Під Мелітополем горить база ДСНС, куди росіяни перегнали техніку
У селі Мирне Мелітопольського району горить база військової частини ДСНС, яку захопили росіяни.
Про це з посиланням на місцевих мешканців повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров, передає Укрінформ.
«За інформацією місцевих мешканців, горить база військової частини МНС у селищі Мирне Мелітопольського району, яку захопили окупанти. Саме туди рашисти перевезли свою військову техніку після того, як тиждень тому ЗСУ завдали руйнівних ударів по російській базі в районі летовища у Мелітополі», – написав він.
За інформацією Федорова, мешканці поблизу Мирного почули близько 25 вибухів. З боку бази загарбників зафіксували густий чорний дим.
«Сподіваємось на гарні новини! Віримо у ЗСУ», – наголосив міський голова Мелітополя.
За інформацією «Риа-Мелитополь», також чути звуки боєприпасів, що розриваються, і відльоти в бік Запоріжжя. А біля військової частини у Мелітополі лунають автоматні черги.
«Останнім часом у орків щодня паніка. Вночі у Мелітополі приблизно о 00:30 мешканці міста також чули вибухи. Найгучніше було в мікрорайні та в напрямку Семенівки. Спочатку спрацювала рашистська система ППО. Потім почалася пальба трасувальними кулями», – йдеться у повідомленні видання.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це з посиланням на місцевих мешканців повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров, передає Укрінформ.
«За інформацією місцевих мешканців, горить база військової частини МНС у селищі Мирне Мелітопольського району, яку захопили окупанти. Саме туди рашисти перевезли свою військову техніку після того, як тиждень тому ЗСУ завдали руйнівних ударів по російській базі в районі летовища у Мелітополі», – написав він.
За інформацією Федорова, мешканці поблизу Мирного почули близько 25 вибухів. З боку бази загарбників зафіксували густий чорний дим.
«Сподіваємось на гарні новини! Віримо у ЗСУ», – наголосив міський голова Мелітополя.
За інформацією «Риа-Мелитополь», також чути звуки боєприпасів, що розриваються, і відльоти в бік Запоріжжя. А біля військової частини у Мелітополі лунають автоматні черги.
«Останнім часом у орків щодня паніка. Вночі у Мелітополі приблизно о 00:30 мешканці міста також чули вибухи. Найгучніше було в мікрорайні та в напрямку Семенівки. Спочатку спрацювала рашистська система ППО. Потім почалася пальба трасувальними кулями», – йдеться у повідомленні видання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Словаччині знайшли поховання 77 людей без голів: археологи говорять про невідомий ритуал
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
У Луцьку презентували новий роман Андрія Бондарчука «Пуповина предків»
26 Червня 2026 23:43
26 Червня 2026 23:43
Король Чарльз III уперше розкрив свої доходи
26 Червня 2026 23:25
26 Червня 2026 23:25
Затриманий у Луцьку наркоторговець сяде на десять років
26 Червня 2026 23:06
26 Червня 2026 23:06
Колишню першу леді Південної Кореї засудили до 7 років тюрми за хабарництво
26 Червня 2026 22:47
26 Червня 2026 22:47
Біля Луцька відбудеться музично-патріотичне дійство «Під небом мрій моєї України»
26 Червня 2026 22:28
26 Червня 2026 22:28
На Волині повернули державі землі лісового фонду площею 32 га
26 Червня 2026 22:09
26 Червня 2026 22:09
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
26 Червня 2026 21:51
26 Червня 2026 21:51

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.