USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.85 9.95

Піар на руїнах: Тищенко привіз жителям будинку, що вибухнув у Києві, лимони

21 Червня 2020 16:56
Народний депутат від «Слуги народу» Микола Тищенко прибув на місце вибуху газу в будинку в Дарницькому районі Києва, і приніс на місце трагедії «вітамінів».

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила журналістка Мар'яна П'єцух.

«Тищенко приніс вітамінів, і пішов радитись з Аваковим», – написала вона, і прикріпила до посту фотографію Тищенка.
Як повідомлялося, сьогодні, 21 червня, о 10:00 стався вибух будинку в Києві. Попередньо вибухнула газоповітряна суміш у дев’ятиповерховому житловому будинку за адресою: вул. Соломії Крушельницької, 1/5. Внаслідок вибуху зруйновано міжповерхові перекриття 4, 5, 6, 7 та 8 поверхів. Київський міський голова Віталій Кличко повідомив про двох загиблих внаслідок вибуху.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
До електорату Показати IP 21 Червня 2020 17:16
Ви дійсно хотіли таких слуг? Чому я і мої друзі мають страждати від вашого дебільного вибору?
хехъ до До електорату Показати IP 21 Червня 2020 17:26
дійсно - був вибір?
скептик до хехъ Показати IP 21 Червня 2020 17:50
але серед повного гі"на і паскуди вибрали не паскуду
Лучанин до хехъ Показати IP 21 Червня 2020 18:53
Вибір завжди Є! Просто треба думати Головою, а не шлунком!
55 до Лучанин Показати IP 22 Червня 2020 03:41
Но не Петю же выбирать)
Тема до 55 Показати IP 22 Червня 2020 11:18
Х*р Пете)
До модератора до До електорату Показати IP 22 Червня 2020 06:11
Ви дійсно скучили за дешевими лімонами, що так люто мінусуєте?
Правда Показати IP 21 Червня 2020 17:52
Не тіште себе ілюзіями,цей "дятел"-коля котлета ще набере відсотків 10-12,а може і більше,бо їх дуже багато,на жаль...
123 Показати IP 21 Червня 2020 18:11
Нехай всуне ці лимони собі та своїм однопартійцям в одне місце...
Е Показати IP 21 Червня 2020 18:35
Там десятиетажка
Коваль Микола Показати IP 21 Червня 2020 22:25
Шановні ! Перестаньте висловлювати свої ФЕ і всякого роду претензії до таких, як Тищенко і йому подібні : черновецькі, ляшки, рабіновичі, добкіни і тої 73-процентної зелєні-плєсєні. Бачили очі, шо купляли ... Ніколи дурні не виберуть розумного ! Претензії до себе !!!
77 до Коваль Микола Показати IP 22 Червня 2020 03:43
Порохоботы) у Вас работы не стало теперь тут общаетесь?))) Цыбульку берите с собой) он тоже порохобот славный) но потом начал в Россию ездить на 60 минут к Скабеевой.
Коваль до 77 Показати IP 22 Червня 2020 10:11
Дурний тебе піп хрестив ... . ! Ото такі як ти і є та частина соціуму із низьким рівнем політичної культури. Із тих чуть більше сорока кандидатіів в Президенти п'ятеро-шестеро були варті розглядатися як потенційні Президенти. І Порошенка я туди не відношу. А для розширення твоєї ерудиції назву прізвища хоча би Безсмертного, Смешка, Гриценка і ше декого . Але то вже вище твого розуміння ...