетні до стрілянини на вулиці Набережній у Луцьку.

Фотографії розшукуваних авто оприлюднили на сайті волинської поліції. Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини раніше, це Volkswagen Toureg, Skoda та Audi.

Нагадаємо, сьогодні близько 14:30 на автомийці у Луцьку зчинили стрілянину. Одна людина загинула, двох постраждалих госпіталізувала «швидка».

Очільник патрульної поліції Волині Олександр Вовченко повідомив, що на автомийці сталась перестрілка, нападники втекли. У місті та області оголосили план «Перехоплення».

Також стало відомо, що загиблий під час стрілянини на луцькій автомийці - уродженець Любомльського району Волині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
дідо Показати IP 5 Листопада 2018 19:19
Негритянські банди Кришуються ментамита сбушниками.
Вася Показати IP 5 Листопада 2018 19:36
Зато хлопці не на бляхах )
7878 до Вася Показати IP 6 Листопада 2018 08:21
Ага, побачим як найдуть по цих номерах
Всезнайко Показати IP 5 Листопада 2018 19:49
Оперативно так опублікували...
знайка до Всезнайко Показати IP 5 Листопада 2018 20:05
Буде більше камер відеоспостереження - оперативніше шукати будуть!
deja vu Показати IP 5 Листопада 2018 20:16
Якщо їх дійсно ще не затримали то варіант тільки один - це свої!!! Якщо ви дійсно такі лохі то подивіться на наступній мийці може вони там чай пють...
Андрій Показати IP 5 Листопада 2018 20:54
Кажуть на польських номерах тяжко найти та хр*н хто іх найде і на наших номерах
Петро до Андрій Показати IP 6 Листопада 2018 08:15
А хто їх шукає???
Правдоруб до Андрій Показати IP 6 Листопада 2018 08:25
Тому що за половиною машин на укр номерах керують по довіреності без зняття із обліку і перереєстрації на нового власника
123 до Правдоруб Показати IP 6 Листопада 2018 10:27
Треба бути клінічним ідіотом щоб так робити. Туарег по довіреності)))
Ого Показати IP 5 Листопада 2018 22:23
Ганьба правоохоронним органам.
Алан Показати IP 6 Листопада 2018 00:17
Если потерпевший сам укажет на обидчика( заява) то найдут
Євробидло Показати IP 6 Листопада 2018 09:38
Є дійсно люди які вірять що стрілки поїдуть до самого Києва на цих номерах?
голд Показати IP 6 Листопада 2018 10:04
ганьба а не полiцiя звертаються за допомогою э вся информацiя номера фото видео.вмiють тiльки штрафувати за свiтло за пиво i якшо не там дорогу переходиш
Ну Показати IP 6 Листопада 2018 10:48
а ШО ви хочете? колись на міліцію вчились і в середніх навчальних закладах і в вищих, практикувались, , які розумніші керівники, то тримали в себе ще консультантами старі радянські кадри, які були профі, але ж ви всі п...діли "ганьба, менти, мусора" - всіх розігнали, набрали дітей з вулиць, без освіт, без практики, без навичок, без профсмекалки, вибирали б...ть таких щоб селфі робити красІвІ можна було, тай з цих нових, тим які хотіли працювати, ви ж не дали, перший цвях в труну реформи нової поліції ви забили, коли затримували дебілів-відморозків і одного підстрелили ви ж всі вили , як прибацані "вбили невинну дитину", а тепер щоб вижити на наших вулицях і дорогах і не потрапити під колеса таким довбой..м, то шанси, як на війні. Ніхто себе під кулі чи під статтю і публічні приниження за вас підставляти не буде.Насолоджуйтесь власноруч содіяним!(далі буде)
Проти до Ну Показати IP 6 Листопада 2018 12:40
100%
лох Показати IP 8 Листопада 2018 15:52
Про яких професіоналів Ти говориш,тих , що погнали це оборотні.Не винні досі сидять в тюрмах,думали тільки про власну наживу ,зарплати малі а подивіться в яких будинках живуть і на яких машинах їздять ,пенсії по 10т,пільги і все решта. Ці ,що прийшли відреформовані те саме,дивляться де можна урвати,подонки такі самі. Працюють за старими схемами ,нормальні повтікали через рік,зрозумівши ,що нічого не змінилося . Риба гниє з голови.
ген Показати IP 12 Листопада 2018 21:10
не здивуюсь коли завтра на тій самій мийці знов вони стрілу забють