USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

«По пиці отримаєте»: Порошенко пригрозив тим, хто кричить «Ганьба!» на його зустрічах

8 Липня 2019 18:07
Колишній президент Петро Порошенко обурився тим, що на його зустрічі з виборцями в рамках передвиборної кампанії партії «Європейська солідарність» деякі присутні кричать «Ганьба!».

Як повідомляє «Главред», під час свого візиту до Хмельницького, де його освистали з натовпу, Порошенко пригрозив незадоволеним.

«Вони думають, що ми будемо постійно спостерігати, і для того, щоб нас перемогти, треба послати одного провокатора, який, коли зберуться нас тисячі, буде стояти і казати: «Ганьба!». В наступний раз по пиці отримаєте – тому що добро має бути з кулаками», – заявив обурений Порошенко під час свого виступу.
Нагадаємо, під час передвиборчого туру Порошенка недружньо прийняли в Хмельницькому. Місцеві жителі зустріли лідера «Європейської солідарності» криками «Ганьба!». А 5 липня під час виступу у Кам’янці-Подільському Порошенко назвав блогера Анатолія Шарія «убл*дком», якого слід зустрічати криком «Ганьба!», а людей з червоними кульками – «вибл*дками».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 8 Липня 2019 18:32
Молодець
ще не зовсім свідоми до Анонім Показати IP 8 Липня 2019 19:59
То ти, виявляється, порохоботівське чудо? А раніше ховалося під скромним поганялом "анонім"
Яцик до ще не зовсім свідоми Показати IP 8 Липня 2019 23:22
Ну і я за Пєтю. В чому кримінал? Чи в нас вже диктатирська країна? Досить - вже були «під одну гребінку»
Viking Показати IP 8 Липня 2019 18:33
А сам, без своїх бультер'єрів - мордоворотів з "тіло охорони", теж зможе будь-кому по мармизі дати ? Ой думаю, що скоріше відхопить, аніж дасть !
Тор Показати IP 8 Липня 2019 18:51
Я б із задоволенням заїхав кулаком по його вгодованій пиці.
лучанин Показати IP 8 Липня 2019 19:12
хтось кричить ганьба а хтось кричить слава україні
скептик Показати IP 8 Липня 2019 19:25
лексикон данєцкого сходняка у пєці проривається на підсвідомому рівні
Ганьба тобі до скептик Показати IP 8 Липня 2019 21:07
Але ж ти дурне та наївне ,обіжрався тілівізіра й штампи проставляєш. В донецьких побільше за тебе та твого свинорилого честі й людяності.
Реаліст Показати IP 8 Липня 2019 23:28
Зарплати не пожалів би, щоб свинорилого по пиці з'їздити.....
Yuras Показати IP 9 Липня 2019 02:42
Питюня Свинарчук уже совсем с катушек слетел.
сидор Показати IP 9 Липня 2019 05:44
мерзота та мородер