USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Під стінами Луцької міської ради мітингують підприємці Центрального ринку

30 Жовтня 2019 08:59
Кілька десятків підприємців Центрального ринку зібралися 30 жовтня під стінами Луцької міської ради.

Люди кажуть, що прийшли, аби відстояти свої права через перенесення ринку. Більше коментувати відмовляються.

До мітингувальників прибули два екіпажі патрульної поліції Волині. Правоохоронці забезпечують правопорядок.



Нагадаємо, Луцька міська рада розірвала договір оренди з Волинською Облспоживспілкою, терміни якого сплили ще 27 серпня 2019 року, поклавши початок процесу перенесення Центрального ринку з історичної частини міста.

Радник міського голови Ігор Поліщук свого часу заявляв, що на звільненому місці не зводитимуть багатоповерхівок та торгових центрів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Хм Показати IP 30 Жовтня 2019 09:28
Є новий ринок, переберіться туди Досить той бардак біля замку розводити
скептик до Хм Показати IP 30 Жовтня 2019 13:33
а може ти поїдеш пудкувлє ?
999 Показати IP 30 Жовтня 2019 09:35
Радник міського голови Ігор Поліщук свого часу заявляв, що на звільненому місці не зводитимуть багатоповерхівок та торгових центрів. Правильне рішення. Крім того ще треба лад навести з входом до центрального парку, особливо біля цього гадюшника-ринка, зупинку знищити, циганів з горіхами розігнати. Розвели бардак на території історичної памятки старого Луцька. Вже перестали у космос літати, в Луцьку скоро 2020 рік настане, а навести порядок не можуть.
свс Показати IP 30 Жовтня 2019 10:18
Давно пора убрать центральный рынок ,и поддерживаю высказывание граждан.А насчет лиц ромской принадлежности то нет такого выражения кроме матерного .
ага Показати IP 30 Жовтня 2019 10:30
а чому не знайти компроміс? облагородьте ринок! зробити сучасним і комфортним! приберіть чурок і все ок
Хм до ага Показати IP 30 Жовтня 2019 11:23
Нащо цей робити Є новий ринок Туди пішли і все Просто спілка тоді не буде заробляти От і мутить воду
Підприємець до Хм до Хм Показати IP 30 Жовтня 2019 23:08
Тобі Хм спробую пояснити - новий ринок зареєстрований у сБоратин, отже кошти будуть йти у Боратин; - на новому ринку всі місця розпродані і підприємців з центрального ринку просто нема де там розмістити; - санітарні умови на новому ринку не сприяють торгівлі овочами, та продуктами Але тобі Хм БОТ побажаю скуповуватись у супермаркетах та їсти городину з цукрових відстійників
Анонім Показати IP 30 Жовтня 2019 10:46
Більше коментувати відмовляються. Бо заплатили їм за те, щоб стояли. Прийде "главний", буде базар вести.
Саша Показати IP 30 Жовтня 2019 12:40
Кажете що є новий ринок... Де він є? Якщо той що між львівською та підшипникових заводом, то ходіть на нього самі.
М-да до Саша Показати IP 30 Жовтня 2019 13:02
А що з ним не так? Ринок має бути за містом
скептик до М-да Показати IP 30 Жовтня 2019 13:17
піди на бесарабку або привоз і розкажи їм це. винесуть тебе звідти у білих тапках
Люда до скептик Показати IP 30 Жовтня 2019 13:37
Супер!
Саша Показати IP 30 Жовтня 2019 13:17
Ринок має бути у місті. Ринок для людей. Так було завжди. Від княжих часів. У Львові і в Києві ринки у центрі міста.
Люда Показати IP 30 Жовтня 2019 13:27
Хто на той ринок ходити буде? Це дуже незручно! Я не торговець, але підтримую що треба облагородити все а не переносити. Циганів прибрати. Ате треба думати і про продааців і про покупців. А то вчепились бо в історичній частині міста. Думайте про своїх людей, щоб їм було зручно. А то про туристів тільки й чути!
Люда Показати IP 30 Жовтня 2019 13:34
Ринок має бути в місті і крапка!
Беззаперечна істина до Люда Показати IP 30 Жовтня 2019 16:37
Ринку в місті не місце і крапка.
Люда до Беззаперечна істина Показати IP 30 Жовтня 2019 16:51
Ніхто на ринок за містом ходити чи їздити не буде. Це ннзручно для покупців і продавців! От де беззаперечна істина! А не ви!!!
скептик до Беззаперечна істина Показати IP 30 Жовтня 2019 20:35
ШИЗОФРЕНІКАМ ТАКОЖ У МІСТІ НЕ МІСЦЕ. ти б ще десь на хуторі запропонував базар
Петро Показати IP 30 Жовтня 2019 19:00
Ринок не потрібно переносити , бо це зручно для містян , та сотні тисяч гривень у вигляді податків і зборів до бюджету міста . Потрібно зробити реконструкцію та підтримувати чистоту і порядок !