USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

Пішохода розірвало від удару: поблизу Луцька трапилась моторошна аварія. Фото

6 Лютого 2021 21:22
У Гірці Полонці, поблизу в’їзду в Луцьк, трапилась смертельна аварія.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

За їхніми словами, водій BMW збив старшого чоловіка, попередньо – йому близько 65 років.

Удар був настільки сильним, що пішохода розірвало на шматки, а частини тіла залишились на автівці та розкидало по дорозі. Як розповідають свідки ДТП, чоловік вийшов на проїжджу частину.

Ймовірно, водій BMW рухався із перевищенням швидкості. Автівка отримала значні пошкодження.

На місці пригоди працюють медики та поліція, очікують прибуття слідчо-оперативної групи.

Увага! Неповнолітніх та осіб із чутливою психікою просимо утриматися від перегляду!

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Читач Показати IP 6 Лютого 2021 21:51
Фото 18+?
Таксист Показати IP 6 Лютого 2021 21:58
А що з фото не так? 18+ для клікбейту?)
Таксисту до Таксист Показати IP 6 Лютого 2021 22:05
звичайно для клікбейту) а частини тіла( нехай і прикриті) на асфальті - це звичайне буденне фото
Олекса Показати IP 6 Лютого 2021 22:25
люди, вас тільки це хвилює?
##Монархіст Показати IP 6 Лютого 2021 22:41
Моторошна смерть((( "Ймовірно, водій БМВ рухався із великим перевищенням швидкості." Нє, блін, воно його купувало, щоб 50 км/год їздити... (( По фото, схоже, БМВ 7 серії F01 (2008-2015). Маса - 2 тонни, розгін до сотні - 7,7 - 4,5 секунди, залежно від двигуна, максималка - 250 км/год (з вікі). От так от...((
скептик Показати IP 6 Лютого 2021 22:45
їхав не більше 50 км/год. ну ще сотню додати
Прогноз Показати IP 6 Лютого 2021 22:55
Водій визнає свою вину. І наш найсправеливіший суд врахує це і дасть йому 3 роки... умовно. Така логіка багатьох попрередніх рішень. Співчуваю рідний. Хай спочиває в Бозі душа цього незнайомого мені чоловіка..
Філарет до Прогноз Показати IP 6 Лютого 2021 23:14
Яку вину? Він виїхав на тротуар і збив людину? Люди вдягаются у все чорне ,серед ночі ідуть по серед дороги і їм винен водій бмв?? А якби його збив ЗІЛ чи жигуль , то це б змінило вину водія?? Нашо брєд писати? Людину жалко, співчуття рідним .
комент Показати IP 6 Лютого 2021 23:45
якщо чоловік йшов по проїзджій частині то сам винуватий, нема чого шлятись там де машини їздять. якщо був збитий на обочині то водій повинен сидіти. я так рахую. але в нас такі закони шо водій завжди винуватий, а пішоходам можна ходити де завгодно, для них закони неписані.
Міша Показати IP 6 Лютого 2021 23:57
А кого хоть збили?
Льоня Показати IP 7 Лютого 2021 01:19
Пішохід перебігав дорогу в неосвітленому місці, в темному одязі. Прикра випадковість, співчуття...
Бляха Показати IP 7 Лютого 2021 09:10
А пішохідний не має дотримуватись правил??? Він був на переході? Звичайно дуже шкода людське життя.. Але чому на машиніста потяга ніхто не нарікає після таких випадків.
Знаю до Бляха Показати IP 7 Лютого 2021 09:59
100% ви праві, правила є правила.
ПРОсто до Бляха Показати IP 7 Лютого 2021 10:08
Не має. У всьому завжди винний водій. Купив тачку - маєш. У всіх гріхах диб/лів п’яних, які лазять по дорогах, перебігають дорогу коли біляк вхопив, коли сунуться в наушниках чогось завжди винуватий водій. А потім дивуються судам чому за вбивство відпускають. Яка тут його вина??? Що швидкість перевищив ?! - Ок, нехай сплатить штраф. Не бухій - це головне. А загиблий сам винуватий.
101 до Бляха Показати IP 7 Лютого 2021 10:28
Пішохід вже поплатився за недотримання правил ПДР. Але так само питання до водія, бо в межах населеного пункту дозволена швидкість 50 км/год, а судячи по тому, що тіло пішохода розірвало то швидкість авто була 100км/год або й більше.
про Показати IP 7 Лютого 2021 09:33
швидкість,.,
777 Показати IP 7 Лютого 2021 10:15
Бачу багато коментаторів проти пішоходів, бо машин понаганяли, права купили, люблять поганяти і бояться щоб з ними так не було. А щоб так не було, то вивчіть правила дорожнього руху. А що до того чому він йшов по дорозі, писати можна дуже багато. По перше, тротуарів там нема, та їх фактично немає ні на Горохів, ні на Рівне і т.д. По друге, обочини ніхто не чистить взагалі. То як добиратися додому?перелітати? тільки літати люди не вміють. І якби водії дотримувались ПДР, то смертельних аварій було б на багато менше.
