USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Показ радянського фільму у Луцьку фінансували спецслужби РФ, - активісти

1 Грудня 2017 18:44
На думку активістів, показ документального фільму "Право на крила", який мав мав відбутися у Луцьку 25 листопада, був фінансований російськими спецслужбами через непрямі канали. Натомість організатори показу заявляють, що фільм розповідає історію розвитку авіації на Волині і не має жодної пропагандистської мети.

Про це йдеться у заяві ГФ Національні Дружини · Волинь, опублікованій у Фейсбуці.

Як ідеться в заяві активістів, захід через непрямі канали був спонсорований і зроблений російськими спецслужбами в рамках програми про «формування толерантності до східного сусіда та дискредитації національно-патріотичного руху в Україні».

«25 листопада вся Україна в жалобі вшановувала пам'ять загиблих земляків в часи Голодомору 1932-1933 років. У цей день у місті Луцьку незрозумілі особи такі як псевдо-громадський активіст Ігор Левчук та інші співчуваючі «русскому миру» організовують із першого погляду «невинний» кіноперегляд радянського фільму «Право на крила», - йдеться у заяві.

Нагадаємо, захід не відбувся – його зірвали націоналісти з «Національного корпусу» і ВО «Свобода», які заявили, що показ такого фільму у день пам'яті жертв Голодомору – провокація.

«Націоналістам дійсно шкода тих сивочолих ветеранів та пенсіонерів, які просто прийшли подивитись фільм, а насправді стали інструментом в руках маніпуляторів Кремля», - йдеться у заяві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
806 бап Показати IP 1 Грудня 2017 18:48
Да самим Путіним і Сурковим
братья до 806 бап Показати IP 1 Грудня 2017 19:14
з дружеских пабуждений парились в архивах и вислали пару куилометров кинопльонки.в городє мацквє такє кожен день..
Анонім до братья Показати IP 1 Грудня 2017 21:24
неуч писати навчись!
лучанка до 806 бап Показати IP 3 Грудня 2017 11:33
судячи по лайках в Луцьку ще переховується 30 скажених сепаратистів. Будьте уважні вони серед нас.
Ніна до 806 бап Показати IP 3 Грудня 2017 16:19
Левчук і Сметанін вам пора не ганьбити КГБ
АНАТОЛЬ_ Показати IP 1 Грудня 2017 19:16
Я теж в дитинстві мріяв дуже стати космонавтом чи льотчиком, це вже давненько було а я був тоді піонером ще
волинянин Показати IP 1 Грудня 2017 19:25
Обгрунтовано думаю і маю цілковиті підстави вважати , що думка "активістів" не варта виїденого яйця. Думати вони можуть все, що захочуть, а ось з фактами у них голо.....Маєте чим - заперечте.
пачєму Показати IP 1 Грудня 2017 19:40
був.судячи з ситуації то на всю жизнь..
123 Показати IP 1 Грудня 2017 19:44
По-перше "на думку активістів, показ документального фільму "Право на крила", який мав відбутися у Луцьку 25 листопада, був фінансований російськими спецслужбами" або хай нададуть докази, або це тільки думки. По-друге "... та дискредитації національно-патріотичного руху в Україні» так як ви своїми діями постійно себе дискредитуєте, то ніяких спецслужб не потрібно. І по-третє, національний рух так проти комуністичних ідей, що сам починає вже застосовувати такий самий терор до всіх, хто іншої думки ніж вони та розказує як треба любити Батьківщину.
Берія до 123 Показати IP 3 Грудня 2017 11:31
Ну що Молодогвардійці заср*лися??? За вами тягнеться шлеф смороду москальського, провал за провалом.... Ви підставляєте невинних ветеранів. Люди не звязуйтеся з цими двома. Молодогвардійці поїдете в Барнаул один буде вести гурток гри на балалайці а другий хор ід*отів в прокуратурі.
Анонім Показати IP 1 Грудня 2017 19:55
Звісно Москва фінансувала щоб три десятка ветеранів передивилися документальний фільм та згадали свою патріотичну авіаційну молодість.
Анонім до Анонім Показати IP 2 Грудня 2017 19:30
Согласен вот де зрада)))
анатолю Показати IP 1 Грудня 2017 20:04
то ви не патріот.тількі сидячи в схроні можна розбудувати украіну
?? Показати IP 1 Грудня 2017 22:28
«формування толерантності до східного сусіда та дискредитації національно-патріотичного руху в Україні». З тим як псевдоактивісти дискредитують національно-патріотичниий рух ніхто не може зрівнятися.
лучанка Показати IP 2 Грудня 2017 09:01
ХАЙ ТІ "ПАТРІЙОТИ" МАСАЖНИЙ БОРДЕЛЬ В ЦЕНТРІ ЛУЦЬКА ЗАКРИЮТЬ