USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

У Луцьку на автомийці застрелили чоловіка, в області – план «Перехоплення». Фото 18+

5 Листопада 2018 15:28
В результаті перестрілки на автомийці, що по вулиці Набережній у Луцьку, загинув чоловік.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили медики, які працюють на місці події, у прес-службі поліції Волині підтвердили інформацію про смерть чоловіка в результаті перестрілки.

Один з трьох постраждалих отримав травми, які не сумісні з життям. Двох інших госпіталізували в стані середньої важкості: в одного травма живота, в іншого - грудної клітини. Тіло загиблого чоловіка досі знаходиться в приміщенні кафе автомийки.
Очільник патрульної поліції Волині Олександр Вовченко повідомив, що на автомийці сталась перестрілка, нападники втекли. У місті та області оголосили план «Перехоплення».

Нагадаємо, сьогодні на території автомийки стався конфлікт між двома групами людей. Учасники конфлікту застосували вогнепальну зброю та ножі. У результаті - 2 людей отримали вогнепальні поранення та 1 людина ножове поранення

ЧИТАТИ ЩЕ: ВБИВСТВО НА АВТОМИЙЦІ: ВСЕ, ЩО ВІДОМО ПРО СТРІЛЯНИНУ В ЛУЦЬКУ. ОНОВЛЮЄТЬСЯ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Євробидло Показати IP 5 Листопада 2018 15:30
Який нахрен план перехоплення через годину після злочину? Звідти втекти по Набережній - Героїв Упа - Обїздна - 7 хв їзди.......
нострадамус Показати IP 5 Листопада 2018 15:34
90-ті повернулися.
лучанин Показати IP 5 Листопада 2018 15:42
тупа поліція і влада ведуть нас у світлі бандитські 90 ті роки.
Просто до лучанин Показати IP 5 Листопада 2018 16:43
Дякуй законодавству!!! Вже колись один патрульний під час перехоплення стрельнув в пі%%дюка, я думаю всі далі пам'ятають далі ту історію. Активістам звоніть, вони ж в нас закон і порядок. Х*лі на поліцію говорити.
віктор Показати IP 5 Листопада 2018 15:55
хто кого за шо поліція тормозить
!! Показати IP 5 Листопада 2018 16:03
тепер пів луцька поїхали на базар купили відра і тряпку і будуть самі машини мити вдома
Це Показати IP 5 Листопада 2018 16:09
п....ць! А загиблий, хоч учасник конфлікту, чи нещасний просто випадковий відвідувач автомийки чи того злощасного кафе?!
Анатоль_ Показати IP 5 Листопада 2018 16:14
Йде вже 5 й рiк пiсля майдану, i шо ми отримали, брати моi? Га? Я вас питаю? Я вже про цiни навiть вже не питаюсь. Тiко про злочиннicть
!!! до Анатоль_ Показати IP 5 Листопада 2018 17:39
Так ті ж самі харі, що й були! НЕДОПРАЦЮВАВ МАЙДАН, НЕДОПРАЦЮВАВ, ОТ І ВСЕ! От і ти убоге, з тих самих недобитків, тільки се*еш на всіх по хитрому ...
Анатоль_ до !!! Показати IP 5 Листопада 2018 18:15
Такоi злочинностi як зараз до майдану не було! Не треба обманювати. Такий самий розквiт криминалу був тiльки у 90 роки
? до Анатоль_ Показати IP 5 Листопада 2018 19:28
Ти з якої планети ? Чи сєкти ? До Майдану було ще гірше, бо ще й самі "мєнти" чудили і робили що хотіли, а всі мовчали...
Володя до !!! Показати IP 5 Листопада 2018 23:08
Повністю підтримую, цей "Анатоль" зі своїми коментарями нагадує мені щоразу провокатора,який сам нічого не знає та не розуміє, він лише намагається бути в центрі уваги та своїм язиком заміняє багатьох інших, а сам повний балабол
Лучанин Показати IP 5 Листопада 2018 16:34
Яка автівка, які номерні знаки? Де відео з камер спостереження, де зображення зловмисників, кого шукаємо, перехоплюємо?
Лучанннин Показати IP 5 Листопада 2018 17:05
Чому поліція недає орієнтування? Чому некажуть які авто? Чому некажуть побачите такі авто звоніть в поліцію... ???
Лучанин Показати IP 5 Листопада 2018 17:11
Кого вбили?
Клава Показати IP 5 Листопада 2018 19:17
діти сиротами лишилися.
Сергій Показати IP 5 Листопада 2018 21:24
за Януковича людей серед білого дня в Луцьку не стріляли,