Ого до 777 Показати IP 7 Лютого 2021 10:20
Хай по рельсах добирається!!!
Логічно до Ого Показати IP 7 Лютого 2021 10:31
Буде винен тільки один
Внук до 777 Показати IP 7 Лютого 2021 11:01
По Вашій логіці, якщо через бурхливу річку немає мосту, то потрібно всерівно йти в брід ризикуючи життям. Удачі.
777 до Внук Показати IP 7 Лютого 2021 11:27
Бачу в тебе логіка не дуже сильна. Підрости трохи, а тоді і поговорим. Може з часом помудрішаєш
Внук до 777 Показати IP 7 Лютого 2021 12:24
Але краща, ніж в тебе
Свідок Показати IP 7 Лютого 2021 10:26
Він йшов пяний прямо по серед дороги, Кожен має вибір, як далі буде його життя. Співчуваючих рідним Також шкода водія, на його місці міг бути кожен. Тому що ніхто не винує архітектора за будинок в 9 поверхів, з якого впала людина!!
911 Показати IP 7 Лютого 2021 10:28
Швидкість не менше 150-180км на годину. При зіткненні на великій швидкості характерні пошкодження автомобіля. Хвала статті про швидкість руху в населегних пунктах 50км на годину. Так тримати Аваков супер начальник та міністр.
Таке собі Показати IP 7 Лютого 2021 10:28
Бангладеш, пішоходи( безсмертні)
свідомий Показати IP 7 Лютого 2021 14:10
Для мене водій вбивця. Ніхто жодними аргументами не переконає мене в протилежному. Він їхав 180-200 км/год не автобаном і не по трасі Формули 1, а населеним пунктом. Дорога населенго призначена для пуресування не лише автомобілів. По ній може рухатись і пішохід, і велосипедист, і гужова повозка, і людина з обмеженими фізичними можливостями на колясці. Хто пробував перейти дорогу або переїхати перехрестя в нічний час, коли таке чудо летить на шаленній швидкості прекрасно мене зрозуміють. Орієнтуєшся по світлі фар, дивишся наліво- автомобіль ще дуже далеко, дивишся направо- безпечно хочеш перейти- а чудо зліва вже майже біля тебе, тому, що виявляється воно летить в ЧОТИРИ рази швидше ніж дозволено. Навіть якби пішохід пяний ішов по середині дороги при наїзді на швидкості 50 км/год, + враховуючи зимовий одяг на ньому 99%, що він би залишився живий. Для от таких випадків і введенно обмеження швидкості, бо ідеальних умов на звичайній дорозі не буде ніколи. Хочеш політати на шаленній швидкості- будь ласка на спеціально призначену для цього трасу.
Анонім до свідомий Показати IP 7 Лютого 2021 16:18
".. Дорога населенго призначена для пуресування не лише автомобілів. По ній може рухатись і пішохід, і велосипедист, і гужова повозка, і людина з обмеженими фізичними можливостями на колясці." Перш ніж нести таку маячню вивчіть ПДР там чітко прописані обов'язки всіх учасників дорожнього руху, а не лише водіїв автомобілів. І вже до речі в Україні є перше рішення ВСУ за яким пішохода зобов' язали не тільки сплатити за ремонт авто, а й оплатити моральний збиток водія...
Ігор Показати IP 7 Лютого 2021 15:28
На тій ділянці немає освітлення по правій стороні і в тому місці ДТП - НЕ ПРАЦЮЄ ДВА ЛІХТАРІ по лівій стороні, чоловік був напідпитку і в тому місці в темному одязі, без світловідбиваючої жилетки біг за наступною пляшчиною, скільки раз його попереджували, що ті п‘янки добром не закінчаться!!!
Gosza Показати IP 7 Лютого 2021 15:36
В тому селі постійно багато ДТП, бо місцева влада не може зробити освітлення дороги а люди вештаються через ту дорогу по ночах напідпитку, щоб затаритись на точці бухлом. Випадків було більш ніж достатньо, щоб нарешті зрозуміти і зробити. Тільки всім все п....й!!!
Льоня Показати IP 7 Лютого 2021 15:58
Добре бути свідомим по відношенню до когось. Не суди когось, не будеш сам осуджений. Від суми та тюрми не зарікайся. Це життєві істини. Якби вашу свідомість неадекватним пішоходам: не вживати алкоголь для подолання автостради, мати світловідбиваючі елементи одягу в темну пору доби згідно Закону, не перебігати дорогу в неосвітленому місці, користуватися пішоходним переходом. Скільки життів було б збережено, скільки життєвих драм уникнено. Пий дома, під ковдрою, не бігай через дорогу « на точку» за самогонкою вночі.
Юра Рабон Показати IP 7 Лютого 2021 22:03
Винним однозначно визнають покійного, а його сім'я чи рідня буде ще за розбиту бмв сплачувати. Таке життя.
Свідок Показати IP 8 Лютого 2021 14:08
Є відео, там пішохода не видно!!!