USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Поблизу авторинку в Луцьку автівка наїхала на паркувальника

23 Травня 2019 12:53
У Луцьку поблизу авторинку трапилась дорожньо-транспортна пригода.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

За їхніми словами, водій на Fiat Doblo наїхав на паркувальника.

Як розповів водій Фіату Микола, він хотів припаркуватись, а паркувальник йому в цьому заважав. Після цього водій вирішив зманеврувати, та травмував паркувальника.

Чоловіка-паркувальника забрала швидка. Його колеги, які були свідками, розповіли , що паркувальник не кидався під автівку, а водій зробив різкий ривок і травмував колегу.

На місці працює слідчо-оперативна група.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Свідок Показати IP 23 Травня 2019 12:59
Цей "водій", бидло, спеціально наїхав на паркувальника, який йому пояснив що неможна там паркуватись! Але той вирішив провчити людину яка просто виконувала свої службові обов'язки!
Сергій до Свідок Показати IP 24 Травня 2019 07:04
Ти не свідок а баран,які службові обов'язки на газоні там немає жодного знаку що там парковка
Свідок до Сергій Показати IP 24 Травня 2019 10:42
Залиш свій номер я тобі постараюсь пояснити хто ти! Бо дивлюсь язик в тебе довгий!
Дід Ведун Показати IP 23 Травня 2019 13:43
такТакТак! а де паркувальники з муніципальної варти? Що то за парковка без ПАРКОМАТА? та ф що за перекриття вулиці НЕЗАКОННЕ!!
Анонім до Дід Ведун Показати IP 23 Травня 2019 13:47
Що ти мелеш? Які паркувальники з муніципальної варти? Яке перекриття вулиці? ВІн збив людину СПЕЦІАЛЬНО!
колік до Дід Ведун Показати IP 23 Травня 2019 19:19
Дійсно, а де були анонсовані інспектори з паркування, загону ім.Сиротинської які сьогодні мали показово, масово розстрілювати власників жигулів на авторинку?
Юрій Показати IP 23 Травня 2019 14:26
Беруть гроші не зашо, водій красава
Svidok Egovi Показати IP 23 Травня 2019 14:43
І правильно зробив, а то понаставляли собі царькі парковок хто де захотів, і гроші з незнаючих людей збивають. І ще нагліють, дєрзять коли їх посилаєш. Царькі жизні, яким закони не писані.
Мутний до Svidok Egovi Показати IP 23 Травня 2019 16:08
Ти не свідок ти дятел який за копійку вдавиться.
Ірина до Юрій до Svi Показати IP 23 Травня 2019 16:03
Цей паркувальник спокійна людина. Він на роботі. Якщо ви думаєте,що це він особисто поставив там парковку,то ви дебіли,такі,як і той водій...
Водій Показати IP 23 Травня 2019 16:37
Паркувальник тут до чого? Хай за царьків органи беруться, а цей поркувальник і так допомоги потребував, Олеже виздоровлюй.
Соломатін Показати IP 23 Травня 2019 19:46
Правільно водій зробив, нема чого лізти під колеса, терпілий вже давно на це напрошувався!!!
Луцьк до Соломатін Показати IP 24 Травня 2019 10:46
Аркаша не чуди)))
Олег Показати IP 23 Травня 2019 19:48
Незаконні парковки з їх оху*вшими «охоронцями» дістали всіх!водій молодець.
Сергій Показати IP 24 Травня 2019 06:50
Поробили на газонах парковки,повирізали уиберези а 500м спереду пустує територія авторинку а гроші збирають скрізь і на кільці і біля напевно пора виставити пару машини патруля дати два ящики протоколів і вперед і будуть заїзжати в спеціально відведене місце авторинку а не на газонах гроші які цей тірпіло зберає ідуть нужденним на мерседеси
Анонім до Сергій Показати IP 24 Травня 2019 10:41
Терпіло тут тільки ти! Сірожа обіжений бо всі посилають на...?) За водія впрягаєшся? То бажаю тобі щоб той "воділа", тебе наздогнав на тротуарі чи зеленій зоні!