USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Перший дзвоник від директора: як Луцький НВК №9 зустрічав учнів. Фоторепортаж

1 Вересня 2020 12:10
У Луцькому навчально-виховному комплексі №9 провели урочистості з нагоди Дня знань.

Цьогоріч свято Першого дзвоника відбувалося з урахуванням карантинних обмежень. Урочиста лінійка проходила на обгородженій території футбольного майданчика. А присутніми на ній були лише учні перших та одинадцятих класів і педагоги.
Урочистості розпочалися з вітальних слів юних ведучих та директора НВК Олександра Дубини. Він представив одинадцяті класи та запросив учнів перших класів із класоводами.
Враховуючи ситуацію, святкова програма була максимально компактною: урочисте виконання Державного Гімну України, внесення прапора школи, пісенний подарунок від учнів та вітальні слова першачків.
Корективи у програму лінійки внесла й погода: злива не лише змусила учнів швиденько розійтися по класах, але й мало не позбавила символічного першого дзвінка. Однак Олександр Дубина не розгубився і разом з колегами виправив ситуацію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
777 Показати IP 1 Вересня 2020 12:23
Красавцы первачки! И без вышиванок и шаровар.
Лучанин до 777 Показати IP 1 Вересня 2020 13:59
Що москалику, вишиванки очі ріжуть?
Небайдужий до Лучанин Показати IP 1 Вересня 2020 14:45
Він просто без какошніка заснути не може
Лучанин до 777 Показати IP 1 Вересня 2020 14:43
Тобі зайва хромосома заважає нарешті вивчити мову країни в якій ти живеш?
123 Показати IP 1 Вересня 2020 12:48
Коли вже закінчиться це совок головного мозку?
1 Показати IP 1 Вересня 2020 14:25
А мене Олександр Дубина навчав ще в школі №24, дійсно хороший вчитель.
666 Показати IP 1 Вересня 2020 18:36
Директор дійсно відданий своїй справі, живе роботою, любить її, тому під його керівництвом і школа процвітає. Нехай його праця віддасться йому міцним здоров'ям!
О Показати IP 1 Вересня 2020 19:36
А мою дитину гнобив у 13. Добрий він коли все по його, а якщо ні, то ...
Andrij Показати IP 1 Вересня 2020 20:26
Школа хорошая потому-что учителя супер. Я девятку в 2001 году закончил и знания до сих пор ещё пригодились!!!!владимиру Голодняку, Галине Жук, Наталии Члек и др. моим Учителям большой привет!!!!
Богдан Коретнюк Показати IP 24 Жовтня 2022 21:11
Я там в чуся