USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Подія надзвичайного масштабу: луцького бізнесмена вітають з 45-річчям. Відео

4 Серпня 2017 13:34
«Подія надзвичайного масштабу, наслідки якої ми спостерігаємо сьогодні в Луцьку», - саме так охарактеризували народження ресторатора та медіаменеджера Володимира Пащенка.

Відеоролик з оригінальним привітанням з днем народження опублікували 4 серпня.

Працівники його новоствореного каналу та підлеглі з видань «Волинь24» та «VIP», колеги та знайомі зазначають, що Володимир Пащенко – «суцільний талант: спортсмен, талановитий ресторатор, добра та дружелюбна людина, яка мотивує й тримає тебе в тонусі», тому вони щиро поважають, люблять і цінують його.
Редакція Інформаційного агентства Волинські Новини приєднується до вітань та зичить Володимиру Митрофановичу удачі, міцного здоров'я, вірних та чесних людей на життєвому шляху.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Микола Показати IP 4 Серпня 2017 13:40
Цирк! Інакше не назвеш! Оце так «подія надзвичайного масштабу..."
Душман Показати IP 4 Серпня 2017 13:45
А мені по барабану така подія НАДЗВИЧАЙНОГО масштабу !!!
скептик Показати IP 4 Серпня 2017 13:46
ну папік тіпа заказал себе уважуху . 90-і роки повертаються
ІРИНА Показати IP 4 Серпня 2017 13:58
ВАМ ПОВЕЗЛО З КОЛЕТИВОМ
О до ІРИНА Показати IP 4 Серпня 2017 14:22
за спиною дулі тичуь і плюються,
активістка Майдану Показати IP 4 Серпня 2017 14:01
Володю, нехай заздрісники скаженіють! Здоров"я тобі і натхнення! Все буде добре!
ОЛЕГ Показати IP 4 Серпня 2017 14:12
В меї собачки завтра день народження: 1.5 рокі ото подія ! ОПОБЛІКУЙТЕ! Хай усі її поздоровляють!
Перехожий Показати IP 4 Серпня 2017 14:20
Подія! ??? У вас така глибока криза жанру, що більше нема про що писати ???? Ганьба!!!! Мабуть пащенківський ВолиньPost захлинається хвалебними одами.А цей "суцільний талант", цього "видатного" спортсмена, "талановитого" кулінара і інш.... тільки в зоопарку показувати.Тьфу (((
Експерт Вася Показати IP 4 Серпня 2017 14:26
У кріпаків є хороший вокал – Вміють співати хвелебнії оди, Ви говорили про телеканал? Ні, це хор-ланка із ляльководом Щирі слова, безумовно, хороші Їх формулюють напів-журналісти, Ті, що працють за гроші, (за гроші!) Або за можливість добряче поїсти...
Анонім Показати IP 4 Серпня 2017 14:49
Зомбі
Гуцул_2006 Показати IP 4 Серпня 2017 15:20
Прочитал комменты, удивился злости комментаторов и вспомнил притчу. Когда-то давно старый индеец открыл своему внуку одну жизненную истину. В каждом человеке идет борьба, очень похожая на борьбу двух волков. Один волк представляет зло - зависть, ревность, сожаление, эгоизм, амбиции, ложь... Другой волк представляет добро - мир, любовь, надежду, истину, доброту, верность... Маленький индеец, тронутый до глубины души словами деда, на несколько мгновений задумался, а потом спросил: - А какой волк в конце побеждает? Старый индеец едва заметно улыбнулся и ответил: - Всегда побеждает тот волк, которого ты кормишь.
Я Показати IP 4 Серпня 2017 15:51
"Це не можливо було передбачити..."? Це типу мама залетіла?)))ну ви гоните
Лучанин Показати IP 4 Серпня 2017 16:35
Що він зробив для Луцька - практично нічого; що він зробив для регіону - нічого; що він зробив для України - нічого. То навіщо таку дурню писати? В Луцьку є люди яких потрібно поважати і не забувати, але вони не проплачують статті і про них ніхто не пише.
Ельф Показати IP 4 Серпня 2017 16:44
Щось до цього коня останнім часом дуже багато уваги! Питання, до чого б це? можливо мітить в городську управу?
лучанин Показати IP 4 Серпня 2017 16:56
Ледь не знудило від такого підлабузництва
Богдан Показати IP 4 Серпня 2017 17:12
Якщо він такий най, най, най, то чому ж йому ресторан спалили?
Б2 до Богдан Показати IP 4 Серпня 2017 17:25
тому що він засланець )))
скептик до Богдан Показати IP 4 Серпня 2017 20:34
а хто казав, що спалили ? не будь наївним. це самопідпал з метою одержання страхівки
проктолог Показати IP 4 Серпня 2017 18:15
Боюсь, як би не зализали
скептик до проктолог Показати IP 4 Серпня 2017 20:34
було б кому лизати
ds Показати IP 4 Серпня 2017 21:27
Шановні, це не смішно ... це культ личности( Людина без самоіронії та яка культивує підлабузництво -- ето ппц таваріщі
митрофан Показати IP 4 Серпня 2017 21:49
Яворська, Ричук -- і ці люди ще будуть щось казати про ТСН і 1+1)) аххаах м-да))) та нвіть на 5 каналу пороху так не вилизують, як зробили ці двоє
100 Показати IP 5 Серпня 2017 00:17
х..... зна шо. подія іменини. дата .... хто він такий і що він зробив. якщо відомий то у вузькому колі людей. У нас життя не у ресторанах і кабаках проходить кожен день. Заказуха - який я класний перець... и т.д.
читач Показати IP 5 Серпня 2017 00:22
Це той Пащенко про якого Ви писали як він обдурив міську владу з евакуатором. https://www.volynnews.com/news/all/biznes-na-lutskiy-kazni-dav-v-orendu-nespravnu-mashynu-i-vysudyv-za-n/ - прекрасний бізнесмен
Спека Показати IP 5 Серпня 2017 00:44
Я в шоці з того ЦИРКУ ДЕШЕВОГО та сільського,навіть хутірсього)))))!Дайош тих,хто пішов з його "роботи" хвальоної та хто вж втік після першої ж співбесіди з цим...Це жах!Його поведінка, манера спілкування,зверхність, оглядання дівчат...це просто ноу комментс!!! Його лікарю треба показати,але професіоналу,не такому,як він!Просто жах!Шановні діти, люди дорослі, одумайтеся і не позорться й надалі за 2600грн. 1 раз на 5 місяців!!2 клоуна самовпевнених, противних навіть просто з фото, а вже мовчу про особисте....та недалекоглядних!!!
з району до Спека Показати IP 5 Серпня 2017 10:40
плюсую 100 і Спека. хоча не судимо...я сам був сліпий...
Місцевий Показати IP 5 Серпня 2017 10:25
П*тух він, закінчений хапуга!
))) Показати IP 6 Серпня 2017 00:02
красавци...прогиб зараховано.
Андрій Показати IP 6 Серпня 2017 09:57
Це той "патріот", який на площі хороводи водив та стадо баранів за собою водив ? А ще його Тойота обклеєна вишиванками (а сам людей дурить на кожному кроці). Це справжній " українець" у всіх проявах.
нейтрал Показати IP 6 Серпня 2017 10:43
я все розумію але такого неочікував.це перше таке відео у волинському просторі. колись люди були скромніші.Наголошу тільки на одному. той кому він щось погане зробив ,вийдіть на публічну площину а не пліткуйте за спинами.якщо хтось з колектива Пащенка читає це то він має розуміти що ця людина хоть і заробила в бізнесі але руку в бюджет луцька засунула не раз.доброго здоровячка
Андрій до Нейтрала Показати IP 6 Серпня 2017 11:27
Так на публічну площину люди виходили (згадайте ті "майдани"), а далі що ? Сильно почули людей ? Лапін, Гузь, Данильчук, Пащенко, почули людей ? А ті що Клімчука ставили на коліна ? Ким виявилися ? Тепер треба їх же ставити на коліна, а немає кому... А вони свій куш на дурнях зірвали і десь тепер всіх мають... Патріоти хє...ві ! Патріотизм має проявлятися у вчинках, а не у зовнішніх ознаках : якщо ти роботодавець, то створи комфортні умови персоналу, щоб за спиною говорили добрі слова, а не який в нас шеф ди...л, а не обклеюй національною символікою авто чи вдягай вишиванку ( а сам думай кого, де і як "обмахати").
Анонім Показати IP 6 Серпня 2017 11:42
ВН, ціную ваш гумор)
Сумно Показати IP 9 Серпня 2017 11:42
Давно вже криза жанру , та головне віку, за цим все і тягнеться