USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Поблизу однієї зі шкіл Луцька жорстоко побились школярі. Відео, – соцмережі

25 Січня 2022 21:00
У Луцьку на шкільному стадіоні жорстоко побилися школярі.

Про це повідомляють на одному із Телеграм-каналів.

Як зазначають у соцмережах, бійка між учнями відбулася на стадіоні біля луцького ліцею № 3, що на вулиці Даргомижського, 5.

На відео видно, як один з хлопців збиває з ніг іншого і б’є ногами по голові. Інші діти просто спостерігають за бійкою та знімають на телефони. Ніхто з очевидців навіть не намагався розборонити хлопців.

Подробиці – згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Ірина Показати IP 25 Січня 2022 21:46
Бидломаса росте
2200 Показати IP 25 Січня 2022 22:01
Сам на себе виклав докази в соцмережі ІМБЕЦИЛ
Луцьк Показати IP 25 Січня 2022 22:08
Таким виблюдкам треба відразу руки ламати щоб в подальшому більше нікого не калічили.
Лучанка Показати IP 25 Січня 2022 22:18
За будь якого конфлікту ситуацію можна вирішити словами. Цього вчать у школі.. БАТЬКИ МАЮТЬ КОНТРОЛЮВАТИ ВПЛИВ ВУЛИЦІ І ВИХОВУВАТИ ДІТЕЙ.
Євробидло Показати IP 25 Січня 2022 22:19
Ну і?
111 Показати IP 25 Січня 2022 22:20
там постійно таке,бо директор і заступники не на місці свому.
Бацик Показати IP 25 Січня 2022 22:47
Є контакти до цієї тварини?
джем Показати IP 25 Січня 2022 23:09
Здається це третя школа, а там контингент відповідний. Хоча загалом звичайний хлопчачий мордобій, раніше так само билися тільки не було відеокамер.
ото селюхи до джем Показати IP 26 Січня 2022 15:00
Ногами били лежачого? А дринами в твоєму селі не билися? Для чого нав'язувати місту свої говгоспні порядки?
11111 Показати IP 25 Січня 2022 23:44
Бацик засиупись за хлопця.От шкода його,він реально каліка на все життя.А той придурок,який б'є тільки слабших за себе,ти є ніхто ,ти просто труп.
Лана Показати IP 26 Січня 2022 00:08
Найгірше, що решта стоїть і навіть не пробує розборонити!
Лучанка Показати IP 26 Січня 2022 09:08
Діти,скажіть,ви хто?Ви діти чи чортяки?В голову того Діму та батьків Діми так пальнути треба,щоб зуби випали і тих,хто просто стоїть!
Я Показати IP 26 Січня 2022 09:19
А вчителі де були у цей час? Каву пили? Чи гроші з батьків вимагали на школу?
Анонім Показати IP 26 Січня 2022 10:56
Діти -то дзеркало батьків,особисто я часто зустрічаю агресивних бидлюків з гнилими понтами,яким всі все винні.
Таша Показати IP 26 Січня 2022 14:35
Отих прастітуток малолітніх,які стоять,знімають і восхіщаються ублюдком теж наказати
Просто Показати IP 26 Січня 2022 14:55
Все б нічого, якби не ногами по голові. Це перебор...
777 Показати IP 26 Січня 2022 16:38
Тільки слабак буде бити лежачого....
Ольга Показати IP 26 Січня 2022 17:49
В тої скривдженої дитини надіюсь є родичі?!!!!!Якщо ви тому випадку не поламаєте ноги,то ви не мужики взагалі!!!!!!!
Внук Показати IP 26 Січня 2022 19:09
Якщо це жорстока бійка, то я бабина внучка. Звичайна бійка. Бити ногами по голові лежачого це звичайно гнилий вчинок, але бував я в бійках справжніх, там жесть. А тут по лиці трохи погладили. Таке життя, не нийте.
сергій Показати IP 26 Січня 2022 19:16
один на один все чесно
Де були вчителі??? Показати IP 26 Січня 2022 22:10
На жаль ,вчитель тепер на дитину і голосу підвищити не має права. Чи на вулиці всіх дітей за ручки водити.? Виховують дітей БАТЬКИ.!!!!!
Громадянин Показати IP 27 Січня 2022 08:39
За те "Ліцей номер3")))