USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

П'яний та з 5 дівчатами: прокурор, який врізався у газорозподільник у Луцьку, досі не покараний

21 Листопада 2019 12:37
Влітку цього року інформаційний простір області облетіла новина про волинського прокурора, який вночі катався із дівчатами по місту та врізався у газорозподільник. Минули місяці, а чоловік так і не поніс покарання. Поліція каже – його там не було. Однак, свідки події розповідають зовсім інше.

Про це йдеться у сюжеті ТРК Аверс.

Один зі свідків каже: «Я бачив на власні очі, як прокурор зривав номери зі своєї автівки, щоб не могли ідентифікувати люди, що це автомобіль саме прокурора. Він намагався усіма способами знищити докази».

Нагадаємо, волинський прокурор Тарас Гуцуляк у липні цього року спричинив ДТП: катався у нетверезому стані з дівчатами у салоні, не впорався з керуванням та врізався у газорозподільник. Далі чоловік викликав свого брата, який і взяв вину на себе.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: BMW ТЕЩІ І ГУЧНІ СПРАВИ. ЩО ВІДОМО ПРО ПРОКУРОРА, ЯКИЙ У ЛУЦЬКУ НА АВТО З СІМОМА ДІВЧАТАМИ СКОЇВ ДТП

Свідок аварії розповідає, що після зіткнення з газорозподільником, прокурор почав тікати з автівки, за ним – і дівчата, які перебували в салоні. Свідок каже, що водій відмовлявся повернутись до автівки, оскільки за його словами вона йому не належить.

Далі на місце ДТП прибули поліцейські і допитали усіх очевидців пригоди. Дівчата, які були в автівці, дуже плутались у свідченнях. За кілька хвилин після аварії до місця події приїхав брат прокурора, який сказав, що це він був за кермом і спричинив ДТП.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини зверталось із запитом у прокуратуру, аби з'ясувати чи понесе покарання Тарас Гуцуляк за вчинене ДТП, на що у прокуратурі повідомили, що за результатами перевірки участь у ДТП заступника начальника відділу прокуратури області Гуцуляка Т. Ю. не підтвердилась, тому його не приятягатимуть до дисциплінарної відповідальності.


Детальніше – у сюжеті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
так таки так Показати IP 21 Листопада 2019 12:46
Та хто ж його покарає-він же прокурор!
Хз до так таки так Показати IP 21 Листопада 2019 15:01
Пишіть на генеральну прокуратуру з приводу цеї ситуації. Міг, цей прокурор хочаб сам звільнитись(
+ до Хз Показати IP 21 Листопада 2019 16:42
Да нікуди не пишіть! Він кращий за багатьох, як мінімум не з "мальчіками по визову" їхав! Нормальний хлоп і дівулям не скучно, підвищити його, НА ПРОКУРОРА ОБЛАСТІ БЛТЬ!
СМІХ до так таки так Показати IP 21 Листопада 2019 15:07
Авто на автопілоті, дівчата це роботи, Гуцуляк герой який хотів запобігти наслікам несправнеостей цієї роботехніки,тому розуміючи ризик сам кинувся за кермо БМВ і хотів запобігти пошкодженю дівчат роботів тому вирішів їх накрити зверху голих своїм мужнім тілом...враховуючи так його відважний вчинок його пропонують до винагороди і нібито грудня він вже буде начальником відділу - на підвищення іде...
Анонім Показати IP 21 Листопада 2019 13:01
А мав бути покараний?"Поліція" сказала,що його там не було...Авто саме наїхало,буває.
Їван Показати IP 21 Листопада 2019 13:14
Ну, шо ви таке пишете ! Як це так - винуватець ДТП не покараний ! Ото газорозподільник якраз і притягнений до адміністративної відповідальності - його вирішили не фарбувати цього року. А хай знає, як прокуророві впоперек дороги стояти ! Тим більше міг би і вбік відійти - там же, як не як, а дами їхали !
Виборець Показати IP 21 Листопада 2019 13:16
Реформа йде в рознос.
Математик Показати IP 21 Листопада 2019 13:21
Так з п'ятьма чи з сімома?)
Активіст до Математик Показати IP 21 Листопада 2019 14:09
Дві були з прокурорських сімей.
Піп Показати IP 21 Листопада 2019 13:30
В цій державі немає майбутнього!!!!
Хіба Показати IP 21 Листопада 2019 13:37
Хіба хтось сумнівався в такому рішенні? Ворон ворону ніколи не виключено око
Пецька Шоколад Показати IP 21 Листопада 2019 14:15
Прокурор, поліція пані-брати навіки
Клава Показати IP 21 Листопада 2019 15:03
візьміть в прокурори мого пса - він чесний і не має братів..
Володимир Показати IP 21 Листопада 2019 16:02
Він був за кермом,інфа 110%!!!
Бодька Показати IP 21 Листопада 2019 18:29
*іда*асу цьому ще вернеться все!хай чекає
123 Показати IP 21 Листопада 2019 20:02
Бла бла бла.якщо винуватий то де рішення суду??? Не можете довести то це наклеп, а не подача інформації. Нема доказів, нема протоколу то і нема порушення!!! Кожен хай почне з себе, такі всі безгрішні писаки...
Ага до 123 Показати IP 21 Листопада 2019 21:00
То ти, Гоцуляк? І мінусуєш тут тільки ти
Володимир до 123 Показати IP 22 Листопада 2019 18:57
Побачили б ми, як би замість газової труби,він наїхав на когось з твоїх близьких,як ти тоді б тут заспівав...
Місцева Показати IP 22 Листопада 2019 09:50
Тато в багажнику коханку возив, син переплюнув аідразу 5 чи 7. Мало своєї жінки.