USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

П'яні чоловіки, які на Волині побили ветерана АТО, вибачались на колінах. Відео

4 Жовтня 2021 19:28
У неділю, 3 жовтня, на зупинці громадського транспорту у селищі Торчин Волинської області кілька п’яних чоловіків жорстоко побили ветерана АТО.

Як згодом розповіли у пресслужбі поліції Волині, всіх осіб встановили, сьогодні відшукали і військового. Однак від написання заяви той відмовився, мотивуючи тим, що претензій ні до кого не має.

Також поліція у співпраці з громадськістю виявила чотирьох чоловіків віком 20-25 років, які причетні до конфлікту.

Вони в присутності місцевих мешканців на колінах попросили вибачення у військового та привселюдно розкаялись.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
123 Показати IP 4 Жовтня 2021 19:46
Для відкриття кримінального провадження заява не обов'язкова. Досить матеріалів, які зафіксували правопорушення. Тому коліна колінами, але до відповідальності слід притягнути в порядку невідворотності покарання
Ккк Показати IP 4 Жовтня 2021 19:53
А вони саменькі от так в рядочок поставали. Щось сумнівно, як і вся оця історія.
Москаль до Ккк Показати IP 4 Жовтня 2021 20:22
А чого на коленях? Black Lives Matter?
РОмале Показати IP 4 Жовтня 2021 19:55
А шо скаже рішення циганського табора
Мойша Показати IP 4 Жовтня 2021 20:07
Млять !!І Це геноцід циганської меншини, ще невідомо що там втворив цей військовий і у якому він був стані !!!
Аліна до Мойша Показати IP 4 Жовтня 2021 21:03
Накінець, хтось один поставив чингачгуків на коліна, а не поласився на копійки. Молодець, атовець. Так з цим бидлом треба поступати.
Корiнний лучанин до Аліна Показати IP 4 Жовтня 2021 22:02
З атовцем?
Тора до Мойша Показати IP 4 Жовтня 2021 23:45
Ти довбой б!
321 Показати IP 4 Жовтня 2021 20:12
Якщо мєнти хочуть щоб цим ромам переламали ребра та щелепи, то справу відкривати не стануть. Якщо не хочуть, то "роми" мають переночувати в камері.
Клава Показати IP 4 Жовтня 2021 20:16
Зараз 14 ОМБР прибула на місце постійної дислокації у м.В.Волинський . Бійці розїхалися по області і бухають по чорному. Вчора офіцер 14 ОМБР по п'яні порізав двох чоловіків на зупинці у Луцьку - один з них у реанімації у важкому стані ... А що там було з циганами у Торчині - їх поставили на коліна націоналісти - приїхали до Торчина 50 чоловік і почали самосуд. А де доблісні правоохоронці, де місцева громада ???
Семен до Клава Показати IP 4 Жовтня 2021 23:48
Клаво, завтра ці спокійні та врівноважені парубки, як видно з відео, вашого сина( чоловіка чи батька) , толпою будуть вбивати, і що ви на це відповісте?
Клава Показати IP 4 Жовтня 2021 20:40
Не відволікай увагу від теми. До чого тут ОМБР? Вони що? Тобі не наливають? До чого тут націоналісти? Ти що? ватниця чи з путіноботів? А те, що є запитання до правоохоронців, то це факт. Тільки чого ти на них котиш. Якщо циганам влаштовують самосуд, то це вигідно московським телевізійникам. Тут тобі радіти треба, що така тема їм прийшла. Вони ж твої браття по розуму.
123 Показати IP 4 Жовтня 2021 21:00
Вони так само щиро просять пробачення як Магери син просив вибачення за те, що топтався по національному прапорі. В душі пустота, як і щирість каяття.
Торчинець Показати IP 4 Жовтня 2021 21:42
Ці всі події відбувалися при багатьох свідках. Де п'яне бидло причепилося до чоловіка який чекав маршрутку. А сьогодні деякі люди заставили їх стати на коліна. І повірте ні один торчинець не був проти, щоб їх поставили на місце а ще краще, щоб виселили їх
