USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.85 9.95

Після 2-річної перерви Україна знов купуватиме газ в РФ

17 Січня 2018 13:50
Протягом 2018 року "Нафтогаз України" купить у російського "Газпрому" 4-5 млрд кубометрів газу. Також продовжиться імпорт з Європи.

Про це на прес-конференції сказав керівник "Нафтогазу" Андрій Коболєв, передає "Укрінформ".

"Ми, як "Нафтогаз", плануємо імпортувати з двох напрямків. Ціна, яку зараз зобов'язаний встановити "Газпром", є дуже привабливою. Цим економічним бенефітом треба користуватися", - пояснив Коболєв, але не назвав дату відновлення постачань з РФ.

До слова, Україна не купує газ у Росії понад два роки, від кінця листопада 2015-го. Київ чекав рішення Стокгольмського арбітражу щодо умов контракту "Нафтогазу" та "Газпрому". Після ухвалення рішень на користь України відтепер знову готові купувати російський газ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Петя Показати IP 17 Січня 2018 13:54
Це зрада! В нас що дров не вистачає?
Фатит Показати IP 17 Січня 2018 14:07
Ось і фінал. Я давно кажу АТО не в тому напрямку. Нас походу знов кинули.
алкан Показати IP 17 Січня 2018 14:19
а шо то було)))
Це Показати IP 17 Січня 2018 14:30
ЗРАДА1!!!!!