USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Підозра на коронавірус: у Луцьку ізолювали жінку, яка повернулась з Італії

11 Березня 2020 16:15
У Луцьку медики ізолювали жінку, яка підозрює в себе коронавірус. Жінка приїхала з Італії. Її аналізи направили у столицю. Чекають результатів.

Про це розповіла медичний директор Волинської обласної інфекційної лікарні Любов Серба, пише Волинь24.

За її словами, пацієнтка, повернувшись з Італії, звернулася до медиків, бо запідозрила у себе коронавірус.

«Ми її ізолювали, обстежуємо. Хочу сказати, що ми робимо все по алгоритму, зразки відправили на пробу в Київ, чекаємо результатів. Це нормально, що люди насторожені і вони перевіряються», – сказала Любов Серба.

Начальник управління охорони здоров’я Волинської ОДА Ігор Ващенюк сказав, що до медичних закладів Луцька надходять пацієнти з підозрою на коронавірус. Втім, у жодного з них смертельний вірус не підтвердили
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
999 Показати IP 11 Березня 2020 16:21
Первый пошел.
Лучанин до 999 Показати IP 11 Березня 2020 16:36
А про скількох ми ще не знаємо:)
888 Показати IP 11 Березня 2020 16:37
не факт
Лучанин Показати IP 11 Березня 2020 16:51
А чому до Куєва відправили аналіз, вчора ж писали що будуть продавати швидкі тести? Чи ті швидкі тести нічого не варті? А з скількома людьми ця жінка спілкувалася, до яких магазинів заходила, яким громадським транспортом користувалася, як саме звернулася до медиків - у поліклініку прийшла чи до швидкої зателефонувала? Якщо ви не хочете щоб психічно неврівноважені люди, яких зараз доволі є досить, брали до рук каміння, то дайте чесно відповідь на ці всі запитання, принаймні щоб заспокоїти нормальних звичайних людей.
Барига Показати IP 11 Березня 2020 16:52
Хто куди, а я за туалетним папером, сіллю і гречкою. Бувайте.
додік Показати IP 11 Березня 2020 16:55
А де наші тест-системи? Що влада робить? Базар ділять?
Анонім до додік Показати IP 11 Березня 2020 17:12
Та до чого тут базар! Не тули все в одну купу!! Аби п**рднти!
Анонім Показати IP 11 Березня 2020 17:01
То ж казали, що на кордоні перевіряють!! Її то ізолювали, а з ким вона контактувала вияснили і теж ізолювали, чи як??!!! Чи вони лазять та заражають інших?!!!!
Дідо до Анонім Показати IP 11 Березня 2020 17:08
Перевірка на кордоні нічого не дає. Безсимптомне зараження без ознак до 5 днів. Ось так.
Дідо до Анонім Показати IP 11 Березня 2020 17:08
Перевірка на кордоні нічого не дає. Безсимптомне зараження без ознак до 5 днів. Ось так.
Житель планети Земля Показати IP 11 Березня 2020 17:27
Щодня тисячі українців звалюють з загниваючої європи, і ці запроданці нікому не потрібні, та все ж.
ВВ до Житель планети Земля Показати IP 12 Березня 2020 10:13
Чому запроданці? Заплати їм зарплату хоча б 10-15 тис, і будуть в Україні жити. Чи тебе влаштовує зп 4 тис, щоб за комуналку заплатити? Пишеш дурниці - викликаєш негатив.
лучанин Показати IP 11 Березня 2020 17:50
не тягніть заразу в Україну, остербайтери.
Волиняка Показати IP 11 Березня 2020 18:07
Чого поверталася, хай би сиділа в тій Італії і не розносила заразу!! От через таких і шириться коронавірус!
До всіх Показати IP 11 Березня 2020 18:08
Що ви паніку розводите?!!!! Згадайте попередні: свинячий, пташиний грип і тд. Помогла тоді паніка? Помогло носіння масок? Помогло скуповування медикаментів? І зараз від них помирають люди. Через деякий час і на цю заразу паніка пройде. Але будуть від неї через рік, два , три .... помирати люди, а ми будемо панікувати через новий - зміїний, котячий, собачий грип! P.s. Панікуйте краще через закриття тубдиспансерів!
Дідо до До всіх Показати IP 11 Березня 2020 18:37
Шановний, питання кількості. 100 пацієнтів лікарі зможут догледіти, а 5000?
Дідо до До всіх Показати IP 11 Березня 2020 21:11
Госпіталізації потребує кожен 7, з них кожному 5 потрібно інтенсивна терапія. Порахуйте койкомісця.
Вова Показати IP 11 Березня 2020 20:05
Паніка бо нема вакцини.І то не якийсь собі там грип.Як гроші в італії заробляти то сидять там роками.Як вірус то їдуть в Україну.Для чого сюди їхати.Пройде вірус приїдете.БУСИ з передачами людьми кожен день їдуть з італії. Скільки людей ще замовчують.Думаю випадків вже багато.
Інформація Показати IP 12 Березня 2020 12:01
Знайома їхала з Франції. В автобусі було двоє людей з підвищеною температурою. Лікарі їх оглянули і відпустили !!!
Я Показати IP 12 Березня 2020 12:11
Ця хвороба насправді велика проблема, і шкода що багато хто не розуміє і робить насмішки. Ця статистика щодо хворих дуже прихована.
Ольга Показати IP 12 Березня 2020 16:31
Так, звісно що ні ми як суспільство, ні наша " влада" не готові ні до яких епідемій! Але що б ви казали , якби то була ваша мама чи бабуся ( їхала з Італії).?? Чи ви думаєте там їм мало кого лікувати?І щоденно питань додається: чого зникли маски з продажу? Якщо вони не допомагають стримати вірус --ЧОГО ЇХ НЕМА??? ЧОГО ЇХ НЕ РОБЛЯТЬ ДАЛІ?? ЧИ ВОНИ З ЯКОГОСЬ СУПЕРДОРОГОЦІННОГО ВОЛОКНА, ЧИ З КОСМІЧНОЇ РЕЧОВИНИ? ЧОГО ЗНИК З ПРОДАЖУ ДЕЗІНФЕКТОР АХД??
Наталія Показати IP 21 Березня 2020 20:42
Доброго дня всім. Я, остарбайтер, як ви нас називаєте, з Іспанії. Зараз в Іспанії переживаю цю епідемію. Дуже прошу всіх українців не зволікати карантином. Так ми можемо спасти своїх рідних, наших батьків, дідусі і бабусь!!! Головне, просіть їх не виходити нікуди!!! Робіть все можливе й неможливе, щоб вони залишались дома. Вірус розповсюджується дуже швидко. Де є 50 офіційних, там 500 дійсно інфікованих. Дуже важко переносять вірус старші. Бережіть мам, як можете! Виходьте з масками і перчатками. Мийте все в хаті в хлорованому розчині. Постійно протирайне вхідні двері, ручки. Пийте зараз вітамін С і вітамін Д. Єдине, що радить мій лікар, щоб організм мав сили протистояти вірусу. І хай Боженько нас всіх береже!