Карась до Торчинець Показати IP 4 Жовтня 2021 22:09
Клава проти. Вони просто любить тварин
Пастор Шлак Показати IP 4 Жовтня 2021 21:44
Роми - не штунди і можуть служити. Коней красти в сєпарів чи браковану зброю продавати...
Хаха Показати IP 4 Жовтня 2021 22:53
Як росіяни перед ченцями
Доктор Шацький 33см Показати IP 5 Жовтня 2021 07:40
Йоп таць ... Це ж вистава достойна театру "РОМЕН" !!! Якесь месиво кетчупа з майонезом присипано НЕСТЛЕ Торчинпродукт. Група обкурених ромів у бітві перемогла нетверезого содата. Не було тільки циганочки з виходом, Кармен і циганки Ази. Роми які цивілізовані - на італйців схожі, а солдат захищався від них чебуреком з придорожного генделя !!! А як вони гарно грали розкаяння !!! А перемогу одержала група націоналістів замість правоохоронців та місцевої влади !!! Маємо те що маємо ...
Остап Вакарчук Показати IP 5 Жовтня 2021 09:39
Дожились вже до ручки, в державі не діють ніякі закони, правоохоронні органи самоусунулись від виконання прямих обов'язків. В Україні панує безлад, хаос та анархія, такого срачу не допускав жодний попередній президент, щоб одна група озброєних людей хизувалася своєю силою перед іншою та залякувала вбивством чи нанесенням тілесних ушкоджень. Або, як на сьогодні в Луцьку двоє військовослужбовців АТО/ООС, ніби як раніше судимі бандити ножем у громадському місці серед дітей та старших людей порізали чоловіків, тільки за те, що один з них зробив п'яним АТО/ООС зауваження. Дісно, що 14 ОМБР прибула на місце постійної дислокації у м.Володимир. Бойовики АТО/ООС роз'їхалися по області і вживають спиртне, як дурні. Це хіба визволителі...???
1 до Остап Вакарчук Показати IP 5 Жовтня 2021 12:51
О, методички з "... бойовиками АТО..." підїхали.
савелий Показати IP 5 Жовтня 2021 10:40
..ОХ И ЛЮБИТЕ ВЫ НА КОЛЕНЯХ СТОЯТЬ--ВИДНО НА ГЕНЕТИЧЕСКОМ УРОВНЕ РАБОЛЕПСТВО В ВАШЕЙ КРОВИ. ..ПРОТИВНО! НАЦИЯ ПЛЕБЕЕВ
ботоксШМЯК до савелий Показати IP 5 Жовтня 2021 12:50
Слухай, Савелій! Я от дивлюся, так мешканці багатьох регіонів паРаши звертаються до ботоксної криси саме на колінах... і просять, і плачуть, і все на колінах... так хто любить на колінах? Ось так, от Савелушка, саме ви, московити і є нація плебеїв, що століттями стоїть на колінах.
Пересiчний громадяни Показати IP 5 Жовтня 2021 13:49
Так на дворе ХХI век или XVI-й ?
Ага Показати IP 5 Жовтня 2021 15:20
Цигани - то зло.
мер Рівно Показати IP 5 Жовтня 2021 16:07
Автобус не треба?
Василь Показати IP 6 Жовтня 2021 00:32
У нас дійсно дивне суспільство.. Чому радіти? Як можна виріти цим нікчемам, алкоромам, з їх вибаченнями, там же жодної честі і гордості. А з іншої сторони кримінальні націоналісти відкрито чинять самосуд, а силовики нічого не помічають, як завжди..
прохор Показати IP 6 Жовтня 2021 16:40
Позор Украине просто средневековье, А мы называем себя людьми
рошхар до прохор Показати IP 14 Жовтня 2021 07:48
А ми називаємо вас свинособаками
Коля Показати IP 18 Жовтня 2021 20:26
А ти поїдь там в окопах посидь, хай по тобі браття кацапи погатять з чого тільки можна, не поспи, не поїж нормально. Не доведи Господи позбирай в чорний пакет товариша з яким тільки вчора розмовляли про плани на майбутнє. А потім приїдь назад і спробуй після того всього побаченого і пережитого повернутись до нормального життя, не запити.