USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Пояснили, чому медиків не зобов'язали вакцинуватися від коронавірусу

26 Жовтня 2021 14:53
Українські медики не потрапили до групи, яка підлягає обов’язковій вакцинації від коронавірусної інфекції COVID-19, через ризики нестачі медперсоналу.

Про це міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко розповів в інтерв’ю УП.

«Будь-який документ ухвалюється з урахуванням ризиків. Ризик недопуску медичного працівника на місце роботи превалює над ризиком потенційного інфікування. Якщо в невеликому райцентрі з центральною районною лікарнею, не дай Боже, складеться ситуація, за якої два анестезіологи не захочуть вакцинуватись, то в цьому населеному пункті просто не буде медичної допомоги», – пояснив він.

За словами Ляшка, медиків не включили до першої групи, але це не означає, що їх взагалі не включать.

«Ми більш детально проаналізуємо категорії медичних працівників (які відмовляються робити щеплення – ред.) – це медсестра, лікар, лікар якого профілю, яких лікарень. Щоб після випуску наказу ми на 100% були впевнені, що він не вплине на універсальний доступ до послуг у сфері охорони здоров’я», – підкреслив міністр.

Ляшко каже, що в Україні наразі вакциновано понад 50% медиків.

Нагадаємо, 22 вересня Міністерство охорони здоров’я запровадило обов’язкові щеплення від коронавірусу для працівників закладів освіти, працівників міністерств, органів влади та місцевих державних адміністрацій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Висновок Показати IP 26 Жовтня 2021 15:47
Якщо Ляшко каже, що серед медиків наразі вакциновано 50% медиків (решта 50% не вірять у вакцинацію), то згідно законів соціології в гундяєва 50% вірять у чорта....
Ванька до Висновок Показати IP 26 Жовтня 2021 16:28
А з цих 50% не факт що 25% не злили вакцину в умивальник, замість руки… от і маємо рівень довіри до медичноі сфери в Украіні.
! Показати IP 26 Жовтня 2021 16:04
І це говорить ,,головний медик,,! Ніби куди піде відсторонений медик ? Хіба що на базар . А як помре від Ковіду , то хто має відшкодування платити ? І взагалі , що тут про ,,простих людей,, говорити , як лікарі темні...брак слів. Вони не Ковіду бояться, а щеплення.....абзац.
Сс до ! Показати IP 26 Жовтня 2021 19:00
В США теж лікарі темні?
Коля до Сс Показати IP 26 Жовтня 2021 19:52
Маю багато знайомих в США і в тому числі медиків. Там медики теж не хочуть вакцинуватись. Їх заставляють правдами і неправдами. А недавно 2 лікарів моїх знайомих померли після вакцинації. Так що якщо ви не бум бум, то мовчіть.
БУХой АЛкаш Показати IP 26 Жовтня 2021 16:19
Лікарі - сама принижена група населення в Україні! Зробіть їм зарплати як в Європі! Які притензіїї можуть бути до лікарів, якщо без них ви всі ніхто! Повиздихаєте одразу!
володимир до БУХой АЛкаш Показати IP 26 Жовтня 2021 20:26
перше обслуговування як в європі а тоді оклад
123 до БУХой АЛкаш Показати IP 26 Жовтня 2021 23:49
А чому лише лікарям підвищувати зарплати?! Медсестри, санітарки, що не мають контакту з хворими. А педагогам хіба не варто підвищувати зарплати,щоб потім у нас були лікарі,медсестри і санітарки?! Трохи ширше думайте
Шок Показати IP 26 Жовтня 2021 19:11
Як переконати пацієнта робити щеплення , якщо лікар собі не зробив щеплення ? Поясніть мені .
мари Показати IP 27 Жовтня 2021 16:38
как может это создание быть министром МОЗ???? Вакцина не прошла полный цикл испытаний ,ВОЗ даже это не скрывает. а они устроили тут лабораторию. мирового уровня. наплевали на все законы