USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Поблизу центрального парку у Луцьку з`явилися «трав'яні» лавки

8 Жовтня 2019 16:07
При вході до Центрального парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки встановили оригінальні лавки.

Про це у Facebook повідомила Мар'яна Сорочук.

Із її слів, лавки встановили за кошти з міського бюджету та за підтримки партнерів: кузні "Джерело" і Луцького вищого професійно-технічного училища. Власне, руками студентів і ковалів лавки й виготовлені.

Вони мають металевий каркас, оббиті деревом і зверху обшиті штучним трав'яним покривом.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
а Показати IP 8 Жовтня 2019 16:20
круто. хтось заліз не правильно стороною з грязними ботами, наступний ти ляжеш туди головою.
і до а Показати IP 8 Жовтня 2019 16:39
((( до того замала лавка і буде ще зручніша після дощу чи снігу!
Лучанин до а Показати IP 9 Жовтня 2019 10:58
Та не тільки ляже з грязними ботами, а ще й жопою сяде, а інший на місце тієї ж...пи головою ляже. ЖАХ!
нострадамус Показати IP 8 Жовтня 2019 16:29
не практично і не естетично..
луцьк Показати IP 8 Жовтня 2019 16:38
орнул в голос дизайн-фиаско,практичность этих "лавок"вызывает сомнения,место где поставили тоже мягко говоря не очень вписываются...
лучанка Показати IP 8 Жовтня 2019 16:41
І яка ціна такого "шедевру"? Чи, може, хтось подарував місту?
Pattern Показати IP 8 Жовтня 2019 16:44
Чесно кажучи, якось абсолютно не подобаються. Не дуже естетичні, дуже громідзкі і абсолюто непрактичні. Ще й поставлені на зиму. Не дуже розумію для чого. Як на мене, є купа набагато кращих способів облаштувати і окультурити парк. Цікаво, яку суму з міського бюджету витратили на їх виготовлення і встановлення?
Ігор Показати IP 8 Жовтня 2019 17:01
Місце вибрано край невдало. Якщо вже ставити, то в парковій зоні на фоні квітів та зелені.
127 Показати IP 8 Жовтня 2019 18:22
Маразм !
Шо віжу - то пою ! Показати IP 8 Жовтня 2019 18:23
Чорті-шо, а здалеку, як бантік ! Балюстрада - у стилі епохи сталінського неокласицизму. Облицювальна плитка на будинку - "кабанчик" епохи розвинутого соціаліалізму. Покрівля. як примружиш око, ну майже черепиця. Антураж з ландшафтом, шо мав - то садив. Тротуарна плитка і світильник віку молодої у вічному пошуку демократії. Ну, а як без графіті - авторства дебільно-обкуреноної шпани. Але от лавка у стилі хай-тек, а коли діагнозувати точно - то "хай-так". Змішали гіпс і вапно, а разом вийшло - ГІПНО ! Приліпили, як горбатого до стіни !
Андрій Показати IP 8 Жовтня 2019 19:25
Абсолютно безглузда річ ті хто був біля палацу культури/піонерів певно бачили що там фонтан обклали такою травою .... дощ/роса і ви тиждень дупу до неї не прикладете